Drovove u Ivory

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Drovove u Ivory

Post by Derken- »

sendys wrote:Bouzel problem rad bych hodil scren ale ten se mi posral a ja sel pak spat pac jsme na to nemel naladu odlogoval hned po mich dvou strelach nedal si ani odpor misto toho hned odlognul :) coz me docela zamrzelo cekal bych trochu vic
Takže přiznáváš že si zautočil bez odporu?
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
menderon
Měšťan
Posts: 173
Joined: 11:13 18. Mar 2008

Re: Drovove u Ivory

Post by menderon »

Sendysi nemusís mit v tomto případe screen hrač se přiznal, screen je nadbytečný výpověď všech se shoduje....

Edit: Pokud Darkwision nalovu nedal všm odpor, zřejmě se jedná o další překročení pravidel. případně se jedná o přečin obou dvou ne jen jednoho trestem v tomto připadě by asi mohlo byt varování :)
"Prohlášením, že jsi nevinen, potvrzuješ svojí vinu." Neznámý muž na neznámém míste při neznámé příležitosti.

Quido z Červíčkova - dobrácký gnóm a zapřísáhlý antiteista.
sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Re: Drovove u Ivory

Post by sendys »

ne dal sem mu ho nez jsem zautocil a predtim stale nemel Gs tim sem si jistej jeste neco ?
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Drovove u Ivory

Post by -RoF- »

Tak zajímalo by mě teda vyjádření DM nebo tak, zda je v pořádku odlognutí, když se objeví parta vysokých lvlů z druhé frakce. Jestli to tak tedy můžou dělat i ostatní. :roll:

Díkas
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Re: Drovove u Ivory

Post by sendys »

-RoF- wrote:Tak zajímalo by mě teda vyjádření DM nebo tak, zda je v pořádku odlognutí, když se objeví parta vysokých lvlů z druhé frakce. Jestli to tak tedy můžou dělat i ostatní. :roll:

Díkas
zapoml si pripocist ze ja jsme pri tom na nej zautocil
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
User avatar
Firefox_
Šlechtic
Posts: 468
Joined: 23:33 14. Jan 2010

Re: Drovove u Ivory

Post by Firefox_ »

A tys jsi na něj zaútočil bez odporu ne? viz
sendys wrote:odlogoval hned po mich dvou strelach nedal si ani odpor misto toho hned odlognul :)
Poupátko - :-O
Legewiel R'rorrok (Zau'ndar) - qu'el'faeruk d'qu'ellar R'rorrok
sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Re: Drovove u Ivory

Post by sendys »

Firefox_ wrote:A tys jsi na něj zaútočil bez odporu ne? viz
sendys wrote:odlogoval hned po mich dvou strelach nedal si ani odpor misto toho hned odlognul :)
precti si prosim kompletni prispevek a pokud ses na to moc linej :) tak nepis :) dekuju
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
User avatar
Glumišek
Šlechtic
Posts: 300
Joined: 16:22 01. Jun 2009

Re: Drovove u Ivory

Post by Glumišek »

Pajky to řekla dobře a já se opět přidávám, zrušit GS úplně. Takto kvalitní hra těch "pravých a správných" drowů tu není na přetřesu poprvé. Hrál jsem drowy dlouho, ale takovéto chování mi přijde neúnosné. Pamatujete na přesvědčování zvířat, ovládání NPC, vyvolání z 10 a 11 kruhu, Time Stop, černý meč atd. také fungovali jak měli dokud to nebylo zneužíváno a GS je na řadě. Dostanete přesně to o co si koledujete, dejte na má slova.
Durman Zlomocný - Helgaronův válečný kněz
User avatar
pilnik
Měšťan
Posts: 287
Joined: 12:29 08. Jan 2008

Re: Drovove u Ivory

Post by pilnik »

ja bych GSko zas nerusil, by tady za chvili taky nemuselo zbyt nic.
Ale jak uz jsem rek a nekteri hraci napsali stejny nebo obdobny navrh, udelejte GSko na kolo/za level pripadne za 2 levely.
Z cihaciho , pripadne creepovaciho kouzla se stane vic unikove, bo mag/clerik na 20 lvl ho bude mit cca 2 minuty ...4 minuty v prodlouzene verzi, ale ta taky neco stoji, vzlast u maga.
jednoduse pri stretu dvou frakci to uz bude zalezet na umu hracu a iniciative jestli se podari magovi/klerikovi do GSka zdrhnout nebo ne....zaroven bude v CvC daleko vetsi vyuzitelnost zlodeju rangeru mnichu a vsech Hideru, kteri mohou pak napr. procesavat okoli Ivory zda tam nejaky drow neciha ...to se samozrejmne muze aplikovat i naopak

ps/ aspon bude aj vetsi motivace hrat dexovou postavu :ewink:
Obuki - ten vod Škopku
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Drovove u Ivory

Post by -RoF- »

Něco podobné sem tu psal
-RoF- wrote:Jo jinak k tomu GS.

GS moc nepodporuje CvC, páč jak mám bojovat proti někomu koho nevidím?

Potom, když vypiju lektvar proti GS a zaútočím, tak se dočkám obvinění, že sem měl vyplý odpor a buguju.

Asi bych byl proto, aby se ten lektvar proti GS radši zrušil.

A taky bych navrhl, aby se GS upravilo v následujích kombinacích.....
1 - zkrátit dobu, po kterou bude GS funkční. Třeba na kola.
2 - GS se zruší sesláním jakéhokoliv kouzla a nebo jakoukoliv akcí, kromě chůze.
3 - po seslání GS, by další GS šlo seslat po XX minutách.
4 - pokud postava bude GS používat často, tak jí to hodí do jiné sféry, z které se dostane jedině, když obětuje nějaké XP a nebo nějakou cennost.
Jako možnost 1 a 3 by byla asi ideální.
Zase na druhou stranu na to budou dost mágové trpět no, ale je hodně těch co toho zneužívají s ou od meditu do meditu v útočišti.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
User avatar
pilnik
Měšťan
Posts: 287
Joined: 12:29 08. Jan 2008

Re: Drovove u Ivory

Post by pilnik »

jeste mne napadla takova vtipna vsuvka..to ze GS obcas buguje, neda se to IC vysvetlit tak ,ze tu postavu jiny plan proste neprijal? :D
Obuki - ten vod Škopku
sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Re: Drovove u Ivory

Post by sendys »

myslim ze magove jsou dost silni samy o sobe a GS je uz jen takovy doplnek:)
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
menderon
Měšťan
Posts: 173
Joined: 11:13 18. Mar 2008

Re: Drovove u Ivory

Post by menderon »

Sendysi vznesl jsi oficialni požadavek na GM team s popisem odlogu Darkvisiona? pokud ne, myslím, že je to chyba a měl by jsi ji napravit.
přilož výpověd DV zde uvedenou a je vše podstatené k dispozici.
"Prohlášením, že jsi nevinen, potvrzuješ svojí vinu." Neznámý muž na neznámém míste při neznámé příležitosti.

Quido z Červíčkova - dobrácký gnóm a zapřísáhlý antiteista.
User avatar
Urlraen
Rytíř
Posts: 745
Joined: 09:42 02. Nov 2009

Re: Drovove u Ivory

Post by Urlraen »

pilnik wrote:jeste mne napadla takova vtipna vsuvka..to ze GS obcas buguje, neda se to IC vysvetlit tak ,ze tu postavu jiny plan proste neprijal? :D
Jo to jsem už někde psal, že by to tak mohlo být :)
Ale tady šlo o to, že hráč neměl na drowa odpor pokud se nepletu. To je věc druhá. Takže nešlo o bug.
Urlraen Zau'ndar - Vůdce klanu Zau'ndar.

Hladový pes loví nejlíp.

Drowí mysl
sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Re: Drovove u Ivory

Post by sendys »

ne budu to tu psat tisickrat prosim prectete si uz konecne ten prispevek celej odpor sem daval hned jeste nez jsem po nem vystrelil
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Locked