Dominante - PC

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Firefox_
Šlechtic
Posts: 468
Joined: 23:33 14. Jan 2010

Re: Dominante - PC

Post by Firefox_ »

Takže proti bigbyovce ho nemá? :)
Poupátko - :-O
Legewiel R'rorrok (Zau'ndar) - qu'el'faeruk d'qu'ellar R'rorrok
User avatar
Urlraen
Rytíř
Posts: 745
Joined: 09:42 02. Nov 2009

Re: Dominante - PC

Post by Urlraen »

Nevim kolik je třeba na bigbiovku ;) ale pochybuju, že si mniši do výcviku nedávaj body. Já tam body mám :D
Urlraen Zau'ndar - Vůdce klanu Zau'ndar.

Hladový pes loví nejlíp.

Drowí mysl
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Dominante - PC

Post by Derken- »

srážečka je na str.. Co je to za fámu, že si všichni myslej, že je to na výcvik? Už se to tu jednou řešilo, že ta věta co je na webu neplatí - "Bigbiovky: postava odolá úspěšným hodem na dovednost výcvik"
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
wsweetjane
Šlechtic
Posts: 446
Joined: 14:52 07. Jun 2010

Re: Dominante - PC

Post by wsweetjane »

Firefox_ wrote:Hold monster (DC asi 32 na epciu 34), Power world stun (bez sejvu na low level cíle s HP pod 150), Bigby's forceful hand (6. okruh), Bigby's crushing hand (9. okruh)+ bigbyovky z 7. a 8., které ale už nejsou tak dobré. Nestačí ti to?
Dobře a teď se zkus zamyslet kterým z těch kouzel by si nahradil omráčení, nebo ovládnutí - vzhledem k tomu na jakém kruhu kouzel jsou k dispozici - všichni totiž nejsou epic lvl, nebo nedisponují rovnou 9 tým kruhem kouzel;-)
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Dominante - PC

Post by Prasokralik »

Je to jak říká derken, hází se proti síle + bab, bojovníci mají jasnou výhodu, ale zas tolik bych na to nesázel

navíc další ze srand kterejma si můžu kohokoliv chytit http://nwn.wikia.com/wiki/Flesh_to_stone
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Dominante - PC

Post by Prasokralik »

wsweetjane wrote:
Firefox_ wrote:Hold monster (DC asi 32 na epciu 34), Power world stun (bez sejvu na low level cíle s HP pod 150), Bigby's forceful hand (6. okruh), Bigby's crushing hand (9. okruh)+ bigbyovky z 7. a 8., které ale už nejsou tak dobré. Nestačí ti to?
Dobře a teď se zkus zamyslet kterým z těch kouzel by si nahradil omráčení, nebo ovládnutí - vzhledem k tomu na jakém kruhu kouzel jsou k dispozici - všichni totiž nejsou epic lvl, nebo nedisponují rovnou 9 tým kruhem kouzel;-)
to je jako by ses ptala, kterým featem se teda dá nahradit devast, když ještě nejsem epickej bojovník

mimoto paralýzu máš na třetím kruhu kouzel, dominate monster na pátém, tak co to plácáš?
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Dominante - PC

Post by Nalkanar »

Prasokralik wrote:Je to jak říká derken, hází se proti síle + bab, bojovníci mají jasnou výhodu, ale zas tolik bych na to nesázel
The bull rush works as follows: caster rolls 1d20 + 14 versus the target's roll of 1d20 + target's strength modifier + target's size modifier.

EDIT: bull rush je efekt sražení u Bigbovky šestého kruhu
Last edited by Nalkanar on 15:36 08. Feb 2011, edited 1 time in total.
.
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Dominante - PC

Post by Prasokralik »

co je bull rush nevím, na bigbinu se ale podle wiki hází takle
1d20 + caster level + (casting ability modifier + 10) + 4 vs.
1d20 + target's BAB + target's strength modifier + target's grapple size modifier.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Dominante - PC

Post by Derken- »

Od začátku se mluvilo o forcefulce 6. kruhu - http://nwn.wikia.com/wiki/Bigby's_forceful_hand

Prasokrálík si to akorát spletl s packou na 7. kruhu - http://nwn.wikia.com/wiki/Bigby's_grasping_hand

A je to jedno, akorát forcefulka je ultimátnější na nějaký cíle :)
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Dominante - PC

Post by Derken- »

Hej, vy tu píšete strašný kidy :D Těch kouzel je fakt mraky, ale problém je, že u těch smrtících až na pár výjmek nejde ressovat. TO jdou vyhnat na ranném epiku u 9 kruhu 37(tiefling, drow 38).. A existujou i jiný kouzla. Třeba chapadla, to je strašná šikana. POWER WORDY na low levl? Děláte si srandu? Já nevím, ale mám z těch mágů co tady hrajou špatnej pocit(až na pár světlých a temných jedinců). A nejlepší jsou ty co nejvíc bufujou sebe místo své party :D Ale to už je OT. Myslete, těch kouzel je hafo a dá se vymyslet hafo kombinací, které jsou smrtelné i pro RDD a kleriky. Hra mága neni o jednom kouzle a konec!
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Dominante - PC

Post by kucik »

Tuším, že debata nebyla o smrtících kouzlech, ale o kouzlech na nedestruktivní zastavení postavy.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Dominante - PC

Post by Derken- »

kucik wrote:Tuším, že debata nebyla o smrtících kouzlech, ale o kouzlech na nedestruktivní zastavení postavy.
Já teda nevidim rozdíl jestli ho vystřelim třeba prstem nebo zkamenim, prostě umře. Kámen mu můžeš shodit meditem nebo tim protikouzlem, ale nevyřešíš nic, protože jakmile bude volnej, tak bude zase hrdina a bude chtít utíkat.. Kouzlo ovládnutí je do CvC prostě nevyužitelný :) Protože lektvar rozjasnění co stojí 500 gp nosí snad každej

Edit: Ty paralisy jsou samozřejmě taky docela použitelný, akorát škoda, že nejsou na vysokých kruzích nějaké
Edit2: epik chytrý plecháči maj stejně will tak 20, když budou chtít a je to stejně málo, tak nevim co se řeší :)
Last edited by Derken- on 18:57 08. Feb 2011, edited 1 time in total.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Dominante - PC

Post by kucik »

Derken- wrote: Já teda nevidim rozdíl jestli ho vystřelim třeba prstem nebo zkamenim, prostě umře. Kámen mu můžeš shodit meditem nebo tim protikouzlem, ale nevyřešíš nic, protože jakmile bude volnej, tak bude zase hrdina a bude chtít utíkat..
Někteří z nás jsou zkrátka stéle ještě optimisty a chtějí to zkoušet.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Dominante - PC

Post by Derken- »

kucik wrote:
Derken- wrote: Já teda nevidim rozdíl jestli ho vystřelim třeba prstem nebo zkamenim, prostě umře. Kámen mu můžeš shodit meditem nebo tim protikouzlem, ale nevyřešíš nic, protože jakmile bude volnej, tak bude zase hrdina a bude chtít utíkat..
Někteří z nás jsou zkrátka stéle ještě optimisty a chtějí to zkoušet.
Já už jsem to zkoušel tolikrát, jak za drowa, tak za povrchnana a potom sem akorát přišel o hlavu, takže už moc nevěřím.. Maximálně o hráčích s kterými jsem někdy hrál a vím, že to zahrají.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
MukYanJong
Nováček
Posts: 26
Joined: 12:01 05. Nov 2011

Re: Dominante - PC

Post by MukYanJong »

Tak nosí ty děti čáp nebo nenosí? :D Prosím o konečný verdikt, jak to teda je, je to bug, obcházení systému, je to OK a jděte se bodnout nebo jak to teda je? Jako mág mám dost možností, sice ne s takovým TO, ale ok, poradíme si i jinak, že ano. Tak ale ze zajímavosti, jak to teda brát? Kucík říká, že nosí a DG že nenosí :D Kucík mluví o tom jak by to mělo vypadat a DG jak to vypadá. Skvěle, ale jednoduchá věta pro jednoduchého člověka by napsat šla ne? :shock:
Locked