V jakym slova smyslu?photter wrote:.....btw. se mi nelíběj ani ty silový prerequisites na zbraně a zbroje
Protoze jestli to myslis kvuli zbytecnemu omezeni, tak to muzes vzit rovnou tak jak se ty koukas na "odhad postavy". Vona plna platovka neni zadny pirko a to same plati o takovym kusu zeleza jako je obourucni sekera. Nejaka susinka by to sotva unesla, natoz aby dokazala ucine bojovat.