Milijóóóny účtů

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Milijóóóny účtů

Post by Lord_Berserk »

Vim, ze to je nemozny vosterit, proto to pisu do flames.
(chapu, ze nekdo ma asi sourozence a nechce mit s nim spolecnej ucet) :)
Proc je ted novej trend na Thalii mit 20 ruznejch uctu na foru plus dalsich X ve hre.
Ten kdo tim prasi, na toho se casem pride to neni tak hrozny :mrgreen: ale nejvic co mi na tom s**e, ze uz je tolik uctu na jednoho hrace, az sem se v tom uplne ztratil :mrgreen:
A nejhorsi ze vseho je hra na "Pana Tajemneho", kdyz mi telluje ... pomaaalu vi jakou mam barvu spodniho pradla, ale nechce mi rict kdo to je vid "frisco.cz" tebe si podam :twisted: :twisted:

To uz vas prestalo snad bavit creepit prispevky na foru, ze si zakladate novy a novy ucty ??? Mizerove :weap_uzi:

Chtit max. 2 uctet na jedna IP ... pak se Berserk vyznat :mrgreen: :viking:
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Milijóóóny účtů

Post by Radim »

A nejhorsi ze vseho je hra na "Pana Tajemneho", kdyz mi telluje ... pomaaalu vi jakou mam barvu spodniho pradla, ale nechce mi rict kdo to je vid "frisco.cz" tebe si podam :twisted: :twisted:

Souhlas Bersi,ale tobě napsat tell nejde aspoň ne teda mě pokud mi nenapíšeš první :mrgreen:
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Milijóóóny účtů

Post by kucik »

Holt když už ho všichni posílaj k šípku na starém účtu, protože ho znají, je třeba založit nový účet, aby s ním aspoň někdo komunikoval. Což obvykle stejně trvá jen chvilku.

Zpravidla jde o pár tradičních Thalijských maskotů.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Milijóóóny účtů

Post by Shaman88 »

Pro mě úplně normálka.
Co 3 - 4 měsíce, měním všechny účty co na netu mám...
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Milijóóóny účtů

Post by Radim »

kucik wrote:Holt když už ho všichni posílaj k šípku na starém účtu, protože ho znají, je třeba založit nový účet, aby s ním aspoň někdo komunikoval. Což obvykle stejně trvá jen chvilku.

Zpravidla jde o pár tradičních Thalijských maskotů.
No mě se už předvedl.Příště to nascreenuju a pošlu týmu,protože urážet se nenechám.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Milijóóóny účtů

Post by Lord_Berserk »

Radim wrote:
A nejhorsi ze vseho je hra na "Pana Tajemneho", kdyz mi telluje ... pomaaalu vi jakou mam barvu spodniho pradla, ale nechce mi rict kdo to je vid "frisco.cz" tebe si podam :twisted: :twisted:

Souhlas Bersi,ale tobě napsat tell nejde aspoň ne teda mě pokud mi nenapíšeš první :mrgreen:
Aspon te laminatori nevotravujou ... jen ty co vi jak obejit ty magicky uvozovky ve jmene :mrgreen:
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Milijóóóny účtů

Post by kucik »

Shaman88 wrote:Pro mě úplně normálka.
Co 3 - 4 měsíce, měním všechny účty co na netu mám...
A proč? Jen tak ze zvědavosti. Jediný, co mě napadá je určitá ochrana soukromí, ale to třeba v případě hry nemá smysl.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Milijóóóny účtů

Post by Bahnak »

Radim wrote:No mě se už předvedl.Příště to nascreenuju a pošlu týmu,protože urážet se nenechám.
Jedině tak můžeme bojovat, jiná cesta bohužel není, s některými lidmi bohužel po dobrém nic nezmůžeš.

Pro všechny: pokud vám telluje osoba, jejíž telly jsou vám nepříjemné, či dokonce urážlivé, zkuste mu ve vší slušnosti říct, že na takovou komunikaci nemáte náladu a ani čas. Pakliže nebude toto respektovat, porušuje pravidlo. Pokud někdo porušuje pravidla, dostane trest.
Já jsem na chytráky po tellu taky alergický, takže se nebojte a posílejte screeny, jinak se ta válka vyhrát nedá.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: Milijóóóny účtů

Post by Pajule »

:D :D :D :D do nich Bersííí roztřílej je na maděču hh...!! jsem s tebou :var_47: :var_16:
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Milijóóóny účtů

Post by Shaman88 »

kucik wrote:
Shaman88 wrote:Pro mě úplně normálka.
Co 3 - 4 měsíce, měním všechny účty co na netu mám...
A proč? Jen tak ze zvědavosti. Jediný, co mě napadá je určitá ochrana soukromí, ale to třeba v případě hry nemá smysl.
Samozřejmě, je to určitá ochrana soukromí.
V případě hry, no. řekněme že to má smysl. Nechci to moc pitvat, ale jsou individua, která když zjistí že něco umím a několikrát jim ochotně s něčím pomůžu, tak mi začnou spamovat icq a mail a veškerou komunikaci abych dělal věci za ně. A to se týká jak školy, pomoci s pc, různých her nebo třeba buildování v nwn.

Tím spamovat myslím 10+ požadavků denně.
Last edited by Shaman88 on 19:12 07. Jan 2011, edited 1 time in total.
Woxa
Měšťan
Posts: 225
Joined: 15:15 04. Nov 2010
Location: Praha
Contact:

Re: Milijóóóny účtů

Post by Woxa »

Shaman88 wrote:... ale jsou individua, která když zjistí že něco umím a několikrát jim ochotně s něčím pomůžu, tak mi začnou spamovat icq a mail a veškerou komunikaci abych dělal věci za ně...
No tyhle mam taky rad, ale obvykle jim slusne vysvetlim, ze se to bud maji naucit sami a nebo at zaplati... kdyz nepochopi a prudi dale, tak to resi ignorace :)
Xunnavin - věrný (zatím) ochránce paní Trissdril
bratr Ignacius - mnich, který následuje Thala (momentálně zavřen kdesi v klášterní cele)
User avatar
Maya
Velmistr
Posts: 1053
Joined: 12:56 05. Dec 2010

Re: Milijóóóny účtů

Post by Maya »

Kdo je vůbec ten frisco.cz? Mě také občas krapet prudí. Jako nic horšího, ale přesně:
Lord_Berserk wrote: A nejhorsi ze vseho je hra na "Pana Tajemneho", kdyz mi telluje ... pomaaalu vi jakou mam barvu spodniho pradla, ale nechce mi rict kdo to je vid "frisco.cz".....
Nic extra, ale trefí se třeba do chvíle kdy nemám náladu a to couvá i dračice chránící mladé, jen frisco ne a jede a jede..a jede... :-P :-D
_______________________________________________
"Dejte muži volnou ruku - a najdete ji někde na sobě." - Mae Westová
User avatar
Cyprian
Nováček
Posts: 43
Joined: 18:33 17. Nov 2010

Re: Milijóóóny účtů

Post by Cyprian »

No taky mám chut ukázat na mistra X co na foru komunikuje za učet A, ale když se mu nehodí aby byla známa jeho totožnost tak nasadi učet B

Ja osobne bych taky hlasoval pro omezeni učtů. Třeba tenhle sme taky měli se segrou společný
Cyprián - Maniodepresivní alkoholický mnich se sklony k sodomii - v současně době zavřen kdesi v cele, kde ně něm klečí bratr Ignacius
Trissdril - Koketní drowka - stále nevěrná schovanka drowa Xunnavina s zálibou v červené
______________
Takuž jsem sám, uff
sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Re: Milijóóóny účtů

Post by sendys »

pajule prosim te tebe otravuje kazdy druhy i kdyz keca jen pres ic ... tak mlc a hraj si tu svou machr elfku a litej si po stromech nemam na tebe naladu a ani na tve lzi mela by si nejdrive vyrust a potom se michat do diskuzi dospelich dale se za frisco omlouvam je jen zvedava a obcas i kdyz ne tak jako ja otravna .. ale rekl bych ze hraje celkem pekne genialni RP a nejak extra to neprehani doufam ze budete brat mou omluvu jako jeji a uz to nebduete resit po praci na to nemam naladu ani chut a ona bych rekl toho ma ted taky dost kvuli praci
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Milijóóóny účtů

Post by Prasokralik »

sendys wrote:pajule prosim te tebe otravuje kazdy druhy i kdyz keca jen pres ic ... tak mlc a hraj si tu svou machr elfku a litej si po stromech nemam na tebe naladu a ani na tve lzi mela by si nejdrive vyrust a potom se michat do diskuzi dospelich dale se za frisco omlouvam je jen zvedava a obcas i kdyz ne tak jako ja otravna .. ale rekl bych ze hraje celkem pekne genialni RP a nejak extra to neprehani doufam ze budete brat mou omluvu jako jeji a uz to nebduete resit po praci na to nemam naladu ani chut a ona bych rekl toho ma ted taky dost kvuli praci
:surprised: :surprised: :surprised:
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
Locked