A samozřejmě mým spojencům za spolupráci.
PS: DM co tam došel s tím skřetíkem, vylekal jsi mě!
Rad pichnu znas me:)Tretas wrote:Děkuji sendysovi a ostatním co přispívají do oneho topicu. Opravdu přečíst si to před cestou do školy, to zvedne náladu! Móóc jsem se bavil!