HLASOVANI omezeni zbrani
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
HLASOVANI omezeni zbrani
Tak sem zvedav, jak nam to dopadne..
Mate 3 volby.. doporucuju 1 za zbrane na blizku, 1 za luky a 1 za zbroje.
Mate 3 volby.. doporucuju 1 za zbrane na blizku, 1 za luky a 1 za zbroje.
A zase se craftí...
Re: HLASOVANI omezeni zbrani
Mno a ja bych se rad docetl od kazdeho. Pokud neco zmenit, tak jak?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: HLASOVANI omezeni zbrani
Zbroje nechat pozadavek na silu.
Strelne zbrane pozadavek sila a obratnost.
Zbrane pozadavek sila a obratnost.
Strelne zbrane pozadavek sila a obratnost.
Zbrane pozadavek sila a obratnost.
-
steel_martin
- Měšťan
- Posts: 168
- Joined: 17:43 18. May 2007
- Location: Plzeň / Železná Ruda
Re: HLASOVANI omezeni zbrani
nehlasuju, nevyjadřuju se. Jak už tu řek photter, nechal bych hru spustit a potom čekal nějakej feedback. Tohle je prostě teoretizování. Schoval bych tuhle diskuzi na pozdějc.
EDIT: Myšleno tak, že bych myšlenku omezení zbraní, zbrojí a štítů ohledně síly nechal, vyzkoušel a až potom případně upravil či uplně odstranil.
EDIT: Myšleno tak, že bych myšlenku omezení zbraní, zbrojí a štítů ohledně síly nechal, vyzkoušel a až potom případně upravil či uplně odstranil.
Last edited by steel_martin on 15:25 22. Jan 2008, edited 1 time in total.
Venori'elginn N'Abarn
_______________

_______________
_______________

_______________
Re: HLASOVANI omezeni zbrani
nechte to plavat 
btw. může někdo z týmu napsat, co je cílem celý týdle akce ? co to má přinést za výhodu, zlepšení hratelnosti, zábavnosti nebo jakou negativní věc to má omezit ?
btw. může někdo z týmu napsat, co je cílem celý týdle akce ? co to má přinést za výhodu, zlepšení hratelnosti, zábavnosti nebo jakou negativní věc to má omezit ?
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: HLASOVANI omezeni zbrani
Asi nectes vsechno a je pravda ze tam toho je hodne ale omezeni ma jasny cel.Odbourat mlejnky na maso a udelat hru otrosku na jinej urovni vis 
Re: HLASOVANI omezeni zbrani
Ted te Phottere nechapu.Todle tema neni na popud tymu ale hracu jestli jsi si nahodou nevsimnul.Takze tvoje reakce smeruj jim.To ze se k tu nekdo k tomu vyjadruje nic neznamena a ani jsem nikde necetl ze by nekdo z tyme chtel delat dalsi zmenyphotter wrote:nechte to plavat
btw. může někdo z týmu napsat, co je cílem celý týdle akce ? co to má přinést za výhodu, zlepšení hratelnosti, zábavnosti nebo jakou negativní věc to má omezit ?
Sorrow
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: HLASOVANI omezeni zbrani
já myslel jako proč se to vůbec zavádí, celý to silový omezení
těžko něco hodnotit, když se neví, co bylo toho přícina a jakej to má přinést výsledek
za sebe vidim jenom negativa, tak sem chtěl slyšet, jaký si od toho tým slibuje pozitiva, třeba mi něco uniká
těžko něco hodnotit, když se neví, co bylo toho přícina a jakej to má přinést výsledek
za sebe vidim jenom negativa, tak sem chtěl slyšet, jaký si od toho tým slibuje pozitiva, třeba mi něco uniká
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: HLASOVANI omezeni zbrani
Souhlasím, že z většinou domněnek je lepší počkat na spuštění.
Ale za sebe :
- možná by se dalo debatovat nad danou sílou u té zbraně nebo zbroje(ale to ukáže spíš hra)
- já v tom zatím problém nevidím, beru to jako přiblížení k reálu - osobně jsem se snad nesetkal v žádné knížce, filmu - kněz v plátovce; člověk, elf zloděj(prostě mrštná potvora) z krátkým mečem a palvézou; a další zajímavosti co NWN umožňují
- No prostě když chceš po světě neustále chodit oblečenej v té nebo té zbroji a mýt u sebe zbraň a štít tak musíš myt prostě na to sílu(nebo by se mohla změnit váha těch věcí a na plátovku, palvézu a zbraň budete potřebovat ještě víc síly
, nebo si najmete vola a ten vám to bude nosit a vy se budete oblíkat jen na boj)
Ale za sebe :
- možná by se dalo debatovat nad danou sílou u té zbraně nebo zbroje(ale to ukáže spíš hra)
- já v tom zatím problém nevidím, beru to jako přiblížení k reálu - osobně jsem se snad nesetkal v žádné knížce, filmu - kněz v plátovce; člověk, elf zloděj(prostě mrštná potvora) z krátkým mečem a palvézou; a další zajímavosti co NWN umožňují
- No prostě když chceš po světě neustále chodit oblečenej v té nebo té zbroji a mýt u sebe zbraň a štít tak musíš myt prostě na to sílu(nebo by se mohla změnit váha těch věcí a na plátovku, palvézu a zbraň budete potřebovat ještě víc síly
Re: HLASOVANI omezeni zbrani
1.Jsem pro zruseni novych Dmg obourucnich zbrani navyseni prumerne dmg o cca 33 procent my prijde velke.
2.Pote by se omezeni zbrani podle sily mohlo zrusit, nebo aspon o dva zmensit.
3.Co se tyce omezeni zbroji , nechal bych ho klidne omezene silou, ale opet mensi a zavedl bych zpomaleni, jak jsem jiz jinde psal v DnD je to o 10 feetu u strednich a tezkych zbroji u tezkych zbrojich nejde behat. Nebo pripadne ve strednich zbrojich by clovek by o neco pomalejsi nez v lehkych a v tezkych zbrojich by clovek byl o neco pomalejsi nez ve strednich,moznost behani by byla zachovana.
(ale nevim jak tezke je to naprogramovat)
ps.rekl bych ze nyni budou lidi s obourucnimi zbranemi daleko vetsi masomlejnci nez pred tim, protoze jsou vetsi zakladni dmg techto zbrani a abys nejakou mohl nosit potrebujes i vysokou silu , coz se na thacu a dmg take promitne
2.Pote by se omezeni zbrani podle sily mohlo zrusit, nebo aspon o dva zmensit.
3.Co se tyce omezeni zbroji , nechal bych ho klidne omezene silou, ale opet mensi a zavedl bych zpomaleni, jak jsem jiz jinde psal v DnD je to o 10 feetu u strednich a tezkych zbroji u tezkych zbrojich nejde behat. Nebo pripadne ve strednich zbrojich by clovek by o neco pomalejsi nez v lehkych a v tezkych zbrojich by clovek byl o neco pomalejsi nez ve strednich,moznost behani by byla zachovana.
(ale nevim jak tezke je to naprogramovat)
ps.rekl bych ze nyni budou lidi s obourucnimi zbranemi daleko vetsi masomlejnci nez pred tim, protoze jsou vetsi zakladni dmg techto zbrani a abys nejakou mohl nosit potrebujes i vysokou silu , coz se na thacu a dmg take promitne
Obuki - ten vod Škopku
Re: HLASOVANI omezeni zbrani
[quote="pilnik"][/quote]
NEBRAT OSOBNĚ
pokud pominu zbraně co spadají do “finta se zbrání“ tak na co by ti byl třeba dlouhej meč ze sílou 12(čísla jen plácám) – malé zranění a zásah, v případě některých povolání čekání jen na hod 19-20(podle rozsahu dané zbraně).
NEBRAT OSOBNĚ
pokud pominu zbraně co spadají do “finta se zbrání“ tak na co by ti byl třeba dlouhej meč ze sílou 12(čísla jen plácám) – malé zranění a zásah, v případě některých povolání čekání jen na hod 19-20(podle rozsahu dané zbraně).
-
Seth-Plzen
- Obyvatel
- Posts: 104
- Joined: 07:47 19. Jul 2007
Re: HLASOVANI omezeni zbrani
Mam pocit, ze ty omezeni uz jdou moc daleko. Snazi se natlacit hrace na to, aby hrali postavy podle toho, jak se predpoklada, ze by se mely hrat. Ja treba osobne nemam problem s knezem v platovce, pokud bude dobre hrany. Preferuju radsi variabilitu. At si kazdej tu svoji postavu hraje jak se mu libi, pokud to neni absolutni blbost. Aby se nestalo ze tu bude samy Gandalf, Legolas a podobne
.
Re: HLASOVANI omezeni zbrani
Nikdo nezakazuje nikomu nic hrat. Kdyz bude mit knez platovku, tak si neda body treba tolik do moudrosti, ale do sily.
Vedoucí týmu Thalie
Re: HLASOVANI omezeni zbrani
1) jaky priblizeni k realu prosim vas!? HRAJETE TU HRU - FANTASY HRU - o jakej real pak se jedna!? kde kurna v realu sezenes nejaky kouzla...a jde i o mensi drobnosti - kdy se treba v historii potkala ta toliko v posledni dobe provarena katana s jedenapulrucakem...
2)cele ty minimalni pozadavky jsou jen kvuli tomu aby klerik nebehal s bastardem, v platovce a s pavezou...
noa co? kazdej hraje to co bavi. jak uz nekdo rikal: "hrej a nech hrat."
cele me to prijde ze brecite kvuli tomu ze nekdo bude mit silnejsiho panacka nez budete mit vy-protoze nechcete hrat zrovna toho tanka-klerika....
3)osobne bych to nechal byt-na nejake minimalni pozadavky bych se vyprdnul...
a kdyz uz ne tak bych to videl - at si kazdej beha s cim chce pokud nema mensi statistiku jak 10.-pak uz ma holt smulu.
i kdybych pak mel tu silu deset a behal s obourucakem - tak kde se to nejak "skodlive vuci ostatnim projevi" - xp(jakoli ziskane) me stejne nebudou nejak drsne pribyvat pac sem looser i kdyz s tim obourucakem beham
2)cele ty minimalni pozadavky jsou jen kvuli tomu aby klerik nebehal s bastardem, v platovce a s pavezou...
noa co? kazdej hraje to co bavi. jak uz nekdo rikal: "hrej a nech hrat."
cele me to prijde ze brecite kvuli tomu ze nekdo bude mit silnejsiho panacka nez budete mit vy-protoze nechcete hrat zrovna toho tanka-klerika....
3)osobne bych to nechal byt-na nejake minimalni pozadavky bych se vyprdnul...
a kdyz uz ne tak bych to videl - at si kazdej beha s cim chce pokud nema mensi statistiku jak 10.-pak uz ma holt smulu.
i kdybych pak mel tu silu deset a behal s obourucakem - tak kde se to nejak "skodlive vuci ostatnim projevi" - xp(jakoli ziskane) me stejne nebudou nejak drsne pribyvat pac sem looser i kdyz s tim obourucakem beham
nwn