Platova zbroj X saty

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Platova zbroj X saty

Post by Rejty »

-darkvision- wrote:A budou i dole? :o)
Samozřejmě.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Platova zbroj X saty

Post by -RoF- »

Glumišek wrote: A to já zase ano, přes obratnost, s devastem grátis třeba na luk nebo dvě zbraně, která jiná postava mi kompenzuje při obourukosti absenci štítu než RDD s bárdskou písní, snad jen bárd a BG přes diviny, ale ..... ta doba trvání divinů je veměs krátká. On i devastátor na luk by stál za to, ale tam potom postrádám to AA, ale to už je práce Rofa a další z jeho poletuch z jiného světa. Je pravda, že ten lučištník nebude top, ale pokud dá jednou kritikal tak to bude velmi štípat (za devasty +2k6, x4 a to na vzdálenost co 24 palcový monitor dovolí) jauvajsky.
Mimo téma.....

Ty jo on si někdo vzpoměl na Lilyu :).
Sem netušil že si ji pamatuješ. Tady sem ji chtěl hrát, ale bard/rdd na luk, no šlo by, ale hůř no. Já hrál zaklinač/rdd/AA a to byla sranda :twisted: :D
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
User avatar
Glumišek
Šlechtic
Posts: 300
Joined: 16:22 01. Jun 2009

Re: Platova zbroj X saty

Post by Glumišek »

-RoF- wrote: Mimo téma.....
Ty jo on si někdo vzpoměl na Lilyu :).
Sem netušil že si ji pamatuješ. Tady sem ji chtěl hrát, ale bard/rdd na luk, no šlo by, ale hůř no. Já hrál zaklinač/rdd/AA a to byla sranda :twisted: :D
Copak Lilya, ale ta její čudka malá protivná. :mrgreen: Tak mám tušení, že je to ta co ji máš teď jako awatara tady na fóru. :mrgreen:
Jojo nebyly to špatné časy.
Durman Zlomocný - Helgaronův válečný kněz
gimlicek
Nováček
Posts: 29
Joined: 18:04 03. Apr 2010
Location: Praha

Re: Platova zbroj X saty

Post by gimlicek »

Rejty: kapuce s moudrostí se ušít dají, Kucik to teď nedávno už opravil (díky Kuciku :) )
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Platova zbroj X saty

Post by Derken- »

Máme ho i dole? Objehnul jsem Hagol, Chell, Charx, starej trh, Olath a nemůžu ho najít :)
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Platova zbroj X saty

Post by Rejty »

Derken- wrote:Máme ho i dole? Objehnul jsem Hagol, Chell, Charx, starej trh, Olath a nemůžu ho najít :)
Asi jsi hledal špatně...
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Platova zbroj X saty

Post by Molly23 »

šak také hledám... jen se optám, je to jedna osoba? A vyskytuje/jí se někde v obydlených oblastech a ne někde třeba uplně zašitých lokacích? :)
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Platova zbroj X saty

Post by Rejty »

Ve městech. Každej obchod u jiný osoby.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Z´harra
Poutník
Posts: 86
Joined: 10:24 16. Oct 2010
Location: Far far away...

Re: Platova zbroj X saty

Post by Z´harra »

Derken- wrote:Máme ho i dole? Objehnul jsem Hagol, Chell, Charx, starej trh, Olath a nemůžu ho najít :)
Já našla jen rukavice na monka, nevim jestli už to bylo :-D
Z´hiarra Zau´ndar - "Vel'bol bauth fol jiv'undus? Z'reninth uns'aa..Usstan tlun Jabbress d'jiv'elgg...!"

Image
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Platova zbroj X saty

Post by Derken- »

Z´harra wrote:
Derken- wrote:Máme ho i dole? Objehnul jsem Hagol, Chell, Charx, starej trh, Olath a nemůžu ho najít :)
Já našla jen rukavice na monka, nevim jestli už to bylo :-D
Jo, to je jediný co jsme nakonec našli no :) Možná bych rejtyho ještě poprosil o velmistrovskou munici i do luků k šípaři v Hagolu. Má tam jen do kuší.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Platova zbroj X saty

Post by Rejty »

Derken- wrote:Možná bych rejtyho ještě poprosil o velmistrovskou munici i do luků k šípaři v Hagolu. Má tam jen do kuší.
OK, dodám, toho jsem si nevšiml.
Vedoucí týmu Thalie
Locked