V tom aby se prase vyznalo.
Můžete někdo laskavě odpovědět k věci na první dotaz?
Také by mě to zajímalo
Byl bych radši kdyby se k tomu vyjádřil rejtyBahnak wrote:Já jsem se někdy držel vlákna? Hmmm, to bych asi ani nezvládl...
šuriken a jiné věci co jsou nějak psány na webu jsou prostě napsány blbě.
Je tam těch chyb více, pokud se někomu chce může se do toho pustit a sepsat to.
Platí to co zbraň dělá ve hře.