Skrytí levelů při logování
Re: Skrytí levelů při logování
A proc ne?
Aspon by sa vyhlo extremom, ze hrac si da do popisku aky je pekny a pritom ma charizmu 8 aby mohol nadupat ine vlasnosti.
Ale skor by sa mi pacilo, keby to bolo zamerane na naky sposob dovednosti odhadu druheho. Ale to sme trosku OT.
Aspon by sa vyhlo extremom, ze hrac si da do popisku aky je pekny a pritom ma charizmu 8 aby mohol nadupat ine vlasnosti.
Ale skor by sa mi pacilo, keby to bolo zamerane na naky sposob dovednosti odhadu druheho. Ale to sme trosku OT.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Skrytí levelů při logování
Igore, Igoreigor wrote:co to přidat do nějakýho haku, kterej se ověřuje ve hře a byl by instalovatelnej.
Tj. stahnu si třeba thalie_config.exe, kterej nepůjde nikde jinde stahnout samostatně. Při instalaci nahraje požadovaný hak soubor do adresáře hak a zároveň nahraje tohle zakrytí lvlu.
Pak jen server ověří jestli danej hak je nahranej a tim pádem když bude, tak bude i zakrytí lvlů.
1. Linuzovy uzivatelia .exe nepouziju
2. Co Vam brani po instalacii hak odstranit?
3. Co Vam brani hak po instalacii upravit
Pokial server moze aj kontrolovat obsah haku, tak mate riesenie ako to urobit ( ale nie na 100%
pokial len ci je hak pritomny, ste bez sance.
Takze ako som Vam uz napisal a napisal Vam uz aj Photter, zbytocne stym stracat cas. Ja som tiez zato aby sa to urobilo .. ale nejde to.
Item na ability ci len na charizmu ??? Dufam ze len na charizmu !!
Ora et Labora
Re: Skrytí levelů při logování
Tak to vim že tučňáci exe nepustí, myslel jsem spíš to řešení jako takovej model. A s tim že se daj haky jednoduše upravovat zkušenosti nemam, nikdy sem to nedělalTheo wrote:...
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Skrytí levelů při logování
protože je to naprosto OOC zjištění, který ignoruje situaci a ignoruje možnosti a zkušenosti pozorovatele, pokud někdo sedi v tmavám koutě zabalenej do pláště s kapucí na kebuli, nepoznáš ani, jestli je to chlap nebo ženská, natož jestli je silnej, obratnej, chytrej a jánevimjakej eštěDaanri wrote:A proc ne?
popisky by měly jít po patchi 1.69 měnit a neni problém na ně dohlídnout
sem jednoznačně a silně PROTI jakýmukoli takovýmudle itemu
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Skrytí levelů při logování
Theo: Tvá úvaha je sice správná - nicméně na druhou stranu předpokládá znalosti od případných hříšníků. A opravdu si nemyslím, že by to každého napadlo a když už by napadlo - asi by s tím neuměl nic udělat. Tedy - sám jsem to nikdy nezkoušel - doufám, že nestačí otevřít a někde udělat mezeru navíc (to by bylo pro mě asi trapné
)
Re: Skrytí levelů při logování
Lehká děva:
Přesně tak, myslím si, že DM team je dostatečně veliký na to, aby mohli dohlížet i na toto chování. Jako např. mluvení na úrovni profesora z CVUT při inteligenci a moudrosti 6. Ale postavy by to vědět neměly.
Přesně tak, myslím si, že DM team je dostatečně veliký na to, aby mohli dohlížet i na toto chování. Jako např. mluvení na úrovni profesora z CVUT při inteligenci a moudrosti 6. Ale postavy by to vědět neměly.
Re: Skrytí levelů při logování
Me spis prijde ze ma Theo strach ze nebude vedet o sile ostatnich soude dle prispevku...
Jinak jsem taky pro skryti povolani/level, co se tyce vlastnosti, tak jsem na vazkach.
Jinak jsem taky pro skryti povolani/level, co se tyce vlastnosti, tak jsem na vazkach.
Re: Skrytí levelů při logování
Skryti levelu na strane klienta pujde vzdycky nejak ochcat. To, jestli na to vetsina prijde nebo ne, je imho naprosto nesmyslnej argument. Kolik z tech, co pouzivaj nejakej crack si ho sami napsali, nebo vedi jak funguje?
Odhadovani postavy:
Myslim si, ze jsou veci, ktery proste na postave jdou poznat. Netvrdim ze vsechno a netvrdim ze za vsech okolnosti. V kazdym pripade by tam byla moznost postavy klamat telem a nepresnost podle schopnosti pozorovatele.
Popisky jsou hezka vec, ale: Bud to udelame tak, ze kazdou zmenu popisku bude muset schvalit DM a v tom pripade si to rozhodne nebude mozne menit, jak se nekomu zamane. Nebo si to budo moct kazdy menit kdy se mu zachce a potom to DM nema sanci kontrolovat, protoze by mu z toho jeblo.
Odhadovani postavy:
Myslim si, ze jsou veci, ktery proste na postave jdou poznat. Netvrdim ze vsechno a netvrdim ze za vsech okolnosti. V kazdym pripade by tam byla moznost postavy klamat telem a nepresnost podle schopnosti pozorovatele.
Popisky jsou hezka vec, ale: Bud to udelame tak, ze kazdou zmenu popisku bude muset schvalit DM a v tom pripade si to rozhodne nebude mozne menit, jak se nekomu zamane. Nebo si to budo moct kazdy menit kdy se mu zachce a potom to DM nema sanci kontrolovat, protoze by mu z toho jeblo.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Skrytí levelů při logování
ale zas muze delat narazovy obcasny kontroly ze jo :]kucik wrote:Nebo si to budo moct kazdy menit kdy se mu zachce a potom to DM nema sanci kontrolovat, protoze by mu z toho jeblo.
k tomu skryti lvlu pred lognutim - skvela vec, skoda ze po technicky strance naprd, takze jak psal photter asi nema cenu se tim moc zabyvat
Podle me by bylo nejlepsi, kdyby si kazdej hrac pekne udelal popisek podle vlastnosti hned pri tvorbe a to je vse :] a tu a tam kdy bude potreba aby byla vyjimecne mozna zmena od dm.
Kostky jsou vrzeny...proc si vsak nehodit znova.
Re: Skrytí levelů při logování
Tak to aby se team rozsiril jeste o DM na cteni popisku a kontrolovani jestli ten nebo onen se chova presne podle popisku. Myslim ze uz ted toho budou mit dost na praci....
jinak proc ne odhad postavy? Nebo snad nekoukate po lidech kdyz jdete po meste?
Spis bych to ale svazal se skillem, kdyz to nekdo chce pouzivat, tak at si za to utraci bodiky. Na Arkhalii2 takovej skill byl, fungovalo to sice trochu pofiderne, ale treba by to slo vysperkovat.
A pro ty co argumentujou zachumlanou postavou v temnejch rozich, bych udelal "vatak", kterej kdyz si nasadej, tak tim znemoznej odhad sve postavy
Je jasne ze neodhadnu takovouhle housenku, ale kdyz si treba jako lapka budu chtit nekoho takoveho odhadnout, tak si chvili pockam. Driv nebo pozdeji zacne vykonavat cinnosti ktere o nem vice ci mene prozradej.
jinak proc ne odhad postavy? Nebo snad nekoukate po lidech kdyz jdete po meste?
Spis bych to ale svazal se skillem, kdyz to nekdo chce pouzivat, tak at si za to utraci bodiky. Na Arkhalii2 takovej skill byl, fungovalo to sice trochu pofiderne, ale treba by to slo vysperkovat.
A pro ty co argumentujou zachumlanou postavou v temnejch rozich, bych udelal "vatak", kterej kdyz si nasadej, tak tim znemoznej odhad sve postavy
Je jasne ze neodhadnu takovouhle housenku, ale kdyz si treba jako lapka budu chtit nekoho takoveho odhadnout, tak si chvili pockam. Driv nebo pozdeji zacne vykonavat cinnosti ktere o nem vice ci mene prozradej.
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"
Re: Skrytí levelů při logování
Ale Manon, uz aj ty?Manon74 wrote:Me spis prijde ze ma Theo strach ze nebude vedet o sile ostatnich soude dle prispevku...
Jinak jsem taky pro skryti povolani/level, co se tyce vlastnosti, tak jsem na vazkach.
Odpoved znie:
Ak pridete nato ako, este Vam aj pomozem !Theo wrote:Ja som tiez zato aby sa to urobilo .. ale nejde to.
Ale snad pomaha repete:
Ale inak sa ma to celkom dotklo teda ..kucik wrote:Skryti levelu na strane klienta pujde vzdycky nejak ochcat. To, jestli na to vetsina prijde nebo ne, je imho naprosto nesmyslnej argument. Kolik z tech, co pouzivaj nejakej crack si ho sami napsali, nebo vedi jak funguje?
Ora et Labora
Re: Skrytí levelů při logování
Trochu nechápu teď tuhle myšlenku. Jak se postava může zdokonalovat v odhadu postavy? Přirováváte k reálnému životu. Koukám po ostatních lidech nějakých 18 let a nikdy nevyčtu nic kromě nálady, pohlaví a podobných věcí. Určitě nevykoukám, že daná osoba je dobrý atlet či absolvent VSE... Můžu si myslet, že "hmm... tak ten bude asi chytrý" ale pořád je to jen odhad a nedá se v něm zdokonalovat.. v tomhle případě je to můj odhad a bud se trefím nebo ne.
Postava by se měla chovat tak, jak má nastavené atributy. Dozor nad tím držet DM. Ale nějaké odhady či itemy, to ne.
Postava by se měla chovat tak, jak má nastavené atributy. Dozor nad tím držet DM. Ale nějaké odhady či itemy, to ne.
Re: Skrytí levelů při logování
omlouvám se za offtopic, ale tohle prirovnani me docela pobavilo. Myslim ze status profesora CVUT neni zarukou vysoký úrovně vyjadřování...maku wrote:Lehká děva:
Přesně tak, myslím si, že DM team je dostatečně veliký na to, aby mohli dohlížet i na toto chování. Jako např. mluvení na úrovni profesora z CVUT při inteligenci a moudrosti 6. Ale postavy by to vědět neměly.
Re: Skrytí levelů při logování
přesně vo tomdle to je, musim pro to něco udělat, nějak se chovat a na to chování může nějak reagovat ten pozorovanej a vo tom totiž je RPShifter wrote:....budu chtit nekoho takoveho odhadnout, tak si chvili pockam. Driv nebo pozdeji zacne vykonavat cinnosti ktere o nem vice ci mene prozradej....
klik na item je vo něčem úplně jiným
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Skrytí levelů při logování
Imho dobrá věc na info o fyzických atributech (str,dex,con) a nebo zjevu (char). To jsou věci, který by se daly vyčíst (svaly,pohyby,postava) ,ale v nwn to kupodivu nejde.photter wrote:to s tim předmětem na poznávání atributů postavy mi nějak uniklo....to doufám nemyslíte vážně ?
Vaillardo Vran: