Používaný klíč !!!

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

paveljansky
Nováček
Posts: 3
Joined: 16:07 02. Jan 2011

Používaný klíč !!!

Post by paveljansky »

Zdravím, mám prosím prosbu a prosím o pomoc. Chtělů bych začít hrát NWN ve světě Thalie. Vše potřebné jsem stáhl, opatchoval, zkopíroval soubory, registroval se na bioware i na Thalii a nyní, když mám zadat svůj Thalie CED key mi to píše hlášku : Váš 1. klíč (NWN) již používá někdo jiný: xxxxxx (jméno uživatele veřejně nebudu psát).
Mám originální verzi (ze SCORE) s oběma datadisky a češtinou. Vše co jsem stahoval je z odkazů na Thalii. Pomožte mi prosím, co dělat, abych se mohl toulat světem Thalie a prožívat dobrodružství z dávných časů znova? Děkuju
User avatar
de Aers
Urozený
Posts: 1530
Joined: 18:40 28. Dec 2009
Location: Buran z Buranova

Re: Používaný klíč !!!

Post by de Aers »

No tak asi tu je taky někdo kdo má SCORE verzi a tudíž i stejné CD keye, tohle se už někde řešilo. Myslim, že stačí napsat maila do score a oni ti pošlou originál čistě pro tebe.
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
paveljansky
Nováček
Posts: 3
Joined: 16:07 02. Jan 2011

Re: Používaný klíč !!!

Post by paveljansky »

de Aers wrote:No tak asi tu je taky někdo kdo má SCORE verzi a tudíž i stejné CD keye, tohle se už někde řešilo. Myslim, že stačí napsat maila do score a oni ti pošlou originál čistě pro tebe.
Děkuji moc za odpověď. Myslel jsem, že i v tom SCORE je orig. číslo. Znamená to ovšem nyní, že budu muset celou hru se vším instalovat znova a zadat oenn originální klíč? Ještě jednou díky.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Používaný klíč !!!

Post by Rejty »

Ve složce NWN máš texťák "nwncdkey", kde si ty klíče můžeš změnit.
Vedoucí týmu Thalie
paveljansky
Nováček
Posts: 3
Joined: 16:07 02. Jan 2011

Re: Používaný klíč !!!

Post by paveljansky »

Rejty wrote:Ve složce NWN máš texťák "nwncdkey", kde si ty klíče můžeš změnit.
Díky moc. Do SCORE jsem napsal, uvidíme, jestli pošlou klíč. Když ne, tak naštěstí deluxe verze NWN stojí do 200 Kč. Ještě jednou díky a snad brzy nashle ....
User avatar
akvilonec
Nováček
Posts: 2
Joined: 19:23 08. Jul 2011
Location: Karlovy Vary

Re: Používaný klíč !!!

Post by akvilonec »

Rejty wrote:Ve složce NWN máš texťák "nwncdkey", kde si ty klíče můžeš změnit.
Zdravím, mám stejný problém, změna cdkey nefunguje, nejšpíš je uložený v instalaci a v nwncdkey.ini je pouze informativně, ale už jsem poslal mail do score, tak snad se s vámi všemi brzy setkám na Thalii.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Používaný klíč !!!

Post by kucik »

Klice nejsou ulozeny nikde jinde, nez v nwncdkey. Na score bych se uz moc nespolehal. Precijen je to davno, co ho do pribalili k casopisu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Braenn
Bůh
Posts: 2654
Joined: 13:37 02. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Používaný klíč !!!

Post by Braenn »

Mám k dispozici klíče kamaráda, který už NWN nehraje a hrát nehodlá. Originálky. Takže, pouze a jen pro potřeby serveru Thalie (nikoli Eq!) je můžu jednomu člověku poskytnou.

V PM.
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
User avatar
Thuereg
Rytíř
Posts: 528
Joined: 12:14 27. Oct 2010
Contact:

Re: Používaný klíč !!!

Post by Thuereg »

Taky mám originálky dvakrát... takže mě taky kdyžtak mužete napsat.
Theureg syn Theureguv, syna Grumova z rodu Darwolf: Cestu životem si razí mečem, ale občas překvapí rozumem či duší. V tom jenž vypadá jakoby mu v žilách kolovala krev samotných obrů se možná skrývá víc než jen hrubá síla svalů. Možná.
User avatar
GeForce
Obyvatel
Posts: 148
Joined: 19:32 04. Dec 2009

Re: Používaný klíč !!!

Post by GeForce »

Kdyby někdo chtěl klíč, tak taky muže napsat, mužu poskytnout neomezené množství neoriginálních klíčů :twisted:
Sareth - *Leč temnota nezvítezila, odpočívá rukou své milované, pokoj mu*
Kvas - Tož ja to nezvdam! Öing!
Cornelius *připravuje se*
User avatar
akvilonec
Nováček
Posts: 2
Joined: 19:23 08. Jul 2011
Location: Karlovy Vary

Re: Používaný klíč !!!

Post by akvilonec »

Score překvapilo, hned druhý den a to navíc v sobotu mi platné klíče poslali, tak už dělám první krůčky na Thalii.
User avatar
Hafen
Šlechtic
Posts: 389
Joined: 13:43 05. Apr 2011
Contact:

Re: Používaný klíč !!!

Post by Hafen »

Opatrne s tim pucovanim keyu, jsem musel reinstal a pak v tech pujcenych mel takovej bordel a nemohl se trefit do spravneho. A znami co uz prestali hrat jsou takovi analfabeti ze neumej zmenit jeden radek v ucte na webu a trva jim to nekolik dni nez s uzasem zjistej ze uz se jim to konecne povedlo :wall: :biggrin:
Dragoniak
Nováček
Posts: 2
Joined: 16:09 22. Jul 2011

Re: Používaný klíč !!!

Post by Dragoniak »

akvilonec wrote:Score překvapilo, hned druhý den a to navíc v sobotu mi platné klíče poslali, tak už dělám první krůčky na Thalii.
taky jsem zkusila napsat a ted cekam co bude.. take mam cd ze score. tak jsem zvedava jak to dopadne
Dragoniak
Nováček
Posts: 2
Joined: 16:09 22. Jul 2011

Re: Používaný klíč !!!

Post by Dragoniak »

Dragoniak wrote:
akvilonec wrote:Score překvapilo, hned druhý den a to navíc v sobotu mi platné klíče poslali, tak už dělám první krůčky na Thalii.
taky jsem zkusila napsat a ted cekam co bude.. take mam cd ze score. tak jsem zvedava jak to dopadne
tak zatim cekam a mozna marne. Jestli nekdo ma pouzitelny klic a byl by ochotny mi ho pujcit.. jen na hrani online hry tak bych byla moc vdecna...
User avatar
GeForce
Obyvatel
Posts: 148
Joined: 19:32 04. Dec 2009

Re: Používaný klíč !!!

Post by GeForce »

Dragoniak wrote:tak zatim cekam a mozna marne. Jestli nekdo ma pouzitelny klic a byl by ochotny mi ho pujcit.. jen na hrani online hry tak bych byla moc vdecna...
jak jsem psal, jestli máš zajem...
GeForce wrote:Kdyby někdo chtěl klíč, tak taky muže napsat, mužu poskytnout neomezené množství neoriginálních klíčů :twisted:
Sareth - *Leč temnota nezvítezila, odpočívá rukou své milované, pokoj mu*
Kvas - Tož ja to nezvdam! Öing!
Cornelius *připravuje se*
Locked