takže až na aprila ???

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
jitka
Obyvatel
Posts: 118
Joined: 23:25 27. Apr 2007
Location: PLZEN

Re: takže až na aprila ???

Post by jitka »

ano bastila jsem to jako horkou malinu protoze co rekne DM ma byt svate kdyz rekne ze to slunce ve hre je fialove budu se snazit hrat ze to slunce je opravdu fialove tohle me neskutecne zklamana :( kdyby to bylo napsany v jine sekci nez informace rekla bych si dobry jsi lama a veris ale takhle hmmmm *krouti hlavou* pristup malich deti
Kamkoli se vydate, jdete s celym srdcem.
User avatar
marii
Šlechtic
Posts: 499
Joined: 12:44 02. May 2007

Re: takže až na aprila ???

Post by marii »

trapne....
Lossë Hyaro
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: takže až na aprila ???

Post by Daanri »

Beriete to moc vazne lidi. :wink:

Sranda musi byt vzdy aj keby sa neviem co dialo. :lol: A nebojte uz to bude naozaj "coskoro". :twisted:
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Kaoru
Nováček
Posts: 6
Joined: 14:02 18. Jun 2007
Contact:

Re: takže až na aprila ???

Post by Kaoru »

jitka wrote:
Kaoru wrote:To je tu opravdu tolik lidi kteri nemaji smysl pro ironii? :D
Moc se omlouvame vsem hracum, kteri se tesili na hru, ale wipe bude nutno odlozit. Nastaly problemy s databazi, vetsina lokaci je nefunkcnich, upravy povolani a kouzel dosly tak daleko, az je svet nehratelny. Na cez diky bohu nekteri osviceni hraci prisli, aniz by jeste hrali. Dekujme jim za toto proroctvi! Nevime jak to pujde dal, mozna bude nutno celou Thalii smazat a zacit uplne od zacatku. Alespon pro Vasi utechu Vam rekneme konkretni datum, do ktereho se pokusime vse stihnout. Wipe probehne 1. dubna 2008.

Jeste jednou se vsem natesenym hracum omlouvame.
S pozdravem Vas tym Thalie.

_________________
//oficiální informace


tohle je pro me smerodatny neee nakej nazor Kaoru :!:
:D
Last edited by Kaoru on 16:01 26. Jan 2008, edited 1 time in total.
Myrruit N'Abarn - Inorum lo'athi, uvarastes.
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: takže až na aprila ???

Post by Lord_Berserk »

tak jak koukam Teamu se timdle blbym vtipkem fakt podarilo navodit u par jedincu castecnej infarkt :mrgreen:

uz sem si lestil sekeru ze pudu navstivit serverovnu :)
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
jiromir
Měšťan
Posts: 199
Joined: 11:39 04. Jan 2008

Re: takže až na aprila ???

Post by jiromir »

jitka wrote:jestli to mel byt ze strany DM a celeho tymu vtip tak je ubohej a myslim ze se nikdo nesmal :( a od teto chvile uz nebudu verit nicemu co DM nebo tym napise :evil:
chacháááá. S tebou musí bejt sranda :mrgreen:
User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Re: takže až na aprila ???

Post by LDamian »

nebylo to vtipny...


nebo jo, mozna bylo, ale dost cernej humor..


sakra kterej bastard bezcitnej to vymyslel takovou svinarnu?


pozaduji minimalne verejne upaleni jeho postavy ve hre!
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
User avatar
Magratela
Poutník
Posts: 62
Joined: 20:37 17. Jan 2008

Re: takže až na aprila ???

Post by Magratela »

hihi aspon ze slo o ftipek tak proc tady kricet.Mozna ten ftipek neprisel vsem podnost*zveda ruku ze i ona se nasrala :twisted: *ale hlavni je ze to pojede ne lidi :wink:
steel_martin
Měšťan
Posts: 168
Joined: 17:43 18. May 2007
Location: Plzeň / Železná Ruda

Re: takže až na aprila ???

Post by steel_martin »

..jak už sem řek... banda bezcitnejch manipulátorů :lol:
Venori'elginn N'Abarn
_______________
Image
_______________
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: takže až na aprila ???

Post by nomis_b »

Ja sem tak stastnej!!!

a za odmenu si nedam jednu, ale vice..
nomis_b wrote:No reknu vam, ja se jdu dneska poradne opit.... a myslim, ze par frtanu si dam za Thalii....
Doufam, ze na to nebudu vzpominat, jako na pohrebni hostinu....

Kdo ma aspon trochu srdce pro Thalii, myslim, ze si dneska da se mnou ( i kdyz asi v jine hospode)..
no ale ne ze to spustite zitra rano... to bych s tou bolavou hlavou moc nenahral :lol: :lol:

EDIT: ac to byl vtipek i na moje triko.. tak to byl dobrej vtipek .. ale to neznamena, ze je muzete opakovat, protoze bych taky mohl zacit rozbijet nabytek okolo :twisted:
A zase se craftí...
User avatar
RES
Měšťan
Posts: 223
Joined: 17:59 18. Sep 2007

Re: takže až na aprila ???

Post by RES »

*otira si uplakane oci a rika pane doktore to bude dobre muzete jit domu*Berte priste ohledy i na lidi co maji slabe srdce !!! *ma okousany nechty,vytrhane chomace vlasu a nervozne ceka kdy to zapnou*
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: takže až na aprila ???

Post by igor »

No vzhledem k tomu, že bylo původně v plánu 7. leden a pořád se to odkládalo a teď se jako oficiální info napsalo 1. duben tak mi to taky moc vtipný nepřišlo...
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: takže až na aprila ???

Post by Lord_Berserk »

igor wrote:No vzhledem k tomu, že bylo původně v plánu 7. leden a pořád se to odkládalo a teď se jako oficiální info napsalo 1. duben tak mi to taky moc vtipný nepřišlo...
:mrgreen: cekal si snad ze by te 1.dubna napsali ...nestihli sme delali sme si prdel Apriiil ...pobezi to ale uz brzo ? :lol:
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: takže až na aprila ???

Post by Daanri »

jj brzo brzo :lol: :lol: :lol:
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
jitka
Obyvatel
Posts: 118
Joined: 23:25 27. Apr 2007
Location: PLZEN

Re: takže až na aprila ???

Post by jitka »

Kaoru wrote:
jitka wrote:
Kaoru wrote:To je tu opravdu tolik lidi kteri nemaji smysl pro ironii? :D
Moc se omlouvame vsem hracum, kteri se tesili na hru, ale wipe bude nutno odlozit. Nastaly problemy s databazi, vetsina lokaci je nefunkcnich, upravy povolani a kouzel dosly tak daleko, az je svet nehratelny. Na cez diky bohu nekteri osviceni hraci prisli, aniz by jeste hrali. Dekujme jim za toto proroctvi! Nevime jak to pujde dal, mozna bude nutno celou Thalii smazat a zacit uplne od zacatku. Alespon pro Vasi utechu Vam rekneme konkretni datum, do ktereho se pokusime vse stihnout. Wipe probehne 1. dubna 2008.

Jeste jednou se vsem natesenym hracum omlouvame.
S pozdravem Vas tym Thalie.

_________________
//oficiální informace


tohle je pro me smerodatny neee nakej nazor Kaoru :!:
:D
omlouvam se Kaoru ze jsem neverila brala jsem informace od DM za platny ale jen dodnes uz nebudu :idea:
Kamkoli se vydate, jdete s celym srdcem.
Locked