sendys wrote:...mela by si nejdrive vyrust a potom se michat do diskuzi dospelich...
Tak to vidíš Pajule, dle Sendyse ti k možnosti účastnit se diskuze na foru chybí botky s podpatkem já ti ty tenisky vymlouval...
Sendysi, Thalie je otevřený herní server, možnost hrát a vyjadřovat se zde mají všichni, kteří respektují zásady slušného chování, které ti koukám evidentně chybí.
Kromě toho není zdvořilé zde mluvit za jinou osobu. To je zase den... Točí se to tady koukám kolem příspěvků od jednoho člověka, to mi vážně nikdo nemůže poslat jeden screen s jeho udajnou tellovou komunikací, ať se teda pobavím taky?
bahno promin ale nenecham si tu lhat od nejaky divky ktera si mysli ze je nejchytrejsi na svete zasady slusneho chovani pri lzi hazim do pryc a konci u me pokud tedy chce dal lhat nemam duvod zasady slusneho chovani dodrzovat znas me ze srazu a s potkani v zoo atd vis nejak jakej sem .... pisu za ni protoze ona nevi co by napsala
Bahnak wrote:Ne, bohužel Pajulka v tomto topicu žádné druhé nemá...
ok olouvam se prehlidl jsem se a byla to ma chyba pajky omlouvam se ze jsme se do tebe navezl doufam ze mou omluvu prijmes i kdyz stale si myslim to co si myslim dokud to nejak nezmenis ,.... a an to chut nebudes mit ....mayso? tedy kl tobe nevim kdo otravuje po telu otazkama proc davas odpor a bla bla bla .... mas vklastni mouhcy jako kazdy tedy mela by si prosim pomlcet pac delas to same a mas stim ty same problemy
áááá rofl Bahňáku náhodou mám podpatky víš?!:D ale tenisky..mmm pan BERSERK ví, že tenisky jsou nejlepšejší boty na světě.Co se týše Sendyse..proč ho řešít, vždyt je to k smíchu.. prý že já bych měla vyrůst..já stále rostu, ale nic proti tobě..já se na svoje chování můžu aspon vymlovuat věkem..to,ž e si za svoje druhé acc hraješ s nějakou slenčou na šalamouna a snažíš se mi vnutit bláboláky ach bože..moc to žereš tu hru..ale díky za příspěvek docela jsem se zase pobavila tak konec ámen tvá Máňa
edit: omluvu za co? myslíš, že ty mě můžeš nějak urazit nebo tak? ach néé..nemůžu být vulgární, tudíš nemůžu říct úžasné pořekadlo..ale kdo ví..a ano když mi hodí odpor někdo z pobrchu občas je to omyl, proto píšu a překlikávám, dokavaď neni důvod..a k tomuse přiznám kdykoliv a veřejně a jeden čas jsem ho vypínala i podtemnákům..za coš s eji i veřejně omlouvám.. tak a opět znovu konec Tvá Máňa na 2 ..
Bahnáku máš u mě +bodů k dobru..
Last edited by Pajule on 02:19 08. Jan 2011, edited 1 time in total.
Nieninquë - legenda Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!"Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Sendysi ty jsi nromální rytíř v lesklé zbroji když se tak zastáváš kamarádky frisco . . . až si říkám, když tak dobře víš, co by napsala, že mi to připomíná jeden film. Jak se to . . . jo Fightclub!
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo Pain is temporary. Victory is forever.
Prasokralik wrote:Sendysi ty jsi nromální rytíř v lesklé zbroji když se tak zastáváš kamarádky frisco . . . až si říkám, když tak dobře víš, co by napsala, že mi to připomíná jeden film. Jak se to . . . jo Fightclub!
¨Riene nevim co by napsala za sebe pisu vlastni skusenost ne jeji pac ona zadne nema a teprve je ziskava jako kazdy ... tedy pokud me omluvis nerypej ano ?
sendýsku..máš jeden problém, dkysi dávno ses přizal,že si to ty a na víc Kucík nám to ůže beztak ověřit CHA ...oooh
edit: no jistě pod si..nojo..jak sjem mohla být DM adeptem..ale svěřili mi to, měla jsem tu důvěru, neudělal jsem žádnej problém, krom jednoho Q kterej se moc nevyvedl a v kterym byl účastník zrovna tvůj brácha no..dokážu svý chyby aspon přiznat a nesnažimse některým hráčům za každou cenu překazit hru
Nieninquë - legenda Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!"Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Pajule wrote:sendýsku..máš jeden problém, dkysi dávno ses přizal,že si to ty a na víc Kucík nám to ůže beztak ověřit CHA ...oooh
aj a tu budu tancit v desti šlala ze pripojujeme se ze stejneho pocitace ze stejne ip a pripojuje se na MUJ byvali ucet jeste neco ? ano byval to MUJ ucet pro zle postavi taky jich tam par mam napriklad barakase ...