Milijóóóny účtů
Re: Milijóóóny účtů
pac sedi vedle me a kouka mi pres rameno a ceka az vypadnu a ona bude moc hrat? je to to same jako dkyby si rekl memu otci ze nehraje on ale ja tak asi pred pul rokem nebo pred rokem kdyz jeste nemel notas a hravali jsme z jednoho PC ..... je spatna otazka kdo sedi u pocitace kdyz u nej sedi oba jdu spat mejte se a hrajte si deti a hlavne nezlobte
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: Milijóóóny účtů
Mno sendysi, ono je zvlastni, ze ma frisko stejny parvopis... Ale mozna mate stejneho ucitele, co ja vim...
Re: Milijóóóny účtů
Táhnět chrápat spratci
Screenujte, foťte, obkreslujte, cokoliv a pak to posílejte příslušným osobám, aby se tomu třebasa učinila přítřž. Sendysi, nenavážej se do malých holčiček a ty Pajule měj úctu k "dospělým"
a máte to oba! Jak malý děcka, kam jsem se to dostal *koukne kamsi nahoru*. Jako ne, že bych se lidské blbosti nezasmál, ale už mi to příjde jak kolovrátek, tak k tomu aspoň něco přihoďte muhaha!
Ámen
Re: Milijóóóny účtů
nemae stejny pravopis pise lip jak ja nepreskakujou ji pismenka a pise slusne ... spisovne nebo jak se tomu nadava
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: Milijóóóny účtů
Ó děkuji za tenhle topic a příspěvky v něm, abych šel spát a smál se tak nahlas se mi ještě nestalo 

"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: Milijóóóny účtů
Scrappyyy já chovám úctu k těm co si jí zaslouží
..samozřejmě ,že i ke starším..pokud nepřekročí pohár mé trpělivosti , pak si servítky neberu
ale zase deib tě nedokáže vytočit přece
a de Aersi..soihlasím já se málem udávila 
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Milijóóóny účtů
Koukám, že v noci bylo veselo... (co pokračování flamu, bude?) 
Re: Milijóóóny účtů
Škoda že tu nemám tu debatu, jak mě sendys přesvědčoval, že nemohu být víc jak .. lvl
Sendys otravuje po tellech dost, ale na to jsem si docela už zvykl, ale někdy je to fakt neúnosný... Kdybys to omezil, tak myslim, že ušetříš spoustu lidí 
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Milijóóóny účtů
to uz taky davno neni pravda ......
pisu joane a mozna tak jeste jednomu cloveku
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: Milijóóóny účtů
Zaplať pánbu, že s tímhle já osobně musím souhlasit.sendys wrote:to uz taky davno neni pravda ......![]()
EDIT: Ty tresty asi dělají svoje.
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Re: Milijóóóny účtů
jaky tresty jen nemam chut na to co mi kdo pise pak kdyz se ozvu s jednoduchou otazkou ci problemem ....
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: Milijóóóny účtů
Skus ty věty psát tak, aby šlo pochopit více než 50%.
To co jsem pochopil "Jaké tresty?"
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... a&start=30
To co jsem pochopil "Jaké tresty?"
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... a&start=30
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Re: Milijóóóny účtů
Hej tohle sou super diskuze.
Dobře sem se pobavil u craftu.
Ale abych byl k tématu sendys = frisco.cz
Nezapírej.
Sem rád že někteří už se tu i prozradili aj veřejně*mrkne na Derkena*
Si člověk říká že tu jsou noví hráči a beztak se tu točí pořád jen ti staří, jen mění účty.
Kdoví kolik takových je.
Ale pravda, že já při odchodu z Démony na Thalii si dal taky jiný ACC
. Ale vytvářet další nemám zájem.
Ale abych byl k tématu sendys = frisco.cz
Nezapírej.
Sem rád že někteří už se tu i prozradili aj veřejně*mrkne na Derkena*
Si člověk říká že tu jsou noví hráči a beztak se tu točí pořád jen ti staří, jen mění účty.
Kdoví kolik takových je.
Ale pravda, že já při odchodu z Démony na Thalii si dal taky jiný ACC
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Milijóóóny účtů
Tak já si přisadím....na tohleto se dá snad říct jen.... LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL.
Ač sem jeho sourozenec nehodlám se v tomhle nijak angažovat,nic víc odemě nečekejte,nehodlám se k tomuto nijak vyjadřovat protože to bych se u toho asi podělal smíchy....
Jen prosím aby mě kvůly tomuhle nikdo neotravoval ve hře po telu nebo i přes PM na forum...dekuji.
Ač sem jeho sourozenec nehodlám se v tomhle nijak angažovat,nic víc odemě nečekejte,nehodlám se k tomuto nijak vyjadřovat protože to bych se u toho asi podělal smíchy....
Jen prosím aby mě kvůly tomuhle nikdo neotravoval ve hře po telu nebo i přes PM na forum...dekuji.
Artorius Krows - Bývalý Paladin čestných ochránců úsvitu, člen VI.roty
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
Re: Milijóóóny účtů
Sendysi,
ty ani nevíš co píšeš.Myslíš si že všichni co tu píšou nebo jen hrajou nepracujou,nechodí do školy,nemají jiné aktivity?
Ani jsem to nedočetl tady celé protože takové kraviny mě nezajímají a pěkná řádka tvých prohřešků hovoří jasně o tom kdo tu lže a vymýšlí si stále nové a nové pohádky.Možná ti to někdo z tvého okolí žeře i s návnadou,ale tady se asi nenajde jediný člověk který jo.Psal si mi na icq a začal hájit osobu která hraje na tvém bývalém účtu čímž si prakticky řekl kdo to je.Buď je ten dotyčný úplně mimo a řekl ti že otravuje lidi nebo je netřeba sem psát kdo na druhé straně sedí.
1. Vadí mi to že po tellu mi začne někdo psát a vyptávat se na můj build BG i přes to že to vedí jen lidi kolem mě,už se těším jak na mě někdo nastoupí s nepodloženým OOC převedeným do IC a co z toho vznikne?Smrt jednoho z nás jiné řešení tu není a věř že pak teprve začnu něco řešit protože nevím jak ostatní tady,ale věřím že stejně jako já nenávidím OOC
2. Vadí mi že machruje ohledně alchymie a podrývá mě kecama že ani vařit nemám protože on je prostě nejlepší v danném craftu
3. Vadí mi tvrzení že on je ten nejlepší a můj BG je o ničem
4. Vadí mi urážky typu,s wiznou umí hrát každý ale proč bych měl hrát sám jako ty?
5. Vadí mi celkově otravování po tellu pokud to nejsou lidi se kterými se ve hře IC stýkám,nebo řeším něco konkrétního a rozumného,rád poradím pokud můžu a pomůžu i ve hře ale vše IC
6. Vadí mi jak se tu obouváš do lidí kteří ve hře něco dokázali a nepřinesli jen tunu problémů
Hezký den všem a příjemnou hru
Myslím že tento malý výčet bohatě stačí a nějaké tvrzení mě nepřesvědčí abych svůj názor změnil
ty ani nevíš co píšeš.Myslíš si že všichni co tu píšou nebo jen hrajou nepracujou,nechodí do školy,nemají jiné aktivity?
Ani jsem to nedočetl tady celé protože takové kraviny mě nezajímají a pěkná řádka tvých prohřešků hovoří jasně o tom kdo tu lže a vymýšlí si stále nové a nové pohádky.Možná ti to někdo z tvého okolí žeře i s návnadou,ale tady se asi nenajde jediný člověk který jo.Psal si mi na icq a začal hájit osobu která hraje na tvém bývalém účtu čímž si prakticky řekl kdo to je.Buď je ten dotyčný úplně mimo a řekl ti že otravuje lidi nebo je netřeba sem psát kdo na druhé straně sedí.
1. Vadí mi to že po tellu mi začne někdo psát a vyptávat se na můj build BG i přes to že to vedí jen lidi kolem mě,už se těším jak na mě někdo nastoupí s nepodloženým OOC převedeným do IC a co z toho vznikne?Smrt jednoho z nás jiné řešení tu není a věř že pak teprve začnu něco řešit protože nevím jak ostatní tady,ale věřím že stejně jako já nenávidím OOC
2. Vadí mi že machruje ohledně alchymie a podrývá mě kecama že ani vařit nemám protože on je prostě nejlepší v danném craftu
3. Vadí mi tvrzení že on je ten nejlepší a můj BG je o ničem
4. Vadí mi urážky typu,s wiznou umí hrát každý ale proč bych měl hrát sám jako ty?
5. Vadí mi celkově otravování po tellu pokud to nejsou lidi se kterými se ve hře IC stýkám,nebo řeším něco konkrétního a rozumného,rád poradím pokud můžu a pomůžu i ve hře ale vše IC
6. Vadí mi jak se tu obouváš do lidí kteří ve hře něco dokázali a nepřinesli jen tunu problémů
Hezký den všem a příjemnou hru
Myslím že tento malý výčet bohatě stačí a nějaké tvrzení mě nepřesvědčí abych svůj názor změnil
Last edited by Radim on 13:54 08. Jan 2011, edited 2 times in total.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an