Ohniste hrana/druid

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Ohniste hrana/druid

Post by sendys »

Vim že to je sebrané z jineho serveru ale .... napadlo me co kdyby se hranovy dala moznost ze pokud by mel stan ze by si u stanu mohl udelat ohen a to samy u druida prece jen je hrana zalesak
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Ohniste hrana/druid

Post by Rejty »

Ne. Na odpočinek jsou vyznačená tábořiště a hostince.
Vedoucí týmu Thalie
sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Re: Ohniste hrana/druid

Post by sendys »

Rejty wrote:Ne. Na odpočinek jsou vyznačená tábořiště a hostince.
to mi je jasne ale kdyz chce Hrana behat po svete jen v prirode a ne vzdy se mu naskytne prilezitost se dostat do taboriste( treba zadny v okoli zrovna neni) tak :)
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Woxa
Měšťan
Posts: 225
Joined: 15:15 04. Nov 2010
Location: Praha
Contact:

Re: Ohniste hrana/druid

Post by Woxa »

Krom toho taboriste jsou proflakly a kdo nechce byt chycen, tak tam moc kempit nebude :)

//EDIT: i kdyz jak nad tim tak premyslim, muselo by se to omezit treba na jedno ohniste za par hodin, aby to pak nebylo: "zabiju potvoru, vychrapu se, zabiju druhou, vychrapu se... ha lokace cista, jdu vedle" :)
Xunnavin - věrný (zatím) ochránce paní Trissdril
bratr Ignacius - mnich, který následuje Thala (momentálně zavřen kdesi v klášterní cele)
sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Re: Ohniste hrana/druid

Post by sendys »

Woxa wrote:Krom toho taboriste jsou proflakly a kdo nechce byt chycen, tak tam moc kempit nebude :)

//EDIT: i kdyz jak nad tim tak premyslim, muselo by se to omezit treba na jedno ohniste za par hodin, aby to pak nebylo: "zabiju potvoru, vychrapu se, zabiju druhou, vychrapu se... ha lokace cista, jdu vedle" :)
jedno ohniste za jeden den :) aj treba hodne jsem mimo mesto a ne pokazdy najdu ohniste a nebo chci bejt u ohniste u ktereho se muze obevit drow
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
User avatar
Glumišek
Šlechtic
Posts: 300
Joined: 16:22 01. Jun 2009

Re: Ohniste hrana/druid

Post by Glumišek »

Kdo chce spát v bezpečí ten se vyspí ve městě. Kdo nemá rád město má k dispozici vesnice či jiné hlídané "hlásky" (Druidský háj, Dornovo útočiště). Ko má rád adrenalin nebo je na daleké výpravě pak je pro něj určeno tábořiště a pokud je to výprava se vším všudy, tedy i s partou pak je možno rozdělit si hlídky (my to tak děláme). Nepřijde mi správné vytvářet nco navíc co by umožňovalo "kdekoli" vytvořit ohniště na odpočinek, i já si moc dobře pamatuji z DH ty tuny dřeva a pole ohýnků.
Na druhou stranu bych nejspíše nebyl proti, aby hraničář měl možnost vzít si epický feat "táboření", který by třeba fungoval jako povolávací epické kouzlo a místo draka nebo mumieby prostě založil (vyvolal) ohniště. Pak by se jednalo o prestižní záležitost epických hraničářů a s tím už bych se asi dokázal ztotožnit.
Tak takhle to vidím já ....
Durman Zlomocný - Helgaronův válečný kněz
User avatar
Prdovous
Nováček
Posts: 20
Joined: 12:24 05. Nov 2010
Location: Ústí nad labem
Contact:

Re: Ohniste hrana/druid

Post by Prdovous »

Nemám tucha, co má ohniště společného s druidem, ale u hrany by to nebylo špatné. Ovšem, s určitými omezeními, použití 1/den je rozumné. Samozřejmě, potřeboval by k tomu dříví.
Fearn Divoška - elfí divoženka vyvržená hlubinami Prahvozdu do kamenného vězení civilizace.
Za Irsko! Za Morrighan!

Až smrt příjde, neodejdeme s prázdní... (irské přísloví)
Člověk nejčastěji líbá ruce, které by nejraději uťal. (dánské přísloví)
sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Re: Ohniste hrana/druid

Post by sendys »

k cemu druid ty asi nevis ze taky ziji v lese
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
User avatar
tao kan
Mistr
Posts: 826
Joined: 17:29 25. Jan 2009
Contact:

Re: Ohniste hrana/druid

Post by tao kan »

cheche, už vidim ty rozdělané ohýnky s táborem v dílnách, místnost před bossem a v hlubokých tmách podtemna. Myslím, že tenhle nápad je blbost. Jen určité body na odpočinek maj svůj smysl.
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Ohniste hrana/druid

Post by Rejty »

Je to blbost. Nic takového se zavádět nebude.
Vedoucí týmu Thalie
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Ohniste hrana/druid

Post by Prasokralik »

Dovolím si malou poznámku, oheň v divočině nedopní zdraví ani kouzla, jde hlavně o únavu. mě to nepřipadá jako špatný nápad, obzvlášť když jsou na thalii místa, kde je třeba nějaké tábořiště, je tam klid ale postava se stejně musí unavená vléct kamsi do vsi, protože tam se zkrátka spát nedá.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Ohniste hrana/druid

Post by kucik »

Prasokralik wrote:Dovolím si malou poznámku, oheň v divočině nedopní zdraví ani kouzla, jde hlavně o únavu. mě to nepřipadá jako špatný nápad, obzvlášť když jsou na thalii místa, kde je třeba nějaké tábořiště, je tam klid ale postava se stejně musí unavená vléct kamsi do vsi, protože tam se zkrátka spát nedá.
Troufám si tvrdit, že tvé informace jsou mylné. U ohně v přírodě se dá spát a doplní částečně zdraví.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Woxa
Měšťan
Posts: 225
Joined: 15:15 04. Nov 2010
Location: Praha
Contact:

Re: Ohniste hrana/druid

Post by Woxa »

kucik wrote:
Prasokralik wrote:Dovolím si malou poznámku, oheň v divočině nedopní zdraví ani kouzla, jde hlavně o únavu. mě to nepřipadá jako špatný nápad, obzvlášť když jsou na thalii místa, kde je třeba nějaké tábořiště, je tam klid ale postava se stejně musí unavená vléct kamsi do vsi, protože tam se zkrátka spát nedá.
Troufám si tvrdit, že tvé informace jsou mylné. U ohně v přírodě se dá spát a doplní částečně zdraví.
Mno moje zkusenosti se spanim u ohniste jsou takove vselijake
1) doplnilo me to zivoty (nekdy i maximum, nekdy jen castecne) a mam pocit, ze i mnissky utoky
2) hp to doplnilo, ale nasledne mi je magicka damage zase srazila (a obcas se mi podarilo i zhebnout)
3) nejcastejsi pripad ale je, ze mi to tvrdi "nechce se ti spat" a to kolikrat i kdyz mam unavu docela vysokou
Xunnavin - věrný (zatím) ochránce paní Trissdril
bratr Ignacius - mnich, který následuje Thala (momentálně zavřen kdesi v klášterní cele)
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Ohniste hrana/druid

Post by Prasokralik »

kucik wrote:
Prasokralik wrote:Dovolím si malou poznámku, oheň v divočině nedopní zdraví ani kouzla, jde hlavně o únavu. mě to nepřipadá jako špatný nápad, obzvlášť když jsou na thalii místa, kde je třeba nějaké tábořiště, je tam klid ale postava se stejně musí unavená vléct kamsi do vsi, protože tam se zkrátka spát nedá.
Troufám si tvrdit, že tvé informace jsou mylné. U ohně v přírodě se dá spát a doplní částečně zdraví.
jo promiň, já to myslel trochu jinak, že jsou ohniště u kterých se spát nedá ačkoliv to vypadá jako útulné tábořiště, taková ohniště jsou většinou statická, tedy neintraktivní
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Ohniste hrana/druid

Post by kucik »

Jo takhle. To jo, ale to by se imho mělo řešit spíš úpravou těch ohnišť.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Locked