Nedávno při jednom drobnym Q družinka bojovala proti nechutnymu NPCčku, válečník tank stál na fleku a mydlil NPC, mágové co měl po boku koukali a fandili, tank dostával těžký zásahy, stejně tak ale i NPC, nakonec tank NPCčko udolal a přesně v tom okamžiku na tanka jeden "kamarád" magič hodil oslabovací bigbiovku
Já se doma bulal smíchy. Ty ukliky prostě někdy pobaví
