Ohniste hrana/druid
Ohniste hrana/druid
Vim že to je sebrané z jineho serveru ale .... napadlo me co kdyby se hranovy dala moznost ze pokud by mel stan ze by si u stanu mohl udelat ohen a to samy u druida prece jen je hrana zalesak
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: Ohniste hrana/druid
to mi je jasne ale kdyz chce Hrana behat po svete jen v prirode a ne vzdy se mu naskytne prilezitost se dostat do taboriste( treba zadny v okoli zrovna neni) takRejty wrote:Ne. Na odpočinek jsou vyznačená tábořiště a hostince.
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: Ohniste hrana/druid
Krom toho taboriste jsou proflakly a kdo nechce byt chycen, tak tam moc kempit nebude 
//EDIT: i kdyz jak nad tim tak premyslim, muselo by se to omezit treba na jedno ohniste za par hodin, aby to pak nebylo: "zabiju potvoru, vychrapu se, zabiju druhou, vychrapu se... ha lokace cista, jdu vedle"
//EDIT: i kdyz jak nad tim tak premyslim, muselo by se to omezit treba na jedno ohniste za par hodin, aby to pak nebylo: "zabiju potvoru, vychrapu se, zabiju druhou, vychrapu se... ha lokace cista, jdu vedle"
Xunnavin - věrný (zatím) ochránce paní Trissdril
bratr Ignacius - mnich, který následuje Thala (momentálně zavřen kdesi v klášterní cele)
bratr Ignacius - mnich, který následuje Thala (momentálně zavřen kdesi v klášterní cele)
Re: Ohniste hrana/druid
jedno ohniste za jeden denWoxa wrote:Krom toho taboriste jsou proflakly a kdo nechce byt chycen, tak tam moc kempit nebude
//EDIT: i kdyz jak nad tim tak premyslim, muselo by se to omezit treba na jedno ohniste za par hodin, aby to pak nebylo: "zabiju potvoru, vychrapu se, zabiju druhou, vychrapu se... ha lokace cista, jdu vedle"
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: Ohniste hrana/druid
Kdo chce spát v bezpečí ten se vyspí ve městě. Kdo nemá rád město má k dispozici vesnice či jiné hlídané "hlásky" (Druidský háj, Dornovo útočiště). Ko má rád adrenalin nebo je na daleké výpravě pak je pro něj určeno tábořiště a pokud je to výprava se vším všudy, tedy i s partou pak je možno rozdělit si hlídky (my to tak děláme). Nepřijde mi správné vytvářet nco navíc co by umožňovalo "kdekoli" vytvořit ohniště na odpočinek, i já si moc dobře pamatuji z DH ty tuny dřeva a pole ohýnků.
Na druhou stranu bych nejspíše nebyl proti, aby hraničář měl možnost vzít si epický feat "táboření", který by třeba fungoval jako povolávací epické kouzlo a místo draka nebo mumieby prostě založil (vyvolal) ohniště. Pak by se jednalo o prestižní záležitost epických hraničářů a s tím už bych se asi dokázal ztotožnit.
Tak takhle to vidím já ....
Na druhou stranu bych nejspíše nebyl proti, aby hraničář měl možnost vzít si epický feat "táboření", který by třeba fungoval jako povolávací epické kouzlo a místo draka nebo mumieby prostě založil (vyvolal) ohniště. Pak by se jednalo o prestižní záležitost epických hraničářů a s tím už bych se asi dokázal ztotožnit.
Tak takhle to vidím já ....
Durman Zlomocný - Helgaronův válečný kněz
Re: Ohniste hrana/druid
Nemám tucha, co má ohniště společného s druidem, ale u hrany by to nebylo špatné. Ovšem, s určitými omezeními, použití 1/den je rozumné. Samozřejmě, potřeboval by k tomu dříví.
Fearn Divoška - elfí divoženka vyvržená hlubinami Prahvozdu do kamenného vězení civilizace.
Za Irsko! Za Morrighan!
Až smrt příjde, neodejdeme s prázdní... (irské přísloví)
Člověk nejčastěji líbá ruce, které by nejraději uťal. (dánské přísloví)
Za Irsko! Za Morrighan!
Až smrt příjde, neodejdeme s prázdní... (irské přísloví)
Člověk nejčastěji líbá ruce, které by nejraději uťal. (dánské přísloví)
Re: Ohniste hrana/druid
k cemu druid ty asi nevis ze taky ziji v lese
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: Ohniste hrana/druid
cheche, už vidim ty rozdělané ohýnky s táborem v dílnách, místnost před bossem a v hlubokých tmách podtemna. Myslím, že tenhle nápad je blbost. Jen určité body na odpočinek maj svůj smysl.
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Ohniste hrana/druid
Dovolím si malou poznámku, oheň v divočině nedopní zdraví ani kouzla, jde hlavně o únavu. mě to nepřipadá jako špatný nápad, obzvlášť když jsou na thalii místa, kde je třeba nějaké tábořiště, je tam klid ale postava se stejně musí unavená vléct kamsi do vsi, protože tam se zkrátka spát nedá.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Ohniste hrana/druid
Troufám si tvrdit, že tvé informace jsou mylné. U ohně v přírodě se dá spát a doplní částečně zdraví.Prasokralik wrote:Dovolím si malou poznámku, oheň v divočině nedopní zdraví ani kouzla, jde hlavně o únavu. mě to nepřipadá jako špatný nápad, obzvlášť když jsou na thalii místa, kde je třeba nějaké tábořiště, je tam klid ale postava se stejně musí unavená vléct kamsi do vsi, protože tam se zkrátka spát nedá.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Ohniste hrana/druid
Mno moje zkusenosti se spanim u ohniste jsou takove vselijakekucik wrote:Troufám si tvrdit, že tvé informace jsou mylné. U ohně v přírodě se dá spát a doplní částečně zdraví.Prasokralik wrote:Dovolím si malou poznámku, oheň v divočině nedopní zdraví ani kouzla, jde hlavně o únavu. mě to nepřipadá jako špatný nápad, obzvlášť když jsou na thalii místa, kde je třeba nějaké tábořiště, je tam klid ale postava se stejně musí unavená vléct kamsi do vsi, protože tam se zkrátka spát nedá.
1) doplnilo me to zivoty (nekdy i maximum, nekdy jen castecne) a mam pocit, ze i mnissky utoky
2) hp to doplnilo, ale nasledne mi je magicka damage zase srazila (a obcas se mi podarilo i zhebnout)
3) nejcastejsi pripad ale je, ze mi to tvrdi "nechce se ti spat" a to kolikrat i kdyz mam unavu docela vysokou
Xunnavin - věrný (zatím) ochránce paní Trissdril
bratr Ignacius - mnich, který následuje Thala (momentálně zavřen kdesi v klášterní cele)
bratr Ignacius - mnich, který následuje Thala (momentálně zavřen kdesi v klášterní cele)
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Ohniste hrana/druid
jo promiň, já to myslel trochu jinak, že jsou ohniště u kterých se spát nedá ačkoliv to vypadá jako útulné tábořiště, taková ohniště jsou většinou statická, tedy neintraktivníkucik wrote:Troufám si tvrdit, že tvé informace jsou mylné. U ohně v přírodě se dá spát a doplní částečně zdraví.Prasokralik wrote:Dovolím si malou poznámku, oheň v divočině nedopní zdraví ani kouzla, jde hlavně o únavu. mě to nepřipadá jako špatný nápad, obzvlášť když jsou na thalii místa, kde je třeba nějaké tábořiště, je tam klid ale postava se stejně musí unavená vléct kamsi do vsi, protože tam se zkrátka spát nedá.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Ohniste hrana/druid
Jo takhle. To jo, ale to by se imho mělo řešit spíš úpravou těch ohnišť.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.