CO VAM NA THALII CHYBI?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Taky jsem tam hrával, když tu podtemno bylo nové. Stálo to za to, rodina Nabarnů byla složená z dobrých hráčů. Jo, tehdy to bylo na thalii fakt super. Hrát s photerem mě bavilo. Uměl hrát skvělé svinské mrchy.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Ta stará vojna (bez urážky Phottere
) mě smahla už na Equilibrii 
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Nahodou do podtemna nabíhají noví hráči, žel bohu ne pro RP, ale protože tam nikdo není a mají čas na grindění mobů.
Cyprián - Maniodepresivní alkoholický mnich se sklony k sodomii - v současně době zavřen kdesi v cele, kde ně něm klečí bratr Ignacius
Trissdril - Koketní drowka - stále nevěrná schovanka drowa Xunnavina s zálibou v červené
______________
Takuž jsem sám, uff
Trissdril - Koketní drowka - stále nevěrná schovanka drowa Xunnavina s zálibou v červené
______________
Takuž jsem sám, uff
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Koho si tam hrál?Radim wrote:Ta stará vojna (bez urážky Phottere) mě smahla už na Equilibrii
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Jestli si dobře pamatuju tak nějakou úchylnou ženštinu z pouště jméno už nevím je do několik let nazpět
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Ptám se, protože jsem u toho možná byl.Radim wrote:Jestli si dobře pamatuju tak nějakou úchylnou ženštinu z pouště jméno už nevím je do několik let nazpět
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Cyprian wrote:Nahodou do podtemna nabíhají noví hráči, žel bohu ne pro RP, ale protože tam nikdo není a mají čas na grindění mobů.
Abych jen nespamoval. Na Thalii mi chybí nějaké standartní nwn questy, takové ty co se zapisují do toho standartního deníku.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
efu_redo wrote:Ptám se, protože jsem u toho možná byl.Radim wrote:Jestli si dobře pamatuju tak nějakou úchylnou ženštinu z pouště jméno už nevím je do několik let nazpětJá tam ubližoval postavám i hráčům
Ty seš taky pěkný zvíře,dostal se po tlamě v poušti u toho jezera jak tam plavou žraloci
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Ahoj,
nemohli by hráči po smrti na místo stržení xp dostat týdení ban do hry (nebo IC odmakat u ďábla)?
Možná by to pro některé bylo přijatelnější než dohánět něco co dva měsíce, v čase na příděl ,škudlili
Samozřejmě by se musel omezit počet postav které mohu vytvořit za měsíc.
Pro vedení....už jsem si dal facku za spam
Pro rejpaly....ano dnes jsem umřel
Děkuju.
nemohli by hráči po smrti na místo stržení xp dostat týdení ban do hry (nebo IC odmakat u ďábla)?
Možná by to pro některé bylo přijatelnější než dohánět něco co dva měsíce, v čase na příděl ,škudlili
Samozřejmě by se musel omezit počet postav které mohu vytvořit za měsíc.
Pro vedení....už jsem si dal facku za spam
Pro rejpaly....ano dnes jsem umřel
Děkuju.
S bratrstvem oceli nikdy na věčné časy a nikdy jinak....ten s Leprou.
Gorhunk Dračí kůžeProtector of mankind! Hrdinný trpaslík, který se pouze s pivem v ruce pustil do klepetnatce a nakonec padl vyčerpán k zemi
http://www.youtube.com/watch?v=gD5tU-5NXd4
Gorhunk Dračí kůžeProtector of mankind! Hrdinný trpaslík, který se pouze s pivem v ruce pustil do klepetnatce a nakonec padl vyčerpán k zemi
http://www.youtube.com/watch?v=gD5tU-5NXd4
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Chybí mi potvzení "Opravdu chcete tuto úpravu zrušit? > Ano/Ne" u barvířky v případě, že chci šaty vrátit tak jak byly.
(Ano, tušíte správně - po půlhodině laborování se vzhledem jsem se překlikl a všechno šlo do háje
)
(Ano, tušíte správně - po půlhodině laborování se vzhledem jsem se překlikl a všechno šlo do háje
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Me podobne potvrzeni chybi u prodeje veci, uz jsem par veci takhle poslal do kopru 
Xunnavin - věrný (zatím) ochránce paní Trissdril
bratr Ignacius - mnich, který následuje Thala (momentálně zavřen kdesi v klášterní cele)
bratr Ignacius - mnich, který následuje Thala (momentálně zavřen kdesi v klášterní cele)
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Pořádné pláště, všechny ostatní věci které nejsou v kraftu dostupné zatím dostali aspoň náhradu v podobě npc obchodů, ale pláště moc nejsou. Já bych třeba pěkný pláštítk na odražení uvítal, nejsem příznivce kastrolů na halvě, plášť je na ochranu elegantnější
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
No čo viem, plášte sa dajú v crafte v pohode vyrobiť a s prarôznymi vlastnosťami O.o abo som len nepochopila, aký je to plášť na odrážanie
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Odrážení neboli Deflection, obrané číslojachyra wrote:No čo viem, plášte sa dajú v crafte v pohode vyrobiť a s prarôznymi vlastnosťami O.o abo som len nepochopila, aký je to plášť na odrážanie
V kraftu dostupný +3 maximální, stejně jako v obchodech (Jestli se pletu, opravte mě a beru to zpátky)
Abys to pochopila zcela, každý předmět na postavě může mít nějaký bonus k obranému číslu a každý má jiná:
Prsteny, Helmy, Pláště a Opasky (Některé zbraně) dávají Doražení
Boty dávají Uhýbání
Štít dává Modifikátor za Štít
Zbroj dává Modifikátor za Zbroj
Amulet dává Přirozené
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Plast +5ac (deflection) vyrobit jde.Prasokralik wrote:Odrážení neboli Deflection, obrané číslojachyra wrote:No čo viem, plášte sa dajú v crafte v pohode vyrobiť a s prarôznymi vlastnosťami O.o abo som len nepochopila, aký je to plášť na odrážanie
V kraftu dostupný +3 maximální, stejně jako v obchodech (Jestli se pletu, opravte mě a beru to zpátky)
Abys to pochopila zcela, každý předmět na postavě může mít nějaký bonus k obranému číslu a každý má jiná:
Prsteny, Helmy, Pláště a Opasky (Některé zbraně) dávají Doražení
Boty dávají Uhýbání
Štít dává Modifikátor za Štít
Zbroj dává Modifikátor za Zbroj
Amulet dává Přirozené