sendys alias frisco.cz
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
sendys alias frisco.cz
Zeptám se, jestli je v pořádku, aby když mu to jeden den nevyjde s adalir, unášel Rouk se svoji silnější postavou den druhý. Čistá OOC hra tohle. K večeru k tomu terbee řekne víc.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: sendys alias frisco.cz
*poplacal ho po hlavicce* klidne se ooc chlapče klidni se žadny ooc tam nebylo
a ani nebude narozdil od tebe
na vic včera jsem za Ad nebyl ja
chrapal jsem celičkej den
až večer když jsem se vzbudil tak se to řešilo 
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: sendys alias frisco.cz
Sendysi už přestan prosím, ty jen prasíš hru. A tuhle lež ti tu snad nikdo nevěří.sendys wrote:*poplacal ho po hlavicce* klidne se ooc chlapče klidni se žadny ooc tam nebyloa ani nebude narozdil od tebe
na vic včera jsem za Ad nebyl ja
chrapal jsem celičkej den
až večer když jsem se vzbudil tak se to řešilo
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: sendys alias frisco.cz
Malý příklad co je možno vykoukat z výpisu
sendys se připojil
sendys se odpojil
frisko.cz se připojil
frisko.cz se odpojil
sendys se připojil
sendys se odpojil
v reálu:
teď já hraju
ne teď hraju já
ne říkám já
sendys se připojil
sendys se odpojil
frisko.cz se připojil
frisko.cz se odpojil
sendys se připojil
sendys se odpojil
v reálu:
teď já hraju
ne teď hraju já
ne říkám já
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: sendys alias frisco.cz
Rofiku
mlc stim tvym nehrajes moji hru hjdu si stezovat prosim nevyjadřuj se vubec k tematu ktery se pojima me co Adalir udelas jen dobre
to ze vy neverite me nezajima a zajimat me to ani nebude
ja na vas sem az moc unavenej
abych se svama stale dokola dohadoval jediny kdo prasi hru je tady pan rien a ty rofe svyma kecama 
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: sendys alias frisco.cz
Radimek obevil ze stale je jeden Pc a jeden net:) coz taky nadale zustane nez slecna vydela penizeRadim wrote:Malý příklad co je možno vykoukat z výpisu![]()
sendys se připojil
sendys se odpojil
frisko.cz se připojil
frisko.cz se odpojil
sendys se připojil
sendys se odpojil
v reálu:
teď já hraju
ne teď hraju já
ne říkám já
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: sendys alias frisco.cz
O OOC máš zrovna ty nejmíň co hovořit.Prasokralik wrote:Zeptám se, jestli je v pořádku, aby když mu to jeden den nevyjde s adalir, unášel Rouk se svoji silnější postavou den druhý. Čistá OOC hra tohle. K večeru k tomu terbee řekne víc.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: sendys alias frisco.cz
ja se OOC bavim
ale ted vazne
priznavam ze sem hraval OOC pac sem an tomhle serveru hodne hodne zlenivel v RP:)ale nidky bych si nedovolil tvrdit ze v uzavrene helme dokazi poznat hlas O_o a ze bych nekdy prilitl kdyz nekdo zabije nekoho z me party naboostlej jako prase a pozabijel to tam? to sem taky nidky neudelal:)
Last edited by sendys on 18:50 19. Jan 2011, edited 1 time in total.
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: sendys alias frisco.cz
a co rejty jak skola?:) jde to jdeto ? a nebo uz si ji udelal ja si totiz presne nepamatuju
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: sendys alias frisco.cz
Proč já vůl při čtení fóra jím. Málem jsem si poprskal monitor!
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Re: sendys alias frisco.cz
*podává mu indulonu* s tímhle ti to půjde líp milý vážený.sendys wrote:a co rejty jak skola?:) jde to jdeto ? a nebo uz si ji udelal ja si totiz presne nepamatuju
Prostě ti nevěřím sendysi.
Srovnání Adalir a Arnorma.
Zajimavé, že ta tvá kamarádka nepíše na forum a proč píšeš za ni ty?
Zajimavé že má tolik informací ta tvá kamarádka a nebo za ní stojíš a vše ji říkáš?
Zajimavé, že tolik zná svět, přitom zde hraje krátce, to jí taky diktuješ za zády?
Zajimavé, že obě postavy jednají stejně, jen se snažíš to nějak okecat. A jo vlastně já zapoměl, je tvá spolubydlící a ty ji vše říkáš.
Občas si říkám, že si vcelku fajn a snesitelný. Někdy je mi tě aj líto, jak do tebe někteří ryjou s tím jak píšeš.
Ale převažuje to, že prostě hraješ jak *píp* OOC info, vymýšlení si, řitolezectví, hraní chudáka když se přijde na to žes něco provedl, a tak dále.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: sendys alias frisco.cz
nesedim ji furt za zady rekl sem ji sam na co davat pozor:) je to ma spolubydlici
ted jestli to rozchodim na 10 let starym notasi tak se lognem oba
o litost nestoji tvoje nazory me nezajimaji
tva hra me nezajima
a tve ooc nebooli jak ty tomu rikas ic
me uz tuplem nezajima:) tedy myslis si co chces delej si co chces a piš si co chces ale nezajima me to
pochopil si rofiku ?:)jen se srovnanim ja tve jmeno ve hre komolim ona ne
za druhe chova se stale jinak nez ja za treti resi okamzity problemy u DM ja ne ... a jinak proc nepise na forum ? asi se ji nechce? nebo neni upc nebo mysli ze to vyresim lepe nebo ze umim lepe popsat situaci( u toho si teda moc nefandim) ah a jeste neco kdyz by ses zeptala hraču s kteryma hraju (joana,mozna i ven a par dalsich) zjistil bys ze styl hrani je odlišny od meho ....
Život je svině, a teď vypadni mám práci.