sendys alias frisco.cz

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

sendys alias frisco.cz

Post by Prasokralik »

Zeptám se, jestli je v pořádku, aby když mu to jeden den nevyjde s adalir, unášel Rouk se svoji silnější postavou den druhý. Čistá OOC hra tohle. K večeru k tomu terbee řekne víc.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Re: sendys alias frisco.cz

Post by sendys »

*poplacal ho po hlavicce* klidne se ooc chlapče klidni se žadny ooc tam nebylo :) a ani nebude narozdil od tebe :) na vic včera jsem za Ad nebyl ja :) chrapal jsem celičkej den :) až večer když jsem se vzbudil tak se to řešilo :)
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: sendys alias frisco.cz

Post by -RoF- »

sendys wrote:*poplacal ho po hlavicce* klidne se ooc chlapče klidni se žadny ooc tam nebylo :) a ani nebude narozdil od tebe :) na vic včera jsem za Ad nebyl ja :) chrapal jsem celičkej den :) až večer když jsem se vzbudil tak se to řešilo :)
Sendysi už přestan prosím, ty jen prasíš hru. A tuhle lež ti tu snad nikdo nevěří.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: sendys alias frisco.cz

Post by Radim »

Malý příklad co je možno vykoukat z výpisu :mrgreen:

sendys se připojil
sendys se odpojil
frisko.cz se připojil
frisko.cz se odpojil
sendys se připojil
sendys se odpojil

v reálu:
teď já hraju
ne teď hraju já
ne říkám já
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Re: sendys alias frisco.cz

Post by sendys »

Rofiku :) mlc stim tvym nehrajes moji hru hjdu si stezovat prosim nevyjadřuj se vubec k tematu ktery se pojima me co Adalir udelas jen dobre :) to ze vy neverite me nezajima a zajimat me to ani nebude :) ja na vas sem az moc unavenej :) abych se svama stale dokola dohadoval jediny kdo prasi hru je tady pan rien a ty rofe svyma kecama :)
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Re: sendys alias frisco.cz

Post by sendys »

Radim wrote:Malý příklad co je možno vykoukat z výpisu :mrgreen:

sendys se připojil
sendys se odpojil
frisko.cz se připojil
frisko.cz se odpojil
sendys se připojil
sendys se odpojil

v reálu:
teď já hraju
ne teď hraju já
ne říkám já
Radimek obevil ze stale je jeden Pc a jeden net:) coz taky nadale zustane nez slecna vydela penize :) je to jak uz jsem rekl kdyyb ste obvinovali Dariuse ze jsem ja tenkrat kdyz si roztriskal svuj PC a hral na mem :) ale ze ja se vubec vyjadruju :-D to nema smysl :)
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: sendys alias frisco.cz

Post by Theogil I »

Prasokralik wrote:Zeptám se, jestli je v pořádku, aby když mu to jeden den nevyjde s adalir, unášel Rouk se svoji silnější postavou den druhý. Čistá OOC hra tohle. K večeru k tomu terbee řekne víc.
O OOC máš zrovna ty nejmíň co hovořit.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Re: sendys alias frisco.cz

Post by sendys »

ja se OOC bavim :-D ale ted vazne :) priznavam ze sem hraval OOC pac sem an tomhle serveru hodne hodne zlenivel v RP:)ale nidky bych si nedovolil tvrdit ze v uzavrene helme dokazi poznat hlas O_o a ze bych nekdy prilitl kdyz nekdo zabije nekoho z me party naboostlej jako prase a pozabijel to tam? to sem taky nidky neudelal:)
Last edited by sendys on 18:50 19. Jan 2011, edited 1 time in total.
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: sendys alias frisco.cz

Post by Rejty »

Z těch perel by se dal už vydat sborník...
Vedoucí týmu Thalie
sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Re: sendys alias frisco.cz

Post by sendys »

pravda opravda:)
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Re: sendys alias frisco.cz

Post by sendys »

a co rejty jak skola?:) jde to jdeto ? a nebo uz si ji udelal ja si totiz presne nepamatuju
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
User avatar
Tretas
Velmistr
Posts: 1450
Joined: 13:12 01. Oct 2008
Location: Rožnov p. R.
Contact:

Re: sendys alias frisco.cz

Post by Tretas »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Proč já vůl při čtení fóra jím. Málem jsem si poprskal monitor! :mrgreen: :mrgreen:
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Re: sendys alias frisco.cz

Post by sendys »

se otre:-)
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: sendys alias frisco.cz

Post by -RoF- »

sendys wrote:a co rejty jak skola?:) jde to jdeto ? a nebo uz si ji udelal ja si totiz presne nepamatuju
*podává mu indulonu* s tímhle ti to půjde líp milý vážený.

Prostě ti nevěřím sendysi.

Srovnání Adalir a Arnorma.
Zajimavé, že ta tvá kamarádka nepíše na forum a proč píšeš za ni ty?
Zajimavé že má tolik informací ta tvá kamarádka a nebo za ní stojíš a vše ji říkáš?
Zajimavé, že tolik zná svět, přitom zde hraje krátce, to jí taky diktuješ za zády?
Zajimavé, že obě postavy jednají stejně, jen se snažíš to nějak okecat. A jo vlastně já zapoměl, je tvá spolubydlící a ty ji vše říkáš.

Občas si říkám, že si vcelku fajn a snesitelný. Někdy je mi tě aj líto, jak do tebe někteří ryjou s tím jak píšeš.
Ale převažuje to, že prostě hraješ jak *píp* OOC info, vymýšlení si, řitolezectví, hraní chudáka když se přijde na to žes něco provedl, a tak dále.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Re: sendys alias frisco.cz

Post by sendys »

nesedim ji furt za zady rekl sem ji sam na co davat pozor:) je to ma spolubydlici :) ted jestli to rozchodim na 10 let starym notasi tak se lognem oba :) o litost nestoji tvoje nazory me nezajimaji :) tva hra me nezajima :) a tve ooc nebooli jak ty tomu rikas ic :) me uz tuplem nezajima:) tedy myslis si co chces delej si co chces a piš si co chces ale nezajima me to :) pochopil si rofiku ?:)jen se srovnanim ja tve jmeno ve hre komolim ona ne :) za druhe chova se stale jinak nez ja za treti resi okamzity problemy u DM ja ne ... a jinak proc nepise na forum ? asi se ji nechce? nebo neni upc nebo mysli ze to vyresim lepe nebo ze umim lepe popsat situaci( u toho si teda moc nefandim) ah a jeste neco kdyz by ses zeptala hraču s kteryma hraju (joana,mozna i ven a par dalsich) zjistil bys ze styl hrani je odlišny od meho ....
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Locked