Hvězdice/šuriken

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Hvězdice/šuriken

Post by Sorrow »

Hlavně že se pořád zdůrazňuje ať se nemotá více témat do jednoho a hleď.
V tom aby se prase vyznalo.
Můžete někdo laskavě odpovědět k věci na první dotaz?
Také by mě to zajímalo :?
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Hvězdice/šuriken

Post by Bahnak »

Já jsem se někdy držel vlákna? Hmmm, to bych asi ani nezvládl...
šuriken a jiné věci co jsou nějak psány na webu jsou prostě napsány blbě.
Je tam těch chyb více, pokud se někomu chce může se do toho pustit a sepsat to.
Platí to co zbraň dělá ve hře.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
calvix
Nováček
Posts: 18
Joined: 02:12 26. Dec 2010

Re: Hvězdice/šuriken

Post by calvix »

Bahnak wrote:Já jsem se někdy držel vlákna? Hmmm, to bych asi ani nezvládl...
šuriken a jiné věci co jsou nějak psány na webu jsou prostě napsány blbě.
Je tam těch chyb více, pokud se někomu chce může se do toho pustit a sepsat to.
Platí to co zbraň dělá ve hře.
Byl bych radši kdyby se k tomu vyjádřil rejty

Kdyby to tak bylo tak je šuriken uplne useless protože šipka má 1d4 19-20/x2 a je to zbran jednoduchá
a shuriken ma 1d4 19-20/x2 exotická
Lock'n'Load
Woxa
Měšťan
Posts: 225
Joined: 15:15 04. Nov 2010
Location: Praha
Contact:

Re: Hvězdice/šuriken

Post by Woxa »

treba mnich s nima umi v zakladu a sednou k nemu vic jak sipky :)
Xunnavin - věrný (zatím) ochránce paní Trissdril
bratr Ignacius - mnich, který následuje Thala (momentálně zavřen kdesi v klášterní cele)
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Hvězdice/šuriken

Post by Bahnak »

Pokud se na foru na něco ptáš a chceš odpověd jen od jediného člověka, tak nepiš na forum ale do PM, nebude se k tomu tak vyjadrovat nikdo jiny.
Ano, šipky a šuriken vypadají na prvnéí pohled stejně, ale podívejte se na ně prosím na wikině, nebaví mě pořád něco kopírovat když máte tu možnost všichni. Hledejte vlastnosti zbraně a pochopíte.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Locked