měl bych takový dotaz, ohledně útoku ve městě. Zrovna dnes se mi stalo, že jsme se s jedním hráčem hádali,
pořádně se naše postavy provokovali, dávali si co proto, padl i odpor... A pak jedna ze stran zaútočila (on
No a já (protože tak je holt NWN nastavené) jsem hodil na iniciativu a příležitostně toho hráče poslal do podsvětí.
A tady se dostáváme k jádru problému, jelikož DM zrovna mělo něco na práci, prostě stráž neměla možnost reagovat,
stejně jako já nemohl nic dělat. Proto se chci zeptat, jak se v takové situaci zachovat?
V případě, že takhle postavu zabiju, můžu bejt trestán za zneužití nepřítomnosti DM?
(Pro šťourali, tímhle nechci narážet, bonzovat nebo tak něco, jen chci vědět, jak se zachovat v případě, že se to stane.)
Díky, Czech_Luthor.