Milijóóóny účtů
- White wolf
- Poutník
- Posts: 69
- Joined: 09:17 14. May 2010
Re: Milijóóóny účtů
Pod tohle se můžu podepsat.......dostalo mě,když sendys psal mýmu partákovi at ty byliny radši nosí jemu páč je v alchymii lepší.......milej sendíku mám pro tebe info...já osobně znám minimálně jednoho hráče co je v alchymii lepší než ty a myslím,že časem jich bude mnohem víc.Radim wrote:2. Vadí mi že machruje ohledně alchymie a podrývá mě kecama že ani vařit nemám protože on je prostě nejlepší v danném craftu
Re: Milijóóóny účtů
sem jaky sem a sem za to rad vy ne ?:) to mate blbe
uzite si zbytek krasne diskuze
caj
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: Milijóóóny účtů
Spíš to máš blbé ty. Pokud budeš pokračovat v urážení a obtěžování ostatních hráčů, dostaneš opět dočasný BAN. A až nám s tebou dojde trpělivost, dostaneš ten BAN natrvalo. Tohle ber jako poslední varování. Tak si rozmysli své další činy!sendys wrote:sem jaky sem a sem za to rad vy ne ?:) to mate blbeuzite si zbytek krasne diskuze
caj
!!!Zamčeno!!!
Vedoucí týmu Thalie