Skrytí levelů při logování

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Skrytí levelů při logování

Post by Daanri »

A proc ne?

Aspon by sa vyhlo extremom, ze hrac si da do popisku aky je pekny a pritom ma charizmu 8 aby mohol nadupat ine vlasnosti.

Ale skor by sa mi pacilo, keby to bolo zamerane na naky sposob dovednosti odhadu druheho. Ale to sme trosku OT.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Theo
Měšťan
Posts: 227
Joined: 01:49 28. Apr 2007

Re: Skrytí levelů při logování

Post by Theo »

igor wrote:co to přidat do nějakýho haku, kterej se ověřuje ve hře a byl by instalovatelnej.
Tj. stahnu si třeba thalie_config.exe, kterej nepůjde nikde jinde stahnout samostatně. Při instalaci nahraje požadovaný hak soubor do adresáře hak a zároveň nahraje tohle zakrytí lvlu.
Pak jen server ověří jestli danej hak je nahranej a tim pádem když bude, tak bude i zakrytí lvlů.
Igore, Igore :D A Vlastne vsichni !
1. Linuzovy uzivatelia .exe nepouziju
2. Co Vam brani po instalacii hak odstranit?
3. Co Vam brani hak po instalacii upravit :lol:

Pokial server moze aj kontrolovat obsah haku, tak mate riesenie ako to urobit ( ale nie na 100% :lol: )
pokial len ci je hak pritomny, ste bez sance.

Takze ako som Vam uz napisal a napisal Vam uz aj Photter, zbytocne stym stracat cas. Ja som tiez zato aby sa to urobilo .. ale nejde to.

Item na ability ci len na charizmu ??? Dufam ze len na charizmu !!
Ora et Labora
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Skrytí levelů při logování

Post by igor »

Theo wrote:...
Tak to vim že tučňáci exe nepustí, myslel jsem spíš to řešení jako takovej model. A s tim že se daj haky jednoduše upravovat zkušenosti nemam, nikdy sem to nedělal :)
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Skrytí levelů při logování

Post by photter »

Daanri wrote:A proc ne?
protože je to naprosto OOC zjištění, který ignoruje situaci a ignoruje možnosti a zkušenosti pozorovatele, pokud někdo sedi v tmavám koutě zabalenej do pláště s kapucí na kebuli, nepoznáš ani, jestli je to chlap nebo ženská, natož jestli je silnej, obratnej, chytrej a jánevimjakej eště
popisky by měly jít po patchi 1.69 měnit a neni problém na ně dohlídnout

sem jednoznačně a silně PROTI jakýmukoli takovýmudle itemu
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
maku
DM Thalie
Posts: 807
Joined: 14:19 29. Dec 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Skrytí levelů při logování

Post by maku »

Theo: Tvá úvaha je sice správná - nicméně na druhou stranu předpokládá znalosti od případných hříšníků. A opravdu si nemyslím, že by to každého napadlo a když už by napadlo - asi by s tím neuměl nic udělat. Tedy - sám jsem to nikdy nezkoušel - doufám, že nestačí otevřít a někde udělat mezeru navíc (to by bylo pro mě asi trapné :lol: )
DM THALIE
ICQ: 648-472-535
e-mail: mkubale@seznam.cz
http://youtube.com/user/ThalieDrow
User avatar
maku
DM Thalie
Posts: 807
Joined: 14:19 29. Dec 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Skrytí levelů při logování

Post by maku »

Lehká děva:

Přesně tak, myslím si, že DM team je dostatečně veliký na to, aby mohli dohlížet i na toto chování. Jako např. mluvení na úrovni profesora z CVUT při inteligenci a moudrosti 6. Ale postavy by to vědět neměly.
DM THALIE
ICQ: 648-472-535
e-mail: mkubale@seznam.cz
http://youtube.com/user/ThalieDrow
User avatar
Manon74
Nováček
Posts: 23
Joined: 17:20 27. Apr 2007
Location: Thalie

Re: Skrytí levelů při logování

Post by Manon74 »

Me spis prijde ze ma Theo strach ze nebude vedet o sile ostatnich soude dle prispevku...
Jinak jsem taky pro skryti povolani/level, co se tyce vlastnosti, tak jsem na vazkach.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Skrytí levelů při logování

Post by kucik »

Skryti levelu na strane klienta pujde vzdycky nejak ochcat. To, jestli na to vetsina prijde nebo ne, je imho naprosto nesmyslnej argument. Kolik z tech, co pouzivaj nejakej crack si ho sami napsali, nebo vedi jak funguje?

Odhadovani postavy:
Myslim si, ze jsou veci, ktery proste na postave jdou poznat. Netvrdim ze vsechno a netvrdim ze za vsech okolnosti. V kazdym pripade by tam byla moznost postavy klamat telem a nepresnost podle schopnosti pozorovatele.

Popisky jsou hezka vec, ale: Bud to udelame tak, ze kazdou zmenu popisku bude muset schvalit DM a v tom pripade si to rozhodne nebude mozne menit, jak se nekomu zamane. Nebo si to budo moct kazdy menit kdy se mu zachce a potom to DM nema sanci kontrolovat, protoze by mu z toho jeblo.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
wekslo
Poutník
Posts: 83
Joined: 15:43 25. Aug 2007
Location: Demona

Re: Skrytí levelů při logování

Post by wekslo »

kucik wrote:Nebo si to budo moct kazdy menit kdy se mu zachce a potom to DM nema sanci kontrolovat, protoze by mu z toho jeblo.
ale zas muze delat narazovy obcasny kontroly ze jo :]

k tomu skryti lvlu pred lognutim - skvela vec, skoda ze po technicky strance naprd, takze jak psal photter asi nema cenu se tim moc zabyvat

Podle me by bylo nejlepsi, kdyby si kazdej hrac pekne udelal popisek podle vlastnosti hned pri tvorbe a to je vse :] a tu a tam kdy bude potreba aby byla vyjimecne mozna zmena od dm. :wink:
Kostky jsou vrzeny...proc si vsak nehodit znova.
User avatar
Shifter
Měšťan
Posts: 287
Joined: 20:26 05. Dec 2007
Location: KutnaHora/Praha
Contact:

Re: Skrytí levelů při logování

Post by Shifter »

Tak to aby se team rozsiril jeste o DM na cteni popisku a kontrolovani jestli ten nebo onen se chova presne podle popisku. Myslim ze uz ted toho budou mit dost na praci.... :roll:

jinak proc ne odhad postavy? Nebo snad nekoukate po lidech kdyz jdete po meste?
Spis bych to ale svazal se skillem, kdyz to nekdo chce pouzivat, tak at si za to utraci bodiky. Na Arkhalii2 takovej skill byl, fungovalo to sice trochu pofiderne, ale treba by to slo vysperkovat.
A pro ty co argumentujou zachumlanou postavou v temnejch rozich, bych udelal "vatak", kterej kdyz si nasadej, tak tim znemoznej odhad sve postavy :D
Je jasne ze neodhadnu takovouhle housenku, ale kdyz si treba jako lapka budu chtit nekoho takoveho odhadnout, tak si chvili pockam. Driv nebo pozdeji zacne vykonavat cinnosti ktere o nem vice ci mene prozradej.
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"
Theo
Měšťan
Posts: 227
Joined: 01:49 28. Apr 2007

Re: Skrytí levelů při logování

Post by Theo »

Manon74 wrote:Me spis prijde ze ma Theo strach ze nebude vedet o sile ostatnich soude dle prispevku...
Jinak jsem taky pro skryti povolani/level, co se tyce vlastnosti, tak jsem na vazkach.
Ale Manon, uz aj ty? :?

Odpoved znie:
Theo wrote:Ja som tiez zato aby sa to urobilo .. ale nejde to.
Ak pridete nato ako, este Vam aj pomozem !

Ale snad pomaha repete:
kucik wrote:Skryti levelu na strane klienta pujde vzdycky nejak ochcat. To, jestli na to vetsina prijde nebo ne, je imho naprosto nesmyslnej argument. Kolik z tech, co pouzivaj nejakej crack si ho sami napsali, nebo vedi jak funguje?
Ale inak sa ma to celkom dotklo teda .. :|
Ora et Labora
User avatar
maku
DM Thalie
Posts: 807
Joined: 14:19 29. Dec 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Skrytí levelů při logování

Post by maku »

Trochu nechápu teď tuhle myšlenku. Jak se postava může zdokonalovat v odhadu postavy? Přirováváte k reálnému životu. Koukám po ostatních lidech nějakých 18 let a nikdy nevyčtu nic kromě nálady, pohlaví a podobných věcí. Určitě nevykoukám, že daná osoba je dobrý atlet či absolvent VSE... Můžu si myslet, že "hmm... tak ten bude asi chytrý" ale pořád je to jen odhad a nedá se v něm zdokonalovat.. v tomhle případě je to můj odhad a bud se trefím nebo ne.

Postava by se měla chovat tak, jak má nastavené atributy. Dozor nad tím držet DM. Ale nějaké odhady či itemy, to ne.
DM THALIE
ICQ: 648-472-535
e-mail: mkubale@seznam.cz
http://youtube.com/user/ThalieDrow
User avatar
jiromir
Měšťan
Posts: 199
Joined: 11:39 04. Jan 2008

Re: Skrytí levelů při logování

Post by jiromir »

maku wrote:Lehká děva:

Přesně tak, myslím si, že DM team je dostatečně veliký na to, aby mohli dohlížet i na toto chování. Jako např. mluvení na úrovni profesora z CVUT při inteligenci a moudrosti 6. Ale postavy by to vědět neměly.
omlouvám se za offtopic, ale tohle prirovnani me docela pobavilo. Myslim ze status profesora CVUT neni zarukou vysoký úrovně vyjadřování... :D Obzvlášť páni z ustavů aplikovaný matiky a podobnejch...
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Skrytí levelů při logování

Post by photter »

Shifter wrote:....budu chtit nekoho takoveho odhadnout, tak si chvili pockam. Driv nebo pozdeji zacne vykonavat cinnosti ktere o nem vice ci mene prozradej....
přesně vo tomdle to je, musim pro to něco udělat, nějak se chovat a na to chování může nějak reagovat ten pozorovanej a vo tom totiž je RP

klik na item je vo něčem úplně jiným
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
OneHeart
Šlechtic
Posts: 313
Joined: 23:43 08. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Skrytí levelů při logování

Post by OneHeart »

photter wrote:to s tim předmětem na poznávání atributů postavy mi nějak uniklo....to doufám nemyslíte vážně ?
Imho dobrá věc na info o fyzických atributech (str,dex,con) a nebo zjevu (char). To jsou věci, který by se daly vyčíst (svaly,pohyby,postava) ,ale v nwn to kupodivu nejde.
Vaillardo Vran:
Locked