Nefunguje automatické přihlášení

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
liuk
WB Thalie
Posts: 220
Joined: 14:16 09. May 2007

Nefunguje automatické přihlášení

Post by liuk »

Nikdy nefunguje automatické přihlášení.

Tato chyba se mi objevila s novou verzí fóra. Mimo to se mi objevuje i s novou verzí fóra na adrese http://forum.sigil.cz/ . Pokaždé když kliknu na záložku s názvem Thalie, která mne vždy přenesla přihlášeného na forum, jsem odlogován.

Našel jsem postup jak to vyřešit. Po přihlášení zkopírujte přesně adresu na které se nacházíte a tuto dejte záložce. Pokud na ni kliknete, už vás přenese přihlášeného na úvodní stránku fora.

Tak jsem ještě zjistil, že to funguje jen dokud se neodhlásíte. (Nebo i nejspíš dokud se nepřihlásíte z jiného PC). Potom se adresa změní a musí se aktuální znovu přepsat v záložce ta stará.
User avatar
jaara
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 412
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Contact:

Re: Nefunguje automatické přihlášení

Post by jaara »

Automaticke prihlaseni funguje.

Pokud se odhlasite, tak ho samozrejmne vypnete.
Pokud se prihlasujete z jineho pocitace, nemuze principielne fungovat.

Aby fungovalo, je potreba pouzivat oficialni adresu thalie.pilsfree.cz!! (ne jine, aka .net, .czf, ...)
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
liuk
WB Thalie
Posts: 220
Joined: 14:16 09. May 2007

Re: Nefunguje automatické přihlášení

Post by liuk »

Vyřešeno. Nevěděl jsem o tom, že existuje koncovka CZ. :)
cmon
Pomocník
Posts: 244
Joined: 18:08 06. Oct 2007

Re: Nefunguje automatické přihlášení

Post by cmon »

já taky ne :) díky super už to valí
Moidrin Kluzký z rodu Rudovousů - Trpaslík-obchodník s nedostupným zbožím
Bolák Obrolom - Hobit-Pán šelem, zabiják orků
Locked