Takže tučný konto...jachyra wrote:to Rejty: nie .. ale silne a výdatne uspokojí ženu
Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Vedoucí týmu Thalie
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Rejty wrote:Takže tučný konto...jachyra wrote:to Rejty: nie .. ale silne a výdatne uspokojí ženu
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Drowove v arene
Xunnavin vs Malej otroci kobold
Arena 20.00 (THC)
- Berserk si udela u stolu rozkroj ze zbytku (ve skutecnosti to je PopCorn)
- Kobold na rozkaz pani se bezi utkat do areny s Xunnavinem
- Xunnavin dava malymu zmetkovy v arene lekci jak spravne bojovat, (oba 2 Temer Mrtvy) bohuzel pan padne k zemi a smradlavej kobold stoji jak solnej sloup
- mrtvola se premenila takze neregeneruje (tady uz neco nehraje)
- knezka zacina kouzlit vzkriseni (to uz se valim smichy po zemi)
- nasleduje muj Tell koboldovi
//ty nemas zaply stinovy zraneni ???
//ee sem myslel ze dostanu na prdel

Cena vstupenky do areny - k nezaplaceni
Na vsecko ostatni je tu EuroCard - MasterCard
Xunnavin vs Malej otroci kobold
Arena 20.00 (THC)
- Berserk si udela u stolu rozkroj ze zbytku (ve skutecnosti to je PopCorn)
- Kobold na rozkaz pani se bezi utkat do areny s Xunnavinem
- Xunnavin dava malymu zmetkovy v arene lekci jak spravne bojovat, (oba 2 Temer Mrtvy) bohuzel pan padne k zemi a smradlavej kobold stoji jak solnej sloup
- mrtvola se premenila takze neregeneruje (tady uz neco nehraje)
- knezka zacina kouzlit vzkriseni (to uz se valim smichy po zemi)
- nasleduje muj Tell koboldovi
//ty nemas zaply stinovy zraneni ???
//ee sem myslel ze dostanu na prdel
Cena vstupenky do areny - k nezaplaceni
Na vsecko ostatni je tu EuroCard - MasterCard
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Sražení je mrcha když projde asi pětkrát po sobě (nebo možná vícekrát, nepočítal jsem je ale Xunn jednu chvíli ležel na zemi skoro pořád
), nicméně největší gól byla fakt ta nekoupená vstupenka 
Berserk nebyl jediný kdo se smál
Berserk nebyl jediný kdo se smál
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Tak nejak jsem holt nepocital s tim, ze me ta mala mrcha namlati a jeste min jsem pocital s tim, ze nema zaply stinovy zraneni 
Xunnavin - věrný (zatím) ochránce paní Trissdril
bratr Ignacius - mnich, který následuje Thala (momentálně zavřen kdesi v klášterní cele)
bratr Ignacius - mnich, který následuje Thala (momentálně zavřen kdesi v klášterní cele)
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
dneska sem si poprskala : monitor, klávesnici, myš stůl..koberec, postel..
(né zas tak moc né, ale hodně) když přišel Will coby žena , jé já se tak smála
, že by to snad mělo jít do poděkování, protože to bylo roztomilé, pěkné, vtipné nevím..bod k +
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Pobavilo me, jak jsem dneska v lagu misto eliminace potvory eliminoval jednu "potvoru" z nasi party 
Nastesti stinovky to zachranili a tak jen doufam, ze se budu bavit, az si Xunn bude vyzirat trest za tuhle chybu
Nastesti stinovky to zachranili a tak jen doufam, ze se budu bavit, az si Xunn bude vyzirat trest za tuhle chybu
Xunnavin - věrný (zatím) ochránce paní Trissdril
bratr Ignacius - mnich, který následuje Thala (momentálně zavřen kdesi v klášterní cele)
bratr Ignacius - mnich, který následuje Thala (momentálně zavřen kdesi v klášterní cele)
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
sražení co?Woxa wrote:Pobavilo me, jak jsem dneska v lagu misto eliminace potvory eliminoval jednu "potvoru" z nasi party
Nastesti stinovky to zachranili a tak jen doufam, ze se budu bavit, az si Xunn bude vyzirat trest za tuhle chybu
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
jo, srazeni... muzu za to, ze na me hned po prechodu zautoci naky potvory a ona se naspawnuje primo na jednu z nich?Prasokralik wrote: sražení co?Kdysi velmi dávno, byl jednou jeden hraničář, co používal obouruční meč. V partě s kamarádem bojovým druidem a mnicho/kleričkou se probíjeli skrz zapomenuté krypty plné mumií kdesi v jiném prostoru a čase než je Thalie. Srážení je mocná zbraň a můj obouručák byl taky. Klerička si to okusila na vlastní kůži. Naštěstí byla druidem vyléčena z -6 životů. Udělal jsem však chybu, řekl jsem, že jsem si ji spletl s mumií...
Zlatej Ignac, ktery jen vypnul Riena, aby nebehal do zdi
Xunnavin - věrný (zatím) ochránce paní Trissdril
bratr Ignacius - mnich, který následuje Thala (momentálně zavřen kdesi v klášterní cele)
bratr Ignacius - mnich, který následuje Thala (momentálně zavřen kdesi v klášterní cele)
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
hehe to já zase když poprvé hrál klerika tak jsem byl z popisku uchvácen implozí (a dodnes se mi líbí, jen už vím jak se chová)...
Jako králík jsme byki v kryptě... klerik, paladin a ještě někdo. Naběhla na nás hromada kostlivců! A co mě nenapadlo. Klerik roztáhl ruce, pod jeho nohami se objevil vír a vše umřelo! Dokonce i zbytek družiny... naštěstí měl klerik naspaná dvě vzkříšení a nikdo nepřišel k ujmě, pač tam kde jsem hrál dříve netrpí postavy posmrtnou amnézií. Od té doby vím, že házet implozi pod nohy svým kamarádům, není moc sranda, ani když je to pro dobro družiny
.
Jako králík jsme byki v kryptě... klerik, paladin a ještě někdo. Naběhla na nás hromada kostlivců! A co mě nenapadlo. Klerik roztáhl ruce, pod jeho nohami se objevil vír a vše umřelo! Dokonce i zbytek družiny... naštěstí měl klerik naspaná dvě vzkříšení a nikdo nepřišel k ujmě, pač tam kde jsem hrál dříve netrpí postavy posmrtnou amnézií. Od té doby vím, že házet implozi pod nohy svým kamarádům, není moc sranda, ani když je to pro dobro družiny
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Zlé přesvědčení by s poslední větou ovšem prudce nesouhlasilo 
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
To jsem taky zažil když si vesele klátíš cestu dost obtížným dungem a najednou vidíš ten kruh,už se jen chytáš za palici a říkáš si bože co to je za vola
bez urážky a když ve výpisu padne 1 a nehodíš o jedna save koušeš do klávesnice 
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Teď jsem to sem chtěl napsatRadim wrote:To jsem taky zažil když si vesele klátíš cestu dost obtížným dungem a najednou vidíš ten kruh,už se jen chytáš za palici a říkáš si bože co to je za volabez urážky a když ve výpisu padne 1 a nehodíš o jedna save koušeš do klávesnice
Edit: Teď jsi vem, že jsme s sebou měli toho epic monka, kterej to pak dobojoval. Nemít ho, tak nás do toho chrámu nikdo neodnese. Já jsem se pak nechal obživit, abych vás odnesl. Pak chcípla ta služebnice( nebo odešla, protože jsme na ní strašně prskali), Alyff nesla ty mrtvoly a nakonec umřela u posledního obra v lokaci kvůli lagu.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Ty přátelský útoky jsou veselý, mam na ně historku z EfU...
Logl jsem do hry s postavou na 4. levlu a zjistil jsem že kolem zuří bitva a na ziggurat útočí horda orků. Tak nějak jsem se opatrně zapojoval, protože kreatury byly tvrdý, ale pak jsem zahlíd, že v koutě stojí sám guvernér, jeho stráže jsou mrtvý a dotírají na něj dva orci. Protože jsem byl paladin, tak jsem tam naběhl a zaštítil ho vlastním tělem, aby se stihl doléčit. Orci byli příliš silní a tak mě nijak nepřekvapilo, když se mi načetlo město mrtvých... ale byl jsem překvapen když mi nešel respawn, protože jsem byl zabit hráčskou postavou... teprve v logu jsem zjistil, že mi jí guvernér natáh zezadu...
Logl jsem do hry s postavou na 4. levlu a zjistil jsem že kolem zuří bitva a na ziggurat útočí horda orků. Tak nějak jsem se opatrně zapojoval, protože kreatury byly tvrdý, ale pak jsem zahlíd, že v koutě stojí sám guvernér, jeho stráže jsou mrtvý a dotírají na něj dva orci. Protože jsem byl paladin, tak jsem tam naběhl a zaštítil ho vlastním tělem, aby se stihl doléčit. Orci byli příliš silní a tak mě nijak nepřekvapilo, když se mi načetlo město mrtvých... ale byl jsem překvapen když mi nešel respawn, protože jsem byl zabit hráčskou postavou... teprve v logu jsem zjistil, že mi jí guvernér natáh zezadu...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...