marná snaha?
Poděkování
dodatečně děkuju za celkem perfektní realie, dobře sepsané.. jen mě dost mrzí jedna věc, všechny skutky co kdy udělali postavy byli smazány, Temnou legii vytvořil hráč a neni o něm ani zmínka, Ivorskou domobranu taky stvořil hráč a neni o něm nikde ani zmínka, Stříbrnej kruh též stvořil a ze začátku tvořili jen hráči, ani čárka o nich.. a pár dalších věcí
nové realie jsou sice pěkné, ale smazali všechno o co se hráči dosud snažili a dosáhli toho, trochu protiřečící když tvrdíme, že na Thalii může hráč ovlivnit chod světa a následně smažem všechny zmínky o těch, kterym se to podařilo
nové realie jsou sice pěkné, ale smazali všechno o co se hráči dosud snažili a dosáhli toho, trochu protiřečící když tvrdíme, že na Thalii může hráč ovlivnit chod světa a následně smažem všechny zmínky o těch, kterym se to podařilo
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Poděkování
SOUHLASÍM..o kruhu tam je akorát, že mají sídlo v Targothu.. já tam nenašla ani nic o záchraně před golemem..hlavně,že mají Michal s Bumbrlíkem a tim no urgh pepčovo mnichem pomník u jezírka..Krata wrote:dodatečně děkuju za celkem perfektní realie, dobře sepsané.. jen mě dost mrzí jedna věc, všechny skutky co kdy udělali postavy byli smazány, Temnou legii vytvořil hráč a neni o něm ani zmínka, Ivorskou domobranu taky stvořil hráč a neni o něm nikde ani zmínka, Stříbrnej kruh též stvořil a ze začátku tvořili jen hráči, ani čárka o nich.. a pár dalších věcí
nové realie jsou sice pěkné, ale smazali všechno o co se hráči dosud snažili a dosáhli toho, trochu protiřečící když tvrdíme, že na Thalii může hráč ovlivnit chod světa a následně smažem všechny zmínky o těch, kterym se to podařilo
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Poděkování
další věc! a je tam toho víc.. prostě to čemu věnovali hráči čas tam neni.. ted si smyšlená jména některých NPC, který převzali úspěchy hráčů ani nepamatuju, popravdě ani nechci pamatovat
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Poděkování
Tak to co stvořili nezaniklo, naopak to bylo více institucionalizováno. Spousta věcí se překopala aby se rozložila víc v čase, takže to logicky zasáhlo nejen "NPC dějiny", ale i PC akty.
Podrobnější popisy jsou spíše záležitost doplňujících příběhů, které je pak třeba navázat na reálie, aby jim odpovídaly a tam mohou postavy dostat prostor. Samozřejmě se může stát, že jejich činy budou "nutně modifikovány" nebo "časově posunuty", takže úplnou konzistenci s minulostí to neudrží (to ani nejde), ale ta vzpomínka tam být může.
Ale to je otevřené pole pro tvorbu.
Noa to víš, tak už to v životě a historii chodí.
Podrobnější popisy jsou spíše záležitost doplňujících příběhů, které je pak třeba navázat na reálie, aby jim odpovídaly a tam mohou postavy dostat prostor. Samozřejmě se může stát, že jejich činy budou "nutně modifikovány" nebo "časově posunuty", takže úplnou konzistenci s minulostí to neudrží (to ani nejde), ale ta vzpomínka tam být může.
Ale to je otevřené pole pro tvorbu.
Noa to víš, tak už to v životě a historii chodí.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
marná snaha?
Krata wrote:dodatečně děkuju za celkem perfektní realie, dobře sepsané.. jen mě dost mrzí jedna věc, všechny skutky co kdy udělali postavy byli smazány, Temnou legii vytvořil hráč a neni o něm ani zmínka, Ivorskou domobranu taky stvořil hráč a neni o něm nikde ani zmínka, Stříbrnej kruh též stvořil a ze začátku tvořili jen hráči, ani čárka o nich.. a pár dalších věcí
nové realie jsou sice pěkné, ale smazali všechno o co se hráči dosud snažili a dosáhli toho, trochu protiřečící když tvrdíme, že na Thalii může hráč ovlivnit chod světa a následně smažem všechny zmínky o těch, kterym se to podařilo
Pajule wrote: SOUHLASÍM..o kruhu tam je akorát, že mají sídlo v Targothu.. já tam nenašla ani nic o záchraně před golemem..hlavně,že mají Michal s Bumbrlíkem a tim no urgh pepčovo mnichem pomník u jezírka..
Krata wrote:další věc! a je tam toho víc.. prostě to čemu věnovali hráči čas tam neni.. ted si smyšlená jména některých NPC, který převzali úspěchy hráčů ani nepamatuju, popravdě ani nechci pamatovat
Dengrasi to je asi nehorší co sem četl.DenGrasse wrote:Tak to co stvořili nezaniklo, naopak to bylo více institucionalizováno. Spousta věcí se překopala aby se rozložila víc v čase, takže to logicky zasáhlo nejen "NPC dějiny", ale i PC akty.
Podrobnější popisy jsou spíše záležitost doplňujících příběhů, které je pak třeba navázat na reálie, aby jim odpovídaly a tam mohou postavy dostat prostor. Samozřejmě se může stát, že jejich činy budou "nutně modifikovány" nebo "časově posunuty", takže úplnou konzistenci s minulostí to neudrží (to ani nejde), ale ta vzpomínka tam být může.
Ale to je otevřené pole pro tvorbu.
Noa to víš, tak už to v životě a historii chodí.
Takže vy chcete aby hráči tvořili příběhy a aby dělali spolky a aby se zapojovali do dění světa?
Tímhle si to doslova potopil.
Promin, ale tenhle přístup se mi vůbec nelíbí.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: marná snaha?
?
Komentuji MINULÉ události - ty, o kterých se Kráťa a Pajyk zmiňují ve svém příspěvku. Vysvětluji, že to při přepisu světových reálií celkem nutně podlehlo určitým změnám, ale že ty příběhy lze stále napsat, jen je nutno je přizpůsobit novým reáliím.
Vůbec nechápu, proč sem taháš spolky a aktivitu hráčů do budoucna.
Komentuji MINULÉ události - ty, o kterých se Kráťa a Pajyk zmiňují ve svém příspěvku. Vysvětluji, že to při přepisu světových reálií celkem nutně podlehlo určitým změnám, ale že ty příběhy lze stále napsat, jen je nutno je přizpůsobit novým reáliím.
Vůbec nechápu, proč sem taháš spolky a aktivitu hráčů do budoucna.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: marná snaha?
tohle by se mělo řešit ve SPAMU .. tak jako sem to tam napsala já 
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: marná snaha?
Proč tam teda nejsou jména těch hráčů co se o to zasloužili?DenGrasse wrote:?
Hráč něco udělá, je na to hrdý, že se mu to povedlo a že promluvil do nění světa. A pak se jeho jméno vymaže hmm.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Poděkování
pochybuju že bylo nutné vymazat z hitorie všechny hráče a nahradit je NPC smyšlenejma postavamaTak to co stvořili nezaniklo, naopak to bylo více institucionalizováno. Spousta věcí se překopala aby se rozložila víc v čase, takže to logicky zasáhlo nejen "NPC dějiny", ale i PC akty.
i v nýnějších realii jsou skutky, které provedli a snažili se o ně hráči.. ted za ně nese slávu nějakej smyšlenej maníkPodrobnější popisy jsou spíše záležitost doplňujících příběhů, které je pak třeba navázat na reálie, aby jim odpovídaly a tam mohou postavy dostat prostor.
to se mi zdá jen jako okecávka, ty seš tvůrce, mohl jsi se poptat, zalovit v historii a skutky hráčů nechat hráčumSamozřejmě se může stát, že jejich činy budou "nutně modifikovány" nebo "časově posunuty", takže úplnou konzistenci s minulostí to neudrží (to ani nejde), ale ta vzpomínka tam být může.
no a proto hraju tuhle hru, abych se od života a reality na chvíli odtrhl a chvíli se jen bavil.. poslední dobou to neni tak jednoduché s těmahle argumentama z týmuNoa to víš, tak už to v životě a historii chodí. :mrgreen
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: marná snaha?
Já bych ot spíš řešil tu, páč mi to nepříjde od historiků fér.Pajule wrote:tohle by se mělo řešit ve SPAMU .. tak jako sem to tam napsala já
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: marná snaha?
taky jednou vyjímečně souhlasim s RoFem (nečekal sem že to někdy napíšu
) tyhle věci by se do realii tahat měli..
např.: samotná Temná legie byla kdysi jen spolek hráčů, stvořil ji hráč a tvořili ji jen hráči.. nové realie veškerou snahu hráčů jen potopili
např.: samotná Temná legie byla kdysi jen spolek hráčů, stvořil ji hráč a tvořili ji jen hráči.. nové realie veškerou snahu hráčů jen potopili
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: marná snaha?
Stříbrnej kruh taky..pokud si pamatuju dobře, tak ho zakládali tři arcimágové - Bumbrlik, Ashen a Tharen..pamatuju si když bratr s Danielem dostal potvrzení ,ž e Stříbrnej kruh je gilda..nebyla to sranda, všechno museli oběhávat, tohle si pamatuju sakra dobře
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Poděkování
Kráťo, návrh reálií se objevoval na foru cca rok. Tým se k tomu mohl vyjádřit. A popravdě, velké dějiny neobsahují spoustu věcí, to jestli někde někdo zabil golema se tam určitě neobjevilo. Jak říkám to je záležitost pro příběhy a tady je volné pole působnosti. Psát může každý.
určitě mi můžeš napsat konkrétní příklady a já je můžu posouditKrata wrote:pochybuju že bylo nutné vymazat z hitorie všechny hráče a nahradit je NPC smyšlenejma postavama
to je možný. důvody pro to můžou být různé: buď jsem to nevěděl, nebo to prostě nebylo možné do nové koncepce včlenit tak aby příliš neutrpěla.i v nýnějších realii jsou skutky, které provedli a snažili se o ně hráči.. ted za ně nese slávu nějakej smyšlenej maník
zdát se ti to může jak chce. nemám proč něco okecávat.to se mi zdá jen jako okecávka, ty seš tvůrce, mohl jsi se poptat, zalovit v historii a skutky hráčů nechat hráčum
chápu, ale to mluvíš o hře... a teď se bavíme o reáliích. zákonitosti historie jsou stejné, ať už jí píšou na fiktivní thali nebo skutečné zemi. těžko se změní pdle toho, že ty si sem chodíš odpočinout od reality, protože není možné aby se změnily podle pocitů každého.no a proto hraju tuhle hru, abych se od života a reality na chvíli odtrhl a chvíli se jen bavil.. poslední dobou to neni tak jednoduché s těmahle argumentama z týmu
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: marná snaha?
Já třeba historii před wipem a chvílu po něm neznám.
Ale přijde mi divné, abych se snažil něco na světě Thalie dělat a zasloužit se o něco. A pak se v Historii moje jméno přepíše něčím vymyšleným.
Motivace 0%.
Ale přijde mi divné, abych se snažil něco na světě Thalie dělat a zasloužit se o něco. A pak se v Historii moje jméno přepíše něčím vymyšleným.
Motivace 0%.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: marná snaha?
Kráťo kua to musíš psát stížnosti do poděkování?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.