Samozřejmě.-darkvision- wrote:A budou i dole?)
Platova zbroj X saty
Re: Platova zbroj X saty
Mimo téma.....Glumišek wrote: A to já zase ano, přes obratnost, s devastem grátis třeba na luk nebo dvě zbraně, která jiná postava mi kompenzuje při obourukosti absenci štítu než RDD s bárdskou písní, snad jen bárd a BG přes diviny, ale ..... ta doba trvání divinů je veměs krátká. On i devastátor na luk by stál za to, ale tam potom postrádám to AA, ale to už je práce Rofa a další z jeho poletuch z jiného světa. Je pravda, že ten lučištník nebude top, ale pokud dá jednou kritikal tak to bude velmi štípat (za devasty +2k6, x4 a to na vzdálenost co 24 palcový monitor dovolí) jauvajsky.
Ty jo on si někdo vzpoměl na Lilyu
Sem netušil že si ji pamatuješ. Tady sem ji chtěl hrát, ale bard/rdd na luk, no šlo by, ale hůř no. Já hrál zaklinač/rdd/AA a to byla sranda
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Platova zbroj X saty
Copak Lilya, ale ta její čudka malá protivná.-RoF- wrote: Mimo téma.....
Ty jo on si někdo vzpoměl na Lilyu.
Sem netušil že si ji pamatuješ. Tady sem ji chtěl hrát, ale bard/rdd na luk, no šlo by, ale hůř no. Já hrál zaklinač/rdd/AA a to byla sranda![]()
Jojo nebyly to špatné časy.
Durman Zlomocný - Helgaronův válečný kněz
Re: Platova zbroj X saty
Rejty: kapuce s moudrostí se ušít dají, Kucik to teď nedávno už opravil (díky Kuciku
)
Re: Platova zbroj X saty
Máme ho i dole? Objehnul jsem Hagol, Chell, Charx, starej trh, Olath a nemůžu ho najít 
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Platova zbroj X saty
Asi jsi hledal špatně...Derken- wrote:Máme ho i dole? Objehnul jsem Hagol, Chell, Charx, starej trh, Olath a nemůžu ho najít
Vedoucí týmu Thalie
Re: Platova zbroj X saty
šak také hledám... jen se optám, je to jedna osoba? A vyskytuje/jí se někde v obydlených oblastech a ne někde třeba uplně zašitých lokacích? 
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Platova zbroj X saty
Já našla jen rukavice na monka, nevim jestli už to byloDerken- wrote:Máme ho i dole? Objehnul jsem Hagol, Chell, Charx, starej trh, Olath a nemůžu ho najít
Z´hiarra Zau´ndar - "Vel'bol bauth fol jiv'undus? Z'reninth uns'aa..Usstan tlun Jabbress d'jiv'elgg...!"


Re: Platova zbroj X saty
Jo, to je jediný co jsme nakonec našli noZ´harra wrote:Já našla jen rukavice na monka, nevim jestli už to byloDerken- wrote:Máme ho i dole? Objehnul jsem Hagol, Chell, Charx, starej trh, Olath a nemůžu ho najít
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Platova zbroj X saty
OK, dodám, toho jsem si nevšiml.Derken- wrote:Možná bych rejtyho ještě poprosil o velmistrovskou munici i do luků k šípaři v Hagolu. Má tam jen do kuší.
Vedoucí týmu Thalie