Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Vše, co se netýká hry samotné.

Moderators: DM, WB

User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Post by Rejty »

jachyra wrote:to Rejty: nie .. ale silne a výdatne uspokojí ženu :D
Takže tučný konto... :mrgreen:
Vedoucí týmu Thalie
sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Post by sendys »

Rejty wrote:
jachyra wrote:to Rejty: nie .. ale silne a výdatne uspokojí ženu :D
Takže tučný konto... :mrgreen:
:-D lol nj co jineho :-D
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Post by Lord_Berserk »

Drowove v arene

Xunnavin vs Malej otroci kobold

Arena 20.00 (THC)
- Berserk si udela u stolu rozkroj ze zbytku (ve skutecnosti to je PopCorn)
- Kobold na rozkaz pani se bezi utkat do areny s Xunnavinem
- Xunnavin dava malymu zmetkovy v arene lekci jak spravne bojovat, (oba 2 Temer Mrtvy) bohuzel pan padne k zemi a smradlavej kobold stoji jak solnej sloup :mrgreen:

- mrtvola se premenila takze neregeneruje (tady uz neco nehraje)
- knezka zacina kouzlit vzkriseni (to uz se valim smichy po zemi)
- nasleduje muj Tell koboldovi
//ty nemas zaply stinovy zraneni ???
//ee sem myslel ze dostanu na prdel

:mrgreen:
Cena vstupenky do areny - k nezaplaceni
Na vsecko ostatni je tu EuroCard - MasterCard :twisted:
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
supik
Nováček
Posts: 34
Joined: 09:06 15. Nov 2010

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Post by supik »

Sražení je mrcha když projde asi pětkrát po sobě (nebo možná vícekrát, nepočítal jsem je ale Xunn jednu chvíli ležel na zemi skoro pořád :) ), nicméně největší gól byla fakt ta nekoupená vstupenka :)

Berserk nebyl jediný kdo se smál :)
Su'aco, další generická mrcha z Podtemna

Na RP mám nwn, na PVP warhammer ;)
Woxa
Měšťan
Posts: 225
Joined: 15:15 04. Nov 2010
Location: Praha
Contact:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Post by Woxa »

Tak nejak jsem holt nepocital s tim, ze me ta mala mrcha namlati a jeste min jsem pocital s tim, ze nema zaply stinovy zraneni :)
Xunnavin - věrný (zatím) ochránce paní Trissdril
bratr Ignacius - mnich, který následuje Thala (momentálně zavřen kdesi v klášterní cele)
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Post by Pajule »

dneska sem si poprskala : monitor, klávesnici, myš stůl..koberec, postel..:D (né zas tak moc né, ale hodně) když přišel Will coby žena , jé já se tak smála :D , že by to snad mělo jít do poděkování, protože to bylo roztomilé, pěkné, vtipné nevím..bod k +
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Woxa
Měšťan
Posts: 225
Joined: 15:15 04. Nov 2010
Location: Praha
Contact:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Post by Woxa »

Pobavilo me, jak jsem dneska v lagu misto eliminace potvory eliminoval jednu "potvoru" z nasi party :)
Nastesti stinovky to zachranili a tak jen doufam, ze se budu bavit, az si Xunn bude vyzirat trest za tuhle chybu :)
Xunnavin - věrný (zatím) ochránce paní Trissdril
bratr Ignacius - mnich, který následuje Thala (momentálně zavřen kdesi v klášterní cele)
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Post by Prasokralik »

Woxa wrote:Pobavilo me, jak jsem dneska v lagu misto eliminace potvory eliminoval jednu "potvoru" z nasi party :)
Nastesti stinovky to zachranili a tak jen doufam, ze se budu bavit, az si Xunn bude vyzirat trest za tuhle chybu :)
sražení co? :) Kdysi velmi dávno, byl jednou jeden hraničář, co používal obouruční meč. V partě s kamarádem bojovým druidem a mnicho/kleričkou se probíjeli skrz zapomenuté krypty plné mumií kdesi v jiném prostoru a čase než je Thalie. Srážení je mocná zbraň a můj obouručák byl taky. Klerička si to okusila na vlastní kůži. Naštěstí byla druidem vyléčena z -6 životů. Udělal jsem však chybu, řekl jsem, že jsem si ji spletl s mumií...
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
Woxa
Měšťan
Posts: 225
Joined: 15:15 04. Nov 2010
Location: Praha
Contact:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Post by Woxa »

Prasokralik wrote: sražení co? :) Kdysi velmi dávno, byl jednou jeden hraničář, co používal obouruční meč. V partě s kamarádem bojovým druidem a mnicho/kleričkou se probíjeli skrz zapomenuté krypty plné mumií kdesi v jiném prostoru a čase než je Thalie. Srážení je mocná zbraň a můj obouručák byl taky. Klerička si to okusila na vlastní kůži. Naštěstí byla druidem vyléčena z -6 životů. Udělal jsem však chybu, řekl jsem, že jsem si ji spletl s mumií...
jo, srazeni... muzu za to, ze na me hned po prechodu zautoci naky potvory a ona se naspawnuje primo na jednu z nich? :)
Zlatej Ignac, ktery jen vypnul Riena, aby nebehal do zdi :)
Xunnavin - věrný (zatím) ochránce paní Trissdril
bratr Ignacius - mnich, který následuje Thala (momentálně zavřen kdesi v klášterní cele)
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Post by Molly23 »

hehe to já zase když poprvé hrál klerika tak jsem byl z popisku uchvácen implozí (a dodnes se mi líbí, jen už vím jak se chová)...

Jako králík jsme byki v kryptě... klerik, paladin a ještě někdo. Naběhla na nás hromada kostlivců! A co mě nenapadlo. Klerik roztáhl ruce, pod jeho nohami se objevil vír a vše umřelo! Dokonce i zbytek družiny... naštěstí měl klerik naspaná dvě vzkříšení a nikdo nepřišel k ujmě, pač tam kde jsem hrál dříve netrpí postavy posmrtnou amnézií. Od té doby vím, že házet implozi pod nohy svým kamarádům, není moc sranda, ani když je to pro dobro družiny :D.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
supik
Nováček
Posts: 34
Joined: 09:06 15. Nov 2010

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Post by supik »

Zlé přesvědčení by s poslední větou ovšem prudce nesouhlasilo :D
Su'aco, další generická mrcha z Podtemna

Na RP mám nwn, na PVP warhammer ;)
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Post by Radim »

To jsem taky zažil když si vesele klátíš cestu dost obtížným dungem a najednou vidíš ten kruh,už se jen chytáš za palici a říkáš si bože co to je za vola :mrgreen: bez urážky a když ve výpisu padne 1 a nehodíš o jedna save koušeš do klávesnice :wall:
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Post by Derken- »

Radim wrote:To jsem taky zažil když si vesele klátíš cestu dost obtížným dungem a najednou vidíš ten kruh,už se jen chytáš za palici a říkáš si bože co to je za vola :mrgreen: bez urážky a když ve výpisu padne 1 a nehodíš o jedna save koušeš do klávesnice :wall:
Teď jsem to sem chtěl napsat :D Alyff tehdy hodila 2 a nejvíc jsme nadávali v tom podsvětí co to máte za ******** služebnici v chrámu :lol: :lol: :lol:. Jak já už prostě chtěl odběhnout, protože Balor to hází jako první spell a ona to do nás pustila z invisu o jedno kolo dřív :D

Edit: Teď jsi vem, že jsme s sebou měli toho epic monka, kterej to pak dobojoval. Nemít ho, tak nás do toho chrámu nikdo neodnese. Já jsem se pak nechal obživit, abych vás odnesl. Pak chcípla ta služebnice( nebo odešla, protože jsme na ní strašně prskali), Alyff nesla ty mrtvoly a nakonec umřela u posledního obra v lokaci kvůli lagu. :lol:
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Post by Radim »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ale dobrá akce
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Post by DenGrasse »

Ty přátelský útoky jsou veselý, mam na ně historku z EfU...

Logl jsem do hry s postavou na 4. levlu a zjistil jsem že kolem zuří bitva a na ziggurat útočí horda orků. Tak nějak jsem se opatrně zapojoval, protože kreatury byly tvrdý, ale pak jsem zahlíd, že v koutě stojí sám guvernér, jeho stráže jsou mrtvý a dotírají na něj dva orci. Protože jsem byl paladin, tak jsem tam naběhl a zaštítil ho vlastním tělem, aby se stihl doléčit. Orci byli příliš silní a tak mě nijak nepřekvapilo, když se mi načetlo město mrtvých... ale byl jsem překvapen když mi nešel respawn, protože jsem byl zabit hráčskou postavou... teprve v logu jsem zjistil, že mi jí guvernér natáh zezadu... :mrgreen:
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Post Reply