takže až na aprila ???
Re: takže až na aprila ???
ano bastila jsem to jako horkou malinu protoze co rekne DM ma byt svate kdyz rekne ze to slunce ve hre je fialove budu se snazit hrat ze to slunce je opravdu fialove tohle me neskutecne zklamana
kdyby to bylo napsany v jine sekci nez informace rekla bych si dobry jsi lama a veris ale takhle hmmmm *krouti hlavou* pristup malich deti
Kamkoli se vydate, jdete s celym srdcem.
Re: takže až na aprila ???
Beriete to moc vazne lidi.
Sranda musi byt vzdy aj keby sa neviem co dialo.
A nebojte uz to bude naozaj "coskoro". 
Sranda musi byt vzdy aj keby sa neviem co dialo.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: takže až na aprila ???
jitka wrote:Moc se omlouvame vsem hracum, kteri se tesili na hru, ale wipe bude nutno odlozit. Nastaly problemy s databazi, vetsina lokaci je nefunkcnich, upravy povolani a kouzel dosly tak daleko, az je svet nehratelny. Na cez diky bohu nekteri osviceni hraci prisli, aniz by jeste hrali. Dekujme jim za toto proroctvi! Nevime jak to pujde dal, mozna bude nutno celou Thalii smazat a zacit uplne od zacatku. Alespon pro Vasi utechu Vam rekneme konkretni datum, do ktereho se pokusime vse stihnout. Wipe probehne 1. dubna 2008.Kaoru wrote:To je tu opravdu tolik lidi kteri nemaji smysl pro ironii?
Jeste jednou se vsem natesenym hracum omlouvame.
S pozdravem Vas tym Thalie.
_________________
//oficiální informace
tohle je pro me smerodatny neee nakej nazor Kaoru
Last edited by Kaoru on 16:01 26. Jan 2008, edited 1 time in total.
Myrruit N'Abarn - Inorum lo'athi, uvarastes.
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: takže až na aprila ???
tak jak koukam Teamu se timdle blbym vtipkem fakt podarilo navodit u par jedincu castecnej infarkt 
uz sem si lestil sekeru ze pudu navstivit serverovnu
uz sem si lestil sekeru ze pudu navstivit serverovnu
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: takže až na aprila ???
chacháááá. S tebou musí bejt srandajitka wrote:jestli to mel byt ze strany DM a celeho tymu vtip tak je ubohej a myslim ze se nikdo nesmala od teto chvile uz nebudu verit nicemu co DM nebo tym napise
Re: takže až na aprila ???
nebylo to vtipny...
nebo jo, mozna bylo, ale dost cernej humor..
sakra kterej bastard bezcitnej to vymyslel takovou svinarnu?
pozaduji minimalne verejne upaleni jeho postavy ve hre!
nebo jo, mozna bylo, ale dost cernej humor..
sakra kterej bastard bezcitnej to vymyslel takovou svinarnu?
pozaduji minimalne verejne upaleni jeho postavy ve hre!
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: takže až na aprila ???
hihi aspon ze slo o ftipek tak proc tady kricet.Mozna ten ftipek neprisel vsem podnost*zveda ruku ze i ona se nasrala
*ale hlavni je ze to pojede ne lidi 
-
steel_martin
- Měšťan
- Posts: 168
- Joined: 17:43 18. May 2007
- Location: Plzeň / Železná Ruda
Re: takže až na aprila ???
..jak už sem řek... banda bezcitnejch manipulátorů 
Venori'elginn N'Abarn
_______________

_______________
_______________

_______________
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: takže až na aprila ???
Ja sem tak stastnej!!!
a za odmenu si nedam jednu, ale vice..

EDIT: ac to byl vtipek i na moje triko.. tak to byl dobrej vtipek .. ale to neznamena, ze je muzete opakovat, protoze bych taky mohl zacit rozbijet nabytek okolo
a za odmenu si nedam jednu, ale vice..
no ale ne ze to spustite zitra rano... to bych s tou bolavou hlavou moc nenahralnomis_b wrote:No reknu vam, ja se jdu dneska poradne opit.... a myslim, ze par frtanu si dam za Thalii....
Doufam, ze na to nebudu vzpominat, jako na pohrebni hostinu....
Kdo ma aspon trochu srdce pro Thalii, myslim, ze si dneska da se mnou ( i kdyz asi v jine hospode)..
EDIT: ac to byl vtipek i na moje triko.. tak to byl dobrej vtipek .. ale to neznamena, ze je muzete opakovat, protoze bych taky mohl zacit rozbijet nabytek okolo
A zase se craftí...
Re: takže až na aprila ???
*otira si uplakane oci a rika pane doktore to bude dobre muzete jit domu*Berte priste ohledy i na lidi co maji slabe srdce !!! *ma okousany nechty,vytrhane chomace vlasu a nervozne ceka kdy to zapnou*
Re: takže až na aprila ???
No vzhledem k tomu, že bylo původně v plánu 7. leden a pořád se to odkládalo a teď se jako oficiální info napsalo 1. duben tak mi to taky moc vtipný nepřišlo...
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: takže až na aprila ???
igor wrote:No vzhledem k tomu, že bylo původně v plánu 7. leden a pořád se to odkládalo a teď se jako oficiální info napsalo 1. duben tak mi to taky moc vtipný nepřišlo...
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: takže až na aprila ???
jj brzo brzo

When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: takže až na aprila ???
omlouvam se Kaoru ze jsem neverila brala jsem informace od DM za platny ale jen dodnes uz nebuduKaoru wrote:jitka wrote:Moc se omlouvame vsem hracum, kteri se tesili na hru, ale wipe bude nutno odlozit. Nastaly problemy s databazi, vetsina lokaci je nefunkcnich, upravy povolani a kouzel dosly tak daleko, az je svet nehratelny. Na cez diky bohu nekteri osviceni hraci prisli, aniz by jeste hrali. Dekujme jim za toto proroctvi! Nevime jak to pujde dal, mozna bude nutno celou Thalii smazat a zacit uplne od zacatku. Alespon pro Vasi utechu Vam rekneme konkretni datum, do ktereho se pokusime vse stihnout. Wipe probehne 1. dubna 2008.Kaoru wrote:To je tu opravdu tolik lidi kteri nemaji smysl pro ironii?
Jeste jednou se vsem natesenym hracum omlouvame.
S pozdravem Vas tym Thalie.
_________________
//oficiální informace
tohle je pro me smerodatny neee nakej nazor Kaoru
Kamkoli se vydate, jdete s celym srdcem.