marná snaha?

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Poděkování

Post by Krata »

dodatečně děkuju za celkem perfektní realie, dobře sepsané.. jen mě dost mrzí jedna věc, všechny skutky co kdy udělali postavy byli smazány, Temnou legii vytvořil hráč a neni o něm ani zmínka, Ivorskou domobranu taky stvořil hráč a neni o něm nikde ani zmínka, Stříbrnej kruh též stvořil a ze začátku tvořili jen hráči, ani čárka o nich.. a pár dalších věcí

nové realie jsou sice pěkné, ale smazali všechno o co se hráči dosud snažili a dosáhli toho, trochu protiřečící když tvrdíme, že na Thalii může hráč ovlivnit chod světa a následně smažem všechny zmínky o těch, kterym se to podařilo
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: Poděkování

Post by Pajule »

Krata wrote:dodatečně děkuju za celkem perfektní realie, dobře sepsané.. jen mě dost mrzí jedna věc, všechny skutky co kdy udělali postavy byli smazány, Temnou legii vytvořil hráč a neni o něm ani zmínka, Ivorskou domobranu taky stvořil hráč a neni o něm nikde ani zmínka, Stříbrnej kruh též stvořil a ze začátku tvořili jen hráči, ani čárka o nich.. a pár dalších věcí

nové realie jsou sice pěkné, ale smazali všechno o co se hráči dosud snažili a dosáhli toho, trochu protiřečící když tvrdíme, že na Thalii může hráč ovlivnit chod světa a následně smažem všechny zmínky o těch, kterym se to podařilo
SOUHLASÍM..o kruhu tam je akorát, že mají sídlo v Targothu.. já tam nenašla ani nic o záchraně před golemem..hlavně,že mají Michal s Bumbrlíkem a tim no urgh pepčovo mnichem pomník u jezírka..
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Poděkování

Post by Krata »

další věc! a je tam toho víc.. prostě to čemu věnovali hráči čas tam neni.. ted si smyšlená jména některých NPC, který převzali úspěchy hráčů ani nepamatuju, popravdě ani nechci pamatovat
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Poděkování

Post by DenGrasse »

Tak to co stvořili nezaniklo, naopak to bylo více institucionalizováno. Spousta věcí se překopala aby se rozložila víc v čase, takže to logicky zasáhlo nejen "NPC dějiny", ale i PC akty.

Podrobnější popisy jsou spíše záležitost doplňujících příběhů, které je pak třeba navázat na reálie, aby jim odpovídaly a tam mohou postavy dostat prostor. Samozřejmě se může stát, že jejich činy budou "nutně modifikovány" nebo "časově posunuty", takže úplnou konzistenci s minulostí to neudrží (to ani nejde), ale ta vzpomínka tam být může.

Ale to je otevřené pole pro tvorbu.

Noa to víš, tak už to v životě a historii chodí. :mrgreen:
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

marná snaha?

Post by -RoF- »

Krata wrote:dodatečně děkuju za celkem perfektní realie, dobře sepsané.. jen mě dost mrzí jedna věc, všechny skutky co kdy udělali postavy byli smazány, Temnou legii vytvořil hráč a neni o něm ani zmínka, Ivorskou domobranu taky stvořil hráč a neni o něm nikde ani zmínka, Stříbrnej kruh též stvořil a ze začátku tvořili jen hráči, ani čárka o nich.. a pár dalších věcí

nové realie jsou sice pěkné, ale smazali všechno o co se hráči dosud snažili a dosáhli toho, trochu protiřečící když tvrdíme, že na Thalii může hráč ovlivnit chod světa a následně smažem všechny zmínky o těch, kterym se to podařilo
Pajule wrote: SOUHLASÍM..o kruhu tam je akorát, že mají sídlo v Targothu.. já tam nenašla ani nic o záchraně před golemem..hlavně,že mají Michal s Bumbrlíkem a tim no urgh pepčovo mnichem pomník u jezírka..
Krata wrote:další věc! a je tam toho víc.. prostě to čemu věnovali hráči čas tam neni.. ted si smyšlená jména některých NPC, který převzali úspěchy hráčů ani nepamatuju, popravdě ani nechci pamatovat
DenGrasse wrote:Tak to co stvořili nezaniklo, naopak to bylo více institucionalizováno. Spousta věcí se překopala aby se rozložila víc v čase, takže to logicky zasáhlo nejen "NPC dějiny", ale i PC akty.

Podrobnější popisy jsou spíše záležitost doplňujících příběhů, které je pak třeba navázat na reálie, aby jim odpovídaly a tam mohou postavy dostat prostor. Samozřejmě se může stát, že jejich činy budou "nutně modifikovány" nebo "časově posunuty", takže úplnou konzistenci s minulostí to neudrží (to ani nejde), ale ta vzpomínka tam být může.

Ale to je otevřené pole pro tvorbu.

Noa to víš, tak už to v životě a historii chodí. :mrgreen:
Dengrasi to je asi nehorší co sem četl.

Takže vy chcete aby hráči tvořili příběhy a aby dělali spolky a aby se zapojovali do dění světa?

Tímhle si to doslova potopil.

Promin, ale tenhle přístup se mi vůbec nelíbí.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: marná snaha?

Post by DenGrasse »

?

Komentuji MINULÉ události - ty, o kterých se Kráťa a Pajyk zmiňují ve svém příspěvku. Vysvětluji, že to při přepisu světových reálií celkem nutně podlehlo určitým změnám, ale že ty příběhy lze stále napsat, jen je nutno je přizpůsobit novým reáliím.

Vůbec nechápu, proč sem taháš spolky a aktivitu hráčů do budoucna.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: marná snaha?

Post by Pajule »

tohle by se mělo řešit ve SPAMU .. tak jako sem to tam napsala já :D
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: marná snaha?

Post by -RoF- »

DenGrasse wrote:?
Proč tam teda nejsou jména těch hráčů co se o to zasloužili?

Hráč něco udělá, je na to hrdý, že se mu to povedlo a že promluvil do nění světa. A pak se jeho jméno vymaže hmm.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Poděkování

Post by Krata »

Tak to co stvořili nezaniklo, naopak to bylo více institucionalizováno. Spousta věcí se překopala aby se rozložila víc v čase, takže to logicky zasáhlo nejen "NPC dějiny", ale i PC akty.
pochybuju že bylo nutné vymazat z hitorie všechny hráče a nahradit je NPC smyšlenejma postavama
Podrobnější popisy jsou spíše záležitost doplňujících příběhů, které je pak třeba navázat na reálie, aby jim odpovídaly a tam mohou postavy dostat prostor.
i v nýnějších realii jsou skutky, které provedli a snažili se o ně hráči.. ted za ně nese slávu nějakej smyšlenej maník
Samozřejmě se může stát, že jejich činy budou "nutně modifikovány" nebo "časově posunuty", takže úplnou konzistenci s minulostí to neudrží (to ani nejde), ale ta vzpomínka tam být může.
to se mi zdá jen jako okecávka, ty seš tvůrce, mohl jsi se poptat, zalovit v historii a skutky hráčů nechat hráčum
Noa to víš, tak už to v životě a historii chodí. :mrgreen
no a proto hraju tuhle hru, abych se od života a reality na chvíli odtrhl a chvíli se jen bavil.. poslední dobou to neni tak jednoduché s těmahle argumentama z týmu :mrgreen:
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: marná snaha?

Post by -RoF- »

Pajule wrote:tohle by se mělo řešit ve SPAMU .. tak jako sem to tam napsala já :D
Já bych ot spíš řešil tu, páč mi to nepříjde od historiků fér.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: marná snaha?

Post by Krata »

taky jednou vyjímečně souhlasim s RoFem (nečekal sem že to někdy napíšu :D ) tyhle věci by se do realii tahat měli..

např.: samotná Temná legie byla kdysi jen spolek hráčů, stvořil ji hráč a tvořili ji jen hráči.. nové realie veškerou snahu hráčů jen potopili
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: marná snaha?

Post by Pajule »

Stříbrnej kruh taky..pokud si pamatuju dobře, tak ho zakládali tři arcimágové - Bumbrlik, Ashen a Tharen..pamatuju si když bratr s Danielem dostal potvrzení ,ž e Stříbrnej kruh je gilda..nebyla to sranda, všechno museli oběhávat, tohle si pamatuju sakra dobře
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Poděkování

Post by DenGrasse »

Kráťo, návrh reálií se objevoval na foru cca rok. Tým se k tomu mohl vyjádřit. A popravdě, velké dějiny neobsahují spoustu věcí, to jestli někde někdo zabil golema se tam určitě neobjevilo. Jak říkám to je záležitost pro příběhy a tady je volné pole působnosti. Psát může každý.
Krata wrote:pochybuju že bylo nutné vymazat z hitorie všechny hráče a nahradit je NPC smyšlenejma postavama
určitě mi můžeš napsat konkrétní příklady a já je můžu posoudit
i v nýnějších realii jsou skutky, které provedli a snažili se o ně hráči.. ted za ně nese slávu nějakej smyšlenej maník
to je možný. důvody pro to můžou být různé: buď jsem to nevěděl, nebo to prostě nebylo možné do nové koncepce včlenit tak aby příliš neutrpěla.
to se mi zdá jen jako okecávka, ty seš tvůrce, mohl jsi se poptat, zalovit v historii a skutky hráčů nechat hráčum
zdát se ti to může jak chce. nemám proč něco okecávat.
no a proto hraju tuhle hru, abych se od života a reality na chvíli odtrhl a chvíli se jen bavil.. poslední dobou to neni tak jednoduché s těmahle argumentama z týmu :mrgreen:
chápu, ale to mluvíš o hře... a teď se bavíme o reáliích. zákonitosti historie jsou stejné, ať už jí píšou na fiktivní thali nebo skutečné zemi. těžko se změní pdle toho, že ty si sem chodíš odpočinout od reality, protože není možné aby se změnily podle pocitů každého.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: marná snaha?

Post by -RoF- »

Já třeba historii před wipem a chvílu po něm neznám.
Ale přijde mi divné, abych se snažil něco na světě Thalie dělat a zasloužit se o něco. A pak se v Historii moje jméno přepíše něčím vymyšleným.

Motivace 0%.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: marná snaha?

Post by kucik »

Kráťo kua to musíš psát stížnosti do poděkování?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Locked