Používaný klíč !!!
-
paveljansky
- Nováček
- Posts: 3
- Joined: 16:07 02. Jan 2011
Používaný klíč !!!
Zdravím, mám prosím prosbu a prosím o pomoc. Chtělů bych začít hrát NWN ve světě Thalie. Vše potřebné jsem stáhl, opatchoval, zkopíroval soubory, registroval se na bioware i na Thalii a nyní, když mám zadat svůj Thalie CED key mi to píše hlášku : Váš 1. klíč (NWN) již používá někdo jiný: xxxxxx (jméno uživatele veřejně nebudu psát).
Mám originální verzi (ze SCORE) s oběma datadisky a češtinou. Vše co jsem stahoval je z odkazů na Thalii. Pomožte mi prosím, co dělat, abych se mohl toulat světem Thalie a prožívat dobrodružství z dávných časů znova? Děkuju
Mám originální verzi (ze SCORE) s oběma datadisky a češtinou. Vše co jsem stahoval je z odkazů na Thalii. Pomožte mi prosím, co dělat, abych se mohl toulat světem Thalie a prožívat dobrodružství z dávných časů znova? Děkuju
Re: Používaný klíč !!!
No tak asi tu je taky někdo kdo má SCORE verzi a tudíž i stejné CD keye, tohle se už někde řešilo. Myslim, že stačí napsat maila do score a oni ti pošlou originál čistě pro tebe.
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
-
paveljansky
- Nováček
- Posts: 3
- Joined: 16:07 02. Jan 2011
Re: Používaný klíč !!!
Děkuji moc za odpověď. Myslel jsem, že i v tom SCORE je orig. číslo. Znamená to ovšem nyní, že budu muset celou hru se vším instalovat znova a zadat oenn originální klíč? Ještě jednou díky.de Aers wrote:No tak asi tu je taky někdo kdo má SCORE verzi a tudíž i stejné CD keye, tohle se už někde řešilo. Myslim, že stačí napsat maila do score a oni ti pošlou originál čistě pro tebe.
Re: Používaný klíč !!!
Ve složce NWN máš texťák "nwncdkey", kde si ty klíče můžeš změnit.
Vedoucí týmu Thalie
-
paveljansky
- Nováček
- Posts: 3
- Joined: 16:07 02. Jan 2011
Re: Používaný klíč !!!
Díky moc. Do SCORE jsem napsal, uvidíme, jestli pošlou klíč. Když ne, tak naštěstí deluxe verze NWN stojí do 200 Kč. Ještě jednou díky a snad brzy nashle ....Rejty wrote:Ve složce NWN máš texťák "nwncdkey", kde si ty klíče můžeš změnit.
Re: Používaný klíč !!!
Zdravím, mám stejný problém, změna cdkey nefunguje, nejšpíš je uložený v instalaci a v nwncdkey.ini je pouze informativně, ale už jsem poslal mail do score, tak snad se s vámi všemi brzy setkám na Thalii.Rejty wrote:Ve složce NWN máš texťák "nwncdkey", kde si ty klíče můžeš změnit.
Re: Používaný klíč !!!
Klice nejsou ulozeny nikde jinde, nez v nwncdkey. Na score bych se uz moc nespolehal. Precijen je to davno, co ho do pribalili k casopisu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Používaný klíč !!!
Mám k dispozici klíče kamaráda, který už NWN nehraje a hrát nehodlá. Originálky. Takže, pouze a jen pro potřeby serveru Thalie (nikoli Eq!) je můžu jednomu člověku poskytnou.
V PM.
V PM.
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: Používaný klíč !!!
Taky mám originálky dvakrát... takže mě taky kdyžtak mužete napsat.
Theureg syn Theureguv, syna Grumova z rodu Darwolf: Cestu životem si razí mečem, ale občas překvapí rozumem či duší. V tom jenž vypadá jakoby mu v žilách kolovala krev samotných obrů se možná skrývá víc než jen hrubá síla svalů. Možná.
Re: Používaný klíč !!!
Kdyby někdo chtěl klíč, tak taky muže napsat, mužu poskytnout neomezené množství neoriginálních klíčů 
Sareth - *Leč temnota nezvítezila, odpočívá rukou své milované, pokoj mu*
Kvas - Tož ja to nezvdam! Öing!
Cornelius *připravuje se*
Kvas - Tož ja to nezvdam! Öing!
Cornelius *připravuje se*
Re: Používaný klíč !!!
Score překvapilo, hned druhý den a to navíc v sobotu mi platné klíče poslali, tak už dělám první krůčky na Thalii.
Re: Používaný klíč !!!
Opatrne s tim pucovanim keyu, jsem musel reinstal a pak v tech pujcenych mel takovej bordel a nemohl se trefit do spravneho. A znami co uz prestali hrat jsou takovi analfabeti ze neumej zmenit jeden radek v ucte na webu a trva jim to nekolik dni nez s uzasem zjistej ze uz se jim to konecne povedlo

Re: Používaný klíč !!!
taky jsem zkusila napsat a ted cekam co bude.. take mam cd ze score. tak jsem zvedava jak to dopadneakvilonec wrote:Score překvapilo, hned druhý den a to navíc v sobotu mi platné klíče poslali, tak už dělám první krůčky na Thalii.
Re: Používaný klíč !!!
tak zatim cekam a mozna marne. Jestli nekdo ma pouzitelny klic a byl by ochotny mi ho pujcit.. jen na hrani online hry tak bych byla moc vdecna...Dragoniak wrote:taky jsem zkusila napsat a ted cekam co bude.. take mam cd ze score. tak jsem zvedava jak to dopadneakvilonec wrote:Score překvapilo, hned druhý den a to navíc v sobotu mi platné klíče poslali, tak už dělám první krůčky na Thalii.
Re: Používaný klíč !!!
jak jsem psal, jestli máš zajem...Dragoniak wrote:tak zatim cekam a mozna marne. Jestli nekdo ma pouzitelny klic a byl by ochotny mi ho pujcit.. jen na hrani online hry tak bych byla moc vdecna...
GeForce wrote:Kdyby někdo chtěl klíč, tak taky muže napsat, mužu poskytnout neomezené množství neoriginálních klíčů
Sareth - *Leč temnota nezvítezila, odpočívá rukou své milované, pokoj mu*
Kvas - Tož ja to nezvdam! Öing!
Cornelius *připravuje se*
Kvas - Tož ja to nezvdam! Öing!
Cornelius *připravuje se*