Me to taky nak divne zapocitava...vzdycky az na podruhy se mi zda...trebas v topicu jaky povolani mi to zapocetlo poprvy a podruhy sem moh hlasovat dal...takze za me sou tam 2 hlasy ...divnyTheo wrote:WOW!! Kde sa podelo moje hlasovanie z rana????
HLASOVANI omezeni zbrani
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: HLASOVANI omezeni zbrani
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: HLASOVANI omezeni zbrani
hm, no mne se taky to hlasovani oddelalo.. mam moznost ted hlasovat znova.. tak nevim, co se deje,.. nebudu hlasovat znovu stejne, pokud nevim, jak to je u ostatnich, abych nehlasoval za dva..
asi nejakej sotek ci co.. ja za to rozhodne nemuzu... byl jsem zvedavej, ajk to dopadlo.. a vypadalo to , ze je asi jeste co debatovat. cekla jsem, ze pro bude vic jak 80% a nebylo tomu tak..
asi nejakej sotek ci co.. ja za to rozhodne nemuzu... byl jsem zvedavej, ajk to dopadlo.. a vypadalo to , ze je asi jeste co debatovat. cekla jsem, ze pro bude vic jak 80% a nebylo tomu tak..
A zase se craftí...
Re: HLASOVANI omezeni zbrani
BTW1: v ankete chybi moznost - nesouhlasim se vsim a souhlasim se vsim
BTW2: abych nebyl narcen ze zaujatosti nebo neceho podobneho tak se chystam hrat zlodeje
BTW2: abych nebyl narcen ze zaujatosti nebo neceho podobneho tak se chystam hrat zlodeje
nwn
Re: HLASOVANI omezeni zbrani
Nemáte možnost hlasovat dvakrát jen se to z nějakýho důvodu vynulovalo.. když sme na to koukal byl tam jeden hlas u "nedokáž posoudit" a u zbytku nula
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: HLASOVANI omezeni zbrani
Přidal jsem další možnost a netušil, že se tím vynuluje hlasování prvních tří lidí co tam byli. Tímto se omlouvám. 
-
Anderson I
- Měšťan
- Posts: 188
- Joined: 17:37 08. May 2007
- Location: Hradec Králové
- Contact:
Re: HLASOVANI omezeni zbrani
Protože jsem hlasoval pro ne, jsem pro jinou možnost, tak je správné, abych ji i nastínil.
Takže můj pohled na věc:
Pro omezení zbrojí na sílu jsem a možná bych to ještě kombinoval s omezením rychlosti pohybu s těmi nejtěžšími. Kdyby šlo to omezení rychlosti aktivovat až třeba po prvních 3 sekundách běhu, to by bylo fajn. Protože jinak to zhoršuje možnost utéci z boje, kterou mají plechovky už tak nic moc.
Zbraně, když už tedy, tak než smí/nesmí použít ty penalizace k útoku/dmg v případě, že potřebnou sílu postava nemá.
A luky mi nepřijdou nijak přehnané. Celkem to podle mě jde.
Takže můj pohled na věc:
Pro omezení zbrojí na sílu jsem a možná bych to ještě kombinoval s omezením rychlosti pohybu s těmi nejtěžšími. Kdyby šlo to omezení rychlosti aktivovat až třeba po prvních 3 sekundách běhu, to by bylo fajn. Protože jinak to zhoršuje možnost utéci z boje, kterou mají plechovky už tak nic moc.
Zbraně, když už tedy, tak než smí/nesmí použít ty penalizace k útoku/dmg v případě, že potřebnou sílu postava nemá.
A luky mi nepřijdou nijak přehnané. Celkem to podle mě jde.
Re: HLASOVANI omezeni zbrani
?????photter wrote:já myslel jako proč se to vůbec zavádí, celý to silový omezení
těžko něco hodnotit, když se neví, co bylo toho přícina a jakej to má přinést výsledek
za sebe vidim jenom negativa, tak sem chtěl slyšet, jaký si od toho tým slibuje pozitiva, třeba mi něco uniká
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
- Phantorris
- Šlechtic
- Posts: 341
- Joined: 13:36 07. Aug 2007
- Location: Plzeň
Re: HLASOVANI omezeni zbrani
SouhlasímRES wrote:Zbroje nechat pozadavek na silu.
Strelne zbrane pozadavek sila a obratnost.
Zbrane pozadavek sila a obratnost.
Adelath Podkova - mladý bojovník, Dei-Anangův šampion, rytíř řádu Čestných rytířů Úsvitu
Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.
Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.
Re: HLASOVANI omezeni zbrani
Takze jsem se konecne dostal k photterovo vytouzene odpovedi. Zavadi se to proto, ze ve hre kazdy pouziva jen tu nejsilnejsi zbran typu bastard, katana, obourucni mec, atd. Takhle se vyuzijou i pro nekoho podradne zbrane typu remdih, hopi, halapartna a dalsi. Dyt nemusite maxovat nejakou vlastnost na hodnotu 20, misto toho si date par bodiku do sily a bude mit napr. obr 18 a silu 14. Na dlouhej luk staci sila 12, to neni pro zadnou postavu nic zasadniho ty body obetovat.
Da se v pohode hrat i s tema ,,slabsima" zbranema jako je remdih, palcat, atd. rozdil mezi zranenimi neni zase tak velky. I klerik se da hrat bez platovky a pavezy a kdo chce, tak si tam ty body da na ukor jine vlastnosti.
Duvod posileni obourucek je prosty. Obourucka je v porovnani s kombinaci bastard a paveza smesna a trocha zraneni navic nevyrovna +6 k OC za pavezu (pocitam +3). Ted je uz se o obourucce da premyslet, ale kdyz si mam vybrat, tak stejne radeji zvolim bastard + stit. S nim je moje sance na preziti daleko vetsi, nez s obouruckou.
Jinak minimalni sila je primerena a menit se az na par doladeni nebude. Vic uz k tomu nemam co dodat...
*edit: Pozadavet na obratnost a nebo dokonce na inteligenci na zbrane je hloupost. Mlatit s tim muze kazdy, jde o to, jestli zbran unese a po rozmachnuti se neotoci trikrat dokola a nebo mu zbran nespadne na nohu.
Da se v pohode hrat i s tema ,,slabsima" zbranema jako je remdih, palcat, atd. rozdil mezi zranenimi neni zase tak velky. I klerik se da hrat bez platovky a pavezy a kdo chce, tak si tam ty body da na ukor jine vlastnosti.
Duvod posileni obourucek je prosty. Obourucka je v porovnani s kombinaci bastard a paveza smesna a trocha zraneni navic nevyrovna +6 k OC za pavezu (pocitam +3). Ted je uz se o obourucce da premyslet, ale kdyz si mam vybrat, tak stejne radeji zvolim bastard + stit. S nim je moje sance na preziti daleko vetsi, nez s obouruckou.
Jinak minimalni sila je primerena a menit se az na par doladeni nebude. Vic uz k tomu nemam co dodat...
*edit: Pozadavet na obratnost a nebo dokonce na inteligenci na zbrane je hloupost. Mlatit s tim muze kazdy, jde o to, jestli zbran unese a po rozmachnuti se neotoci trikrat dokola a nebo mu zbran nespadne na nohu.
Vedoucí týmu Thalie
Re: HLASOVANI omezeni zbrani
Amen
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: HLASOVANI omezeni zbrani
No .. a moze sa hned zmazat niekolko zbytocnych topicov, ktore aj tak nic nezmenia
Bud prijmu, co my svet nabizi, nebo ...
Bud prijmu, co my svet nabizi, nebo ...
Ora et Labora
Re: HLASOVANI omezeni zbrani
mno a ja to enjak enchapu takze jsem dala ze nevim 
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: HLASOVANI omezeni zbrani
Vždycky volím obouruční zbraň!!!Je to pro zkušené bojovníkyRejty wrote:. Ted je uz se o obourucce da premyslet, ale kdyz si mam vybrat, tak stejne radeji zvolim bastard + stit. S nim je moje sance na preziti daleko vetsi, nez s obouruckou.
Simon Elken voják Karatské armády s hodností"Jezdec"
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile"
Arrswil tiefling nekroman
"A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile"
Arrswil tiefling nekroman
"A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."