Historie postav
-
Seth-Plzen
- Obyvatel
- Posts: 104
- Joined: 07:47 19. Jul 2007
Historie postav
Když se tak nudíme čekáním na spuštění- Co sem takhle hodit sepsaný historie postav od hráčů? Aspoň bude co číst. A hlavně pokud někdo ještě historii nemá, tak se může inspirovat
.
Re: Historie postav
Historie nejsou verejny, jsou jen pro DM, kteri z nich muzou cerpat.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Historie postav
Historie postav su umiestnene na DM fore, a su cisto pre pouzitie DM na moznost Q a rozvoja danej postavy. Myslim, ze by to bolo dost OOC umiestnovat na forum historie inych postav. Co by si pak zistoval v hre?
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
-
Seth-Plzen
- Obyvatel
- Posts: 104
- Joined: 07:47 19. Jul 2007
Re: Historie postav
Ok beru, jsem to asi blbe pochopil, jak to bylo mysleny. Hlavne me neukamenujte 
Re: Historie postav
Neukamenujeme
Len sme to nak s Rejtym napsali naraz. 
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Historie postav
Hm, a co takhle udelat topik, kde bude popisek postav.
Ono, nekdy ve hre potkate novou postavu, a chcete o ni neco vedet, jenze ona na vas hned vybafne.. ahoj.. apod..
Treba jak ja poprve videl Zorze, tak sem se podival na popisek, a jelikoz byl tak zhruba tri strankovy, tak nez bych se tim prokousal, tak by se mohl jit Zorz naveceret do vedlejsi hospody.
On popisek je dobra vec a postava si z nej udela bezva prvni dojem, ale nekdy proste nejde neco rychle cist, proto by treba mohl bejt zverejneny tady (dobrovolne) a kdo chce, muze si jej offgame precist, a jak postavu potka, uz vi,jo to je ten elf, kterej ma jizvu pres tvar...
Ono, nekdy ve hre potkate novou postavu, a chcete o ni neco vedet, jenze ona na vas hned vybafne.. ahoj.. apod..
Treba jak ja poprve videl Zorze, tak sem se podival na popisek, a jelikoz byl tak zhruba tri strankovy, tak nez bych se tim prokousal, tak by se mohl jit Zorz naveceret do vedlejsi hospody.
On popisek je dobra vec a postava si z nej udela bezva prvni dojem, ale nekdy proste nejde neco rychle cist, proto by treba mohl bejt zverejneny tady (dobrovolne) a kdo chce, muze si jej offgame precist, a jak postavu potka, uz vi,jo to je ten elf, kterej ma jizvu pres tvar...
A zase se craftí...
Re: Historie postav
A k cemu? Precist si to muzes ve hre. Uz fakt z nudy vymyslite hlouposti.
Snad tu nebude popis vsech postav, i kdyz ste je v zivote nepoznali. Nebo se nekdo logne do hry a vy si reknete: Aaaa lognul se pan XXX, to je silny valecnik s jizvou na prave tvari.
Vedoucí týmu Thalie
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Historie postav
No to ze se nudim mas pravdu.. asi uz je toho cekani moc a leze mi to na mozek 
A zase se craftí...
Re: Historie postav
V tomhle zas s nomisem souhlasim. Jsou totiz psavci, ktery delaj popis na pul stranky. Navic na foru k tomu muzes pripojit obrazky a vyhrat si s tim. Taky se to docela siklo na veci, ktery se behem zivota postavy zmenily (coz snad bude mozny menit i ve hres s novym patchem - ale kdy se ho dockame ze jo).
Jednoduse ve hre mas strucnej popisek a na forum si muzes dat povidani na stranku s hromadou obrazku.
Jednoduse ve hre mas strucnej popisek a na forum si muzes dat povidani na stranku s hromadou obrazku.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Historie postav
No možná by to bylo dobrý ale pořád IC informace, pak by už nebylo ono se od tý postavi dozvídat její životní příběh když ho každej bude vědět.. pak stačí napsat *vypráví svůj přiběh* ...... *dovyprávěl* a kdyby to psal kousek po kousku tak tuto pauz asi každej využije k doplnění zásob jídla a vody u kompu, popřípadě lehkého spánku po dlouhé době hraní 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Historie postav
ja nemyslel psat historii.. to vim, ze uz se rejtymu a daanrimu nelibilo. A myslim, ze opravnene. je to soukrome, jestli to chce postava nekomu rict, tka mu to muze rict IC v hospode.
ja mel na mysli POPISEK.
To, co muzes u postavy videt tim, ze na ni das "ocko".
Tim myslim, jak vypada a tak. Nic o jeji historii a vecech, coé na prvni pohled nejdou poznat. Jestli da nekdo do popisku ma na zadech mec a vypada jako barbarsky nacelnik, nebo: ma zatazenou kapuci v ocich a tezko z toho lze neco usoudit o charakteru postavy. to uz je vec hracu..
Ja jen nekdy je to ve hre fakt zdrzujici, nez se to precte. ale zase, ono poradne prohlednout si postavu taky trva delsi cas.. takze je to vlastne asi uplne jedno.. a soupis vsech popisku postav by asi byl fakt divny.... to bude asi lepsi vyresit pro postavy, ktere se treba muzou potkavat casteji, treba v gildach a pod.
ja mel na mysli POPISEK.
To, co muzes u postavy videt tim, ze na ni das "ocko".
Tim myslim, jak vypada a tak. Nic o jeji historii a vecech, coé na prvni pohled nejdou poznat. Jestli da nekdo do popisku ma na zadech mec a vypada jako barbarsky nacelnik, nebo: ma zatazenou kapuci v ocich a tezko z toho lze neco usoudit o charakteru postavy. to uz je vec hracu..
Ja jen nekdy je to ve hre fakt zdrzujici, nez se to precte. ale zase, ono poradne prohlednout si postavu taky trva delsi cas.. takze je to vlastne asi uplne jedno.. a soupis vsech popisku postav by asi byl fakt divny.... to bude asi lepsi vyresit pro postavy, ktere se treba muzou potkavat casteji, treba v gildach a pod.
A zase se craftí...
Re: Historie postav
Jsem proti jakemukoliv vynaseni IC informaci o postavach, at se uz jedna o vzhled, historii, skutky, atd. Zjistit se to da ve hre a tolik postav tam zase neni, aby si to nemohl dotycny precist a zjistit ve hre. To se pak za chvili muze na forum psat, co je v kterym meste, kde co zije a ja nevim co vsechno. Nepotkavate denne desitky novych postav, abyste si to nemohli precist ve hre. Navic vy si to budete pamatovat a nebo si dycky prectete na foru popisek lognutych postav? Postrada to pro me jakykoliv smysl...
Vedoucí týmu Thalie
Re: Historie postav
Ale... nebuď zlej.Rejty wrote:Jsem proti jakemukoliv vynaseni IC informaci o postavach, at se uz jedna o vzhled, historii, skutky, atd. Zjistit se to da ve hre a tolik postav tam zase neni, aby si to nemohl dotycny precist a zjistit ve hre. To se pak za chvili muze na forum psat, co je v kterym meste, kde co zije a ja nevim co vsechno. Nepotkavate denne desitky novych postav, abyste si to nemohli precist ve hre. Navic vy si to budete pamatovat a nebo si dycky prectete na foru popisek lognutych postav? Postrada to pro me jakykoliv smysl...
Co by se spíš hodilo napsat, když s tím nesouhlasíš je to, že by nevýhody převažovaly nad výhodama. A to je docela klidně možný - lognu se do hry, někdo zmíní jméno někoho mocného a jako nováček hned mohu říct - je to je ten s tou páskou přes oko, jak kulhá a smrdí mu z pusy co? Přitom ve hře jsme se nikdy nepotkali - podobně někdo po Vás půjde, vypíše na Vás odměnu a podobně? No tak prostě místo aby si zapamatoval Váš popis ve hře a byla zde šance, že jako hráč si taky nebude pamatovat vše, tak udělá ctrl+c, ctrl+v a má přesný popis a to jste se ani nemuseli setkat. Koneckonců na Thalii spolu nemusíme být všichni kamarádi, může to být klidně přesně naopak a to nejen ve vztahu podtemno vs povrch a kdyby tu byly tyhle rozšířené popisy, tak to zase svádí ke zneužití. Je takové pravidlo pro DM, které říká - co je tajemstvím pro postavu, má být tajemstvím i pro jejího hráče.
Takže má to výhody i nevýhody a když Rejty říká jako admin ne, tak bych to nechal na tom, že on ví kam chce tenhle shard směřovat...
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: Historie postav
Nemozem suhlasit. Ci budu popisky na fore alebo nebudu, vzdy to zvadza k zneuzitiu. Hrac moze mat postavu Paladina v Karathe, klerika Helgarona na ostrovoch, drowa alebo duergara v podtemnu a poznat vsetky postavy vsetkych hracov. Vzdy moze, hoc nevedomky, zneuzit OOC info - ci to uz bude mat z fora alebo z vlastnej skusenosti.LDamian wrote:Co by se spíš hodilo napsat, když s tím nesouhlasíš je to, že by nevýhody převažovaly nad výhodama. A to je docela klidně možný - lognu se do hry, někdo zmíní jméno někoho mocného a jako nováček hned mohu říct - je to je ten s tou páskou přes oko, jak kulhá a smrdí mu z pusy co? Přitom ve hře jsme se nikdy nepotkali - podobně někdo po Vás půjde, vypíše na Vás odměnu a podobně? No tak prostě místo aby si zapamatoval Váš popis ve hře a byla zde šance, že jako hráč si taky nebude pamatovat vše, tak udělá ctrl+c, ctrl+v a má přesný popis a to jste se ani nemuseli setkat. Koneckonců na Thalii spolu nemusíme být všichni kamarádi, může to být klidně přesně naopak a to nejen ve vztahu podtemno vs povrch a kdyby tu byly tyhle rozšířené popisy, tak to zase svádí ke zneužití. Je takové pravidlo pro DM, které říká - co je tajemstvím pro postavu, má být tajemstvím i pro jejího hráče.
Samozrejme je lepsie to nedavat na forum. Zvadzalo by to potom rovnako vsetkych. Lenze tu by sa dalo apelovat na vsetkych, nech robia strucne popisky, ktore len popisu trvacny vzhlad postavy (jazva na tvary, co sa viac nezahoji, bezruky, hrbolaty ... ), lebo popisky na A4 zvycajne obsahovali aj historicke skutocnosti postavy (meno otca ... ) a to mi nepride RP, ked si to len jednoducho precitam - ale zavisi to od akcnosti servera - mozno vela vykecavat tiez nieje dobre - ale ja som proti.
Ora et Labora