Milijóóóny účtů

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Milijóóóny účtů

Post by Rejty »

Tak už někdo pošlete ty screeny...
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
White wolf
Poutník
Posts: 69
Joined: 09:17 14. May 2010

Re: Milijóóóny účtů

Post by White wolf »

Radim wrote:2. Vadí mi že machruje ohledně alchymie a podrývá mě kecama že ani vařit nemám protože on je prostě nejlepší v danném craftu
Pod tohle se můžu podepsat.......dostalo mě,když sendys psal mýmu partákovi at ty byliny radši nosí jemu páč je v alchymii lepší.......milej sendíku mám pro tebe info...já osobně znám minimálně jednoho hráče co je v alchymii lepší než ty a myslím,že časem jich bude mnohem víc.
sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Re: Milijóóóny účtů

Post by sendys »

sem jaky sem a sem za to rad vy ne ?:) to mate blbe :) uzite si zbytek krasne diskuze :) caj
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Milijóóóny účtů

Post by Rejty »

sendys wrote:sem jaky sem a sem za to rad vy ne ?:) to mate blbe :) uzite si zbytek krasne diskuze :) caj
Spíš to máš blbé ty. Pokud budeš pokračovat v urážení a obtěžování ostatních hráčů, dostaneš opět dočasný BAN. A až nám s tebou dojde trpělivost, dostaneš ten BAN natrvalo. Tohle ber jako poslední varování. Tak si rozmysli své další činy!

!!!Zamčeno!!!
Vedoucí týmu Thalie
Locked