Co me vsak stale lezi v hlave je techto par bodu, ktere podle meho dost smrdi nizkym pudem sebezachovy a snad i metagamingem.
1. co postavu na 11lvl vede k tomu, aby se courala po podtemnu a jak se ji dari (bez znalosti "terenu") tam uspesne prezivat? Ja osobne s tim mam na podobnem levelu docela problem.
2. asi je to o pohledu na vec, ale pokud na takto nizkem levelu vlezu do podtemna a potkam drowy spis bych se dal na ustup, nez abych se do nich pustil (fakt by me zajimalo, jestli by situace probehla stejne, kdyby slo o nejake dele hracijici drowy)
3. ta souhra nahod, ze se me nekdo uprostred dungu logne do zad a pusti se do me
4. a mozna i zjisteni, kdoze ten hrac vlastne byl
Jinak bylo tu zmineno, ze "kdosi" ma vice uctu a hraje jak povrch tak podtemno... dotycneho muzu uklidnit, ze v okamziku zalozeni drowa sem prestal postavy z povrchu logovat. Vedel jsem jen o jednom cloveku z nasi particky, ktery je logoval i pote (nicmene, mel je na stejnem uctu) a uz mu bylo vysvetleno, ze to delat nebude. A v soucasne dobe nevim o nikom z nas, kdo by hral na povrchu. Jestli to bylo mineno na nekoho jineho, tak se omlouvam, za svoji prehnanou vztahovacnost.