Takže přiznáváš že si zautočil bez odporu?sendys wrote:Bouzel problem rad bych hodil scren ale ten se mi posral a ja sel pak spat pac jsme na to nemel naladu odlogoval hned po mich dvou strelach nedal si ani odpor misto toho hned odlognulcoz me docela zamrzelo cekal bych trochu vic
Drovove u Ivory
Re: Drovove u Ivory
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Drovove u Ivory
Sendysi nemusís mit v tomto případe screen hrač se přiznal, screen je nadbytečný výpověď všech se shoduje....
Edit: Pokud Darkwision nalovu nedal všm odpor, zřejmě se jedná o další překročení pravidel. případně se jedná o přečin obou dvou ne jen jednoho trestem v tomto připadě by asi mohlo byt varování
Edit: Pokud Darkwision nalovu nedal všm odpor, zřejmě se jedná o další překročení pravidel. případně se jedná o přečin obou dvou ne jen jednoho trestem v tomto připadě by asi mohlo byt varování
"Prohlášením, že jsi nevinen, potvrzuješ svojí vinu." Neznámý muž na neznámém míste při neznámé příležitosti.
Quido z Červíčkova - dobrácký gnóm a zapřísáhlý antiteista.
Quido z Červíčkova - dobrácký gnóm a zapřísáhlý antiteista.
Re: Drovove u Ivory
ne dal sem mu ho nez jsem zautocil a predtim stale nemel Gs tim sem si jistej jeste neco ?
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: Drovove u Ivory
Tak zajímalo by mě teda vyjádření DM nebo tak, zda je v pořádku odlognutí, když se objeví parta vysokých lvlů z druhé frakce. Jestli to tak tedy můžou dělat i ostatní.
Díkas
Díkas
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Drovove u Ivory
zapoml si pripocist ze ja jsme pri tom na nej zautocil-RoF- wrote:Tak zajímalo by mě teda vyjádření DM nebo tak, zda je v pořádku odlognutí, když se objeví parta vysokých lvlů z druhé frakce. Jestli to tak tedy můžou dělat i ostatní.![]()
Díkas
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: Drovove u Ivory
A tys jsi na něj zaútočil bez odporu ne? viz
sendys wrote:odlogoval hned po mich dvou strelach nedal si ani odpor misto toho hned odlognul
Poupátko - :-O
Legewiel R'rorrok (Zau'ndar) - qu'el'faeruk d'qu'ellar R'rorrok
Legewiel R'rorrok (Zau'ndar) - qu'el'faeruk d'qu'ellar R'rorrok
Re: Drovove u Ivory
precti si prosim kompletni prispevek a pokud ses na to moc linejFirefox_ wrote:A tys jsi na něj zaútočil bez odporu ne? viz
sendys wrote:odlogoval hned po mich dvou strelach nedal si ani odpor misto toho hned odlognul
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: Drovove u Ivory
Pajky to řekla dobře a já se opět přidávám, zrušit GS úplně. Takto kvalitní hra těch "pravých a správných" drowů tu není na přetřesu poprvé. Hrál jsem drowy dlouho, ale takovéto chování mi přijde neúnosné. Pamatujete na přesvědčování zvířat, ovládání NPC, vyvolání z 10 a 11 kruhu, Time Stop, černý meč atd. také fungovali jak měli dokud to nebylo zneužíváno a GS je na řadě. Dostanete přesně to o co si koledujete, dejte na má slova.
Durman Zlomocný - Helgaronův válečný kněz
Re: Drovove u Ivory
ja bych GSko zas nerusil, by tady za chvili taky nemuselo zbyt nic.
Ale jak uz jsem rek a nekteri hraci napsali stejny nebo obdobny navrh, udelejte GSko na kolo/za level pripadne za 2 levely.
Z cihaciho , pripadne creepovaciho kouzla se stane vic unikove, bo mag/clerik na 20 lvl ho bude mit cca 2 minuty ...4 minuty v prodlouzene verzi, ale ta taky neco stoji, vzlast u maga.
jednoduse pri stretu dvou frakci to uz bude zalezet na umu hracu a iniciative jestli se podari magovi/klerikovi do GSka zdrhnout nebo ne....zaroven bude v CvC daleko vetsi vyuzitelnost zlodeju rangeru mnichu a vsech Hideru, kteri mohou pak napr. procesavat okoli Ivory zda tam nejaky drow neciha ...to se samozrejmne muze aplikovat i naopak
ps/ aspon bude aj vetsi motivace hrat dexovou postavu
Ale jak uz jsem rek a nekteri hraci napsali stejny nebo obdobny navrh, udelejte GSko na kolo/za level pripadne za 2 levely.
Z cihaciho , pripadne creepovaciho kouzla se stane vic unikove, bo mag/clerik na 20 lvl ho bude mit cca 2 minuty ...4 minuty v prodlouzene verzi, ale ta taky neco stoji, vzlast u maga.
jednoduse pri stretu dvou frakci to uz bude zalezet na umu hracu a iniciative jestli se podari magovi/klerikovi do GSka zdrhnout nebo ne....zaroven bude v CvC daleko vetsi vyuzitelnost zlodeju rangeru mnichu a vsech Hideru, kteri mohou pak napr. procesavat okoli Ivory zda tam nejaky drow neciha ...to se samozrejmne muze aplikovat i naopak
ps/ aspon bude aj vetsi motivace hrat dexovou postavu
Obuki - ten vod Škopku
Re: Drovove u Ivory
Něco podobné sem tu psal
Zase na druhou stranu na to budou dost mágové trpět no, ale je hodně těch co toho zneužívají s ou od meditu do meditu v útočišti.
Jako možnost 1 a 3 by byla asi ideální.-RoF- wrote:Jo jinak k tomu GS.
GS moc nepodporuje CvC, páč jak mám bojovat proti někomu koho nevidím?
Potom, když vypiju lektvar proti GS a zaútočím, tak se dočkám obvinění, že sem měl vyplý odpor a buguju.
Asi bych byl proto, aby se ten lektvar proti GS radši zrušil.
A taky bych navrhl, aby se GS upravilo v následujích kombinacích.....
1 - zkrátit dobu, po kterou bude GS funkční. Třeba na kola.
2 - GS se zruší sesláním jakéhokoliv kouzla a nebo jakoukoliv akcí, kromě chůze.
3 - po seslání GS, by další GS šlo seslat po XX minutách.
4 - pokud postava bude GS používat často, tak jí to hodí do jiné sféry, z které se dostane jedině, když obětuje nějaké XP a nebo nějakou cennost.
Zase na druhou stranu na to budou dost mágové trpět no, ale je hodně těch co toho zneužívají s ou od meditu do meditu v útočišti.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Drovove u Ivory
jeste mne napadla takova vtipna vsuvka..to ze GS obcas buguje, neda se to IC vysvetlit tak ,ze tu postavu jiny plan proste neprijal? 
Obuki - ten vod Škopku
Re: Drovove u Ivory
myslim ze magove jsou dost silni samy o sobe a GS je uz jen takovy doplnek:)
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: Drovove u Ivory
Sendysi vznesl jsi oficialni požadavek na GM team s popisem odlogu Darkvisiona? pokud ne, myslím, že je to chyba a měl by jsi ji napravit.
přilož výpověd DV zde uvedenou a je vše podstatené k dispozici.
přilož výpověd DV zde uvedenou a je vše podstatené k dispozici.
"Prohlášením, že jsi nevinen, potvrzuješ svojí vinu." Neznámý muž na neznámém míste při neznámé příležitosti.
Quido z Červíčkova - dobrácký gnóm a zapřísáhlý antiteista.
Quido z Červíčkova - dobrácký gnóm a zapřísáhlý antiteista.
Re: Drovove u Ivory
Jo to jsem už někde psal, že by to tak mohlo býtpilnik wrote:jeste mne napadla takova vtipna vsuvka..to ze GS obcas buguje, neda se to IC vysvetlit tak ,ze tu postavu jiny plan proste neprijal?
Ale tady šlo o to, že hráč neměl na drowa odpor pokud se nepletu. To je věc druhá. Takže nešlo o bug.
Re: Drovove u Ivory
ne budu to tu psat tisickrat prosim prectete si uz konecne ten prispevek celej odpor sem daval hned jeste nez jsem po nem vystrelil
Život je svině, a teď vypadni mám práci.