HLASOVANI omezeni zbrani

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

jak se vam libi omezeni zbrani

Ano, omezeni zbrani na blizku na silu je adekvatni
21
25%
Ne, omezeni zbrani na blizku na silu je moc rapidni
3
4%
Ne, je potreba omezeni zbrani upravit trosku jinak
6
7%
Ano, omezeni na luky je spravne
15
18%
Ne, omezeni na luky neni spravne
5
6%
Ne, omezeni na luky je potreba vyresit jinak
7
8%
Ano, omezeni min. sily na zbroje schvaluji.
20
24%
Ne, omezeni na zbroje mi prijde prehnane
2
2%
Ne,je lepsi jine reseni napr zpomaleni.. apod.
2
2%
Nevím, nedokáži takto odhadnout.
2
2%
 
Total votes: 83

User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: HLASOVANI omezeni zbrani

Post by Lord_Berserk »

Theo wrote:WOW!! Kde sa podelo moje hlasovanie z rana????
Me to taky nak divne zapocitava...vzdycky az na podruhy se mi zda...trebas v topicu jaky povolani mi to zapocetlo poprvy a podruhy sem moh hlasovat dal...takze za me sou tam 2 hlasy ...divny :mrgreen:
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Theo
Měšťan
Posts: 227
Joined: 01:49 28. Apr 2007

Re: HLASOVANI omezeni zbrani

Post by Theo »

Heh, zamne tu je ted jeden hlas.
Ora et Labora
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: HLASOVANI omezeni zbrani

Post by nomis_b »

hm, no mne se taky to hlasovani oddelalo.. mam moznost ted hlasovat znova.. tak nevim, co se deje,.. nebudu hlasovat znovu stejne, pokud nevim, jak to je u ostatnich, abych nehlasoval za dva..


asi nejakej sotek ci co.. ja za to rozhodne nemuzu... byl jsem zvedavej, ajk to dopadlo.. a vypadalo to , ze je asi jeste co debatovat. cekla jsem, ze pro bude vic jak 80% a nebylo tomu tak..
A zase se craftí...
Sveneld
Šlechtic
Posts: 396
Joined: 23:44 04. Oct 2007
Location: Pardubice

Re: HLASOVANI omezeni zbrani

Post by Sveneld »

BTW1: v ankete chybi moznost - nesouhlasim se vsim a souhlasim se vsim
BTW2: abych nebyl narcen ze zaujatosti nebo neceho podobneho tak se chystam hrat zlodeje
nwn
Sveneld
Šlechtic
Posts: 396
Joined: 23:44 04. Oct 2007
Location: Pardubice

Re: HLASOVANI omezeni zbrani

Post by Sveneld »

oprava prehlidl sem ze tam jsou tri moznosti...
nwn
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: HLASOVANI omezeni zbrani

Post by Krata »

Nemáte možnost hlasovat dvakrát jen se to z nějakýho důvodu vynulovalo.. když sme na to koukal byl tam jeden hlas u "nedokáž posoudit" a u zbytku nula
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
liuk
WB Thalie
Posts: 220
Joined: 14:16 09. May 2007

Re: HLASOVANI omezeni zbrani

Post by liuk »

Přidal jsem další možnost a netušil, že se tím vynuluje hlasování prvních tří lidí co tam byli. Tímto se omlouvám. :wink:
Anderson I
Měšťan
Posts: 188
Joined: 17:37 08. May 2007
Location: Hradec Králové
Contact:

Re: HLASOVANI omezeni zbrani

Post by Anderson I »

Protože jsem hlasoval pro ne, jsem pro jinou možnost, tak je správné, abych ji i nastínil.
Takže můj pohled na věc:
Pro omezení zbrojí na sílu jsem a možná bych to ještě kombinoval s omezením rychlosti pohybu s těmi nejtěžšími. Kdyby šlo to omezení rychlosti aktivovat až třeba po prvních 3 sekundách běhu, to by bylo fajn. Protože jinak to zhoršuje možnost utéci z boje, kterou mají plechovky už tak nic moc.
Zbraně, když už tedy, tak než smí/nesmí použít ty penalizace k útoku/dmg v případě, že potřebnou sílu postava nemá.
A luky mi nepřijdou nijak přehnané. Celkem to podle mě jde.
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: HLASOVANI omezeni zbrani

Post by photter »

photter wrote:já myslel jako proč se to vůbec zavádí, celý to silový omezení
těžko něco hodnotit, když se neví, co bylo toho přícina a jakej to má přinést výsledek
za sebe vidim jenom negativa, tak sem chtěl slyšet, jaký si od toho tým slibuje pozitiva, třeba mi něco uniká
?????
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
Phantorris
Šlechtic
Posts: 341
Joined: 13:36 07. Aug 2007
Location: Plzeň

Re: HLASOVANI omezeni zbrani

Post by Phantorris »

RES wrote:Zbroje nechat pozadavek na silu.
Strelne zbrane pozadavek sila a obratnost.
Zbrane pozadavek sila a obratnost.
Souhlasím
Adelath Podkova - mladý bojovník, Dei-Anangův šampion, rytíř řádu Čestných rytířů Úsvitu

Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: HLASOVANI omezeni zbrani

Post by Rejty »

Takze jsem se konecne dostal k photterovo vytouzene odpovedi. Zavadi se to proto, ze ve hre kazdy pouziva jen tu nejsilnejsi zbran typu bastard, katana, obourucni mec, atd. Takhle se vyuzijou i pro nekoho podradne zbrane typu remdih, hopi, halapartna a dalsi. Dyt nemusite maxovat nejakou vlastnost na hodnotu 20, misto toho si date par bodiku do sily a bude mit napr. obr 18 a silu 14. Na dlouhej luk staci sila 12, to neni pro zadnou postavu nic zasadniho ty body obetovat.

Da se v pohode hrat i s tema ,,slabsima" zbranema jako je remdih, palcat, atd. rozdil mezi zranenimi neni zase tak velky. I klerik se da hrat bez platovky a pavezy a kdo chce, tak si tam ty body da na ukor jine vlastnosti.

Duvod posileni obourucek je prosty. Obourucka je v porovnani s kombinaci bastard a paveza smesna a trocha zraneni navic nevyrovna +6 k OC za pavezu (pocitam +3). Ted je uz se o obourucce da premyslet, ale kdyz si mam vybrat, tak stejne radeji zvolim bastard + stit. S nim je moje sance na preziti daleko vetsi, nez s obouruckou.

Jinak minimalni sila je primerena a menit se az na par doladeni nebude. Vic uz k tomu nemam co dodat...

*edit: Pozadavet na obratnost a nebo dokonce na inteligenci na zbrane je hloupost. Mlatit s tim muze kazdy, jde o to, jestli zbran unese a po rozmachnuti se neotoci trikrat dokola a nebo mu zbran nespadne na nohu.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: HLASOVANI omezeni zbrani

Post by Sorrow »

Amen
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Theo
Měšťan
Posts: 227
Joined: 01:49 28. Apr 2007

Re: HLASOVANI omezeni zbrani

Post by Theo »

No .. a moze sa hned zmazat niekolko zbytocnych topicov, ktore aj tak nic nezmenia :lol:
Bud prijmu, co my svet nabizi, nebo ...
Ora et Labora
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: HLASOVANI omezeni zbrani

Post by Pajule »

mno a ja to enjak enchapu takze jsem dala ze nevim :D
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
Pivo
Měšťan
Posts: 235
Joined: 00:38 11. Dec 2007
Location: Praha
Contact:

Re: HLASOVANI omezeni zbrani

Post by Pivo »

Rejty wrote:. Ted je uz se o obourucce da premyslet, ale kdyz si mam vybrat, tak stejne radeji zvolim bastard + stit. S nim je moje sance na preziti daleko vetsi, nez s obouruckou.
Vždycky volím obouruční zbraň!!!Je to pro zkušené bojovníky :wink:
Simon Elken voják Karatské armády s hodností"Jezdec"
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile"

Arrswil tiefling nekroman
"A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."
Locked