HLASOVANI omezeni zbrani

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

jak se vam libi omezeni zbrani

Ano, omezeni zbrani na blizku na silu je adekvatni
21
25%
Ne, omezeni zbrani na blizku na silu je moc rapidni
3
4%
Ne, je potreba omezeni zbrani upravit trosku jinak
6
7%
Ano, omezeni na luky je spravne
15
18%
Ne, omezeni na luky neni spravne
5
6%
Ne, omezeni na luky je potreba vyresit jinak
7
8%
Ano, omezeni min. sily na zbroje schvaluji.
20
24%
Ne, omezeni na zbroje mi prijde prehnane
2
2%
Ne,je lepsi jine reseni napr zpomaleni.. apod.
2
2%
Nevím, nedokáži takto odhadnout.
2
2%
 
Total votes: 83

User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

HLASOVANI omezeni zbrani

Post by nomis_b »

Tak sem zvedav, jak nam to dopadne..
Mate 3 volby.. doporucuju 1 za zbrane na blizku, 1 za luky a 1 za zbroje.
A zase se craftí...
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: HLASOVANI omezeni zbrani

Post by kucik »

Mno a ja bych se rad docetl od kazdeho. Pokud neco zmenit, tak jak?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
RES
Měšťan
Posts: 223
Joined: 17:59 18. Sep 2007

Re: HLASOVANI omezeni zbrani

Post by RES »

Zbroje nechat pozadavek na silu.
Strelne zbrane pozadavek sila a obratnost.
Zbrane pozadavek sila a obratnost.
steel_martin
Měšťan
Posts: 168
Joined: 17:43 18. May 2007
Location: Plzeň / Železná Ruda

Re: HLASOVANI omezeni zbrani

Post by steel_martin »

nehlasuju, nevyjadřuju se. Jak už tu řek photter, nechal bych hru spustit a potom čekal nějakej feedback. Tohle je prostě teoretizování. Schoval bych tuhle diskuzi na pozdějc.

EDIT: Myšleno tak, že bych myšlenku omezení zbraní, zbrojí a štítů ohledně síly nechal, vyzkoušel a až potom případně upravil či uplně odstranil.
Last edited by steel_martin on 15:25 22. Jan 2008, edited 1 time in total.
Venori'elginn N'Abarn
_______________
Image
_______________
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: HLASOVANI omezeni zbrani

Post by photter »

nechte to plavat :-D

btw. může někdo z týmu napsat, co je cílem celý týdle akce ? co to má přinést za výhodu, zlepšení hratelnosti, zábavnosti nebo jakou negativní věc to má omezit ?
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
RES
Měšťan
Posts: 223
Joined: 17:59 18. Sep 2007

Re: HLASOVANI omezeni zbrani

Post by RES »

Asi nectes vsechno a je pravda ze tam toho je hodne ale omezeni ma jasny cel.Odbourat mlejnky na maso a udelat hru otrosku na jinej urovni vis :wink:
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: HLASOVANI omezeni zbrani

Post by Sorrow »

photter wrote:nechte to plavat :-D

btw. může někdo z týmu napsat, co je cílem celý týdle akce ? co to má přinést za výhodu, zlepšení hratelnosti, zábavnosti nebo jakou negativní věc to má omezit ?
Ted te Phottere nechapu.Todle tema neni na popud tymu ale hracu jestli jsi si nahodou nevsimnul.Takze tvoje reakce smeruj jim.To ze se k tu nekdo k tomu vyjadruje nic neznamena a ani jsem nikde necetl ze by nekdo z tyme chtel delat dalsi zmeny :evil:

Sorrow
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: HLASOVANI omezeni zbrani

Post by photter »

já myslel jako proč se to vůbec zavádí, celý to silový omezení
těžko něco hodnotit, když se neví, co bylo toho přícina a jakej to má přinést výsledek
za sebe vidim jenom negativa, tak sem chtěl slyšet, jaký si od toho tým slibuje pozitiva, třeba mi něco uniká
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
Awadar
Měšťan
Posts: 200
Joined: 11:29 02. Jan 2008
Location: Brno
Contact:

Re: HLASOVANI omezeni zbrani

Post by Awadar »

Souhlasím, že z většinou domněnek je lepší počkat na spuštění.
Ale za sebe :
- možná by se dalo debatovat nad danou sílou u té zbraně nebo zbroje(ale to ukáže spíš hra)
- já v tom zatím problém nevidím, beru to jako přiblížení k reálu - osobně jsem se snad nesetkal v žádné knížce, filmu - kněz v plátovce; člověk, elf zloděj(prostě mrštná potvora) z krátkým mečem a palvézou; a další zajímavosti co NWN umožňují
- No prostě když chceš po světě neustále chodit oblečenej v té nebo té zbroji a mýt u sebe zbraň a štít tak musíš myt prostě na to sílu(nebo by se mohla změnit váha těch věcí a na plátovku, palvézu a zbraň budete potřebovat ještě víc síly :wink: , nebo si najmete vola a ten vám to bude nosit a vy se budete oblíkat jen na boj)
User avatar
pilnik
Měšťan
Posts: 287
Joined: 12:29 08. Jan 2008

Re: HLASOVANI omezeni zbrani

Post by pilnik »

1.Jsem pro zruseni novych Dmg obourucnich zbrani navyseni prumerne dmg o cca 33 procent my prijde velke.

2.Pote by se omezeni zbrani podle sily mohlo zrusit, nebo aspon o dva zmensit.

3.Co se tyce omezeni zbroji , nechal bych ho klidne omezene silou, ale opet mensi a zavedl bych zpomaleni, jak jsem jiz jinde psal v DnD je to o 10 feetu u strednich a tezkych zbroji u tezkych zbrojich nejde behat. Nebo pripadne ve strednich zbrojich by clovek by o neco pomalejsi nez v lehkych a v tezkych zbrojich by clovek byl o neco pomalejsi nez ve strednich,moznost behani by byla zachovana.
(ale nevim jak tezke je to naprogramovat)

ps.rekl bych ze nyni budou lidi s obourucnimi zbranemi daleko vetsi masomlejnci nez pred tim, protoze jsou vetsi zakladni dmg techto zbrani a abys nejakou mohl nosit potrebujes i vysokou silu , coz se na thacu a dmg take promitne
Obuki - ten vod Škopku
User avatar
Awadar
Měšťan
Posts: 200
Joined: 11:29 02. Jan 2008
Location: Brno
Contact:

Re: HLASOVANI omezeni zbrani

Post by Awadar »

[quote="pilnik"][/quote]
NEBRAT OSOBNĚ
pokud pominu zbraně co spadají do “finta se zbrání“ tak na co by ti byl třeba dlouhej meč ze sílou 12(čísla jen plácám) – malé zranění a zásah, v případě některých povolání čekání jen na hod 19-20(podle rozsahu dané zbraně).
Seth-Plzen
Obyvatel
Posts: 104
Joined: 07:47 19. Jul 2007

Re: HLASOVANI omezeni zbrani

Post by Seth-Plzen »

Mam pocit, ze ty omezeni uz jdou moc daleko. Snazi se natlacit hrace na to, aby hrali postavy podle toho, jak se predpoklada, ze by se mely hrat. Ja treba osobne nemam problem s knezem v platovce, pokud bude dobre hrany. Preferuju radsi variabilitu. At si kazdej tu svoji postavu hraje jak se mu libi, pokud to neni absolutni blbost. Aby se nestalo ze tu bude samy Gandalf, Legolas a podobne :-).
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: HLASOVANI omezeni zbrani

Post by Rejty »

Nikdo nezakazuje nikomu nic hrat. Kdyz bude mit knez platovku, tak si neda body treba tolik do moudrosti, ale do sily.
Vedoucí týmu Thalie
Sveneld
Šlechtic
Posts: 396
Joined: 23:44 04. Oct 2007
Location: Pardubice

Re: HLASOVANI omezeni zbrani

Post by Sveneld »

1) jaky priblizeni k realu prosim vas!? HRAJETE TU HRU - FANTASY HRU - o jakej real pak se jedna!? kde kurna v realu sezenes nejaky kouzla...a jde i o mensi drobnosti - kdy se treba v historii potkala ta toliko v posledni dobe provarena katana s jedenapulrucakem...

2)cele ty minimalni pozadavky jsou jen kvuli tomu aby klerik nebehal s bastardem, v platovce a s pavezou...
noa co? kazdej hraje to co bavi. jak uz nekdo rikal: "hrej a nech hrat."
cele me to prijde ze brecite kvuli tomu ze nekdo bude mit silnejsiho panacka nez budete mit vy-protoze nechcete hrat zrovna toho tanka-klerika....

3)osobne bych to nechal byt-na nejake minimalni pozadavky bych se vyprdnul...
a kdyz uz ne tak bych to videl - at si kazdej beha s cim chce pokud nema mensi statistiku jak 10.-pak uz ma holt smulu.
i kdybych pak mel tu silu deset a behal s obourucakem - tak kde se to nejak "skodlive vuci ostatnim projevi" - xp(jakoli ziskane) me stejne nebudou nejak drsne pribyvat pac sem looser i kdyz s tim obourucakem beham
nwn
Theo
Měšťan
Posts: 227
Joined: 01:49 28. Apr 2007

Re: HLASOVANI omezeni zbrani

Post by Theo »

WOW!! Kde sa podelo moje hlasovanie z rana????
Ora et Labora
Locked