Pytlíky,bedínky na byliny
Re: Pytlíky,bedínky na byliny
Jednalo se mi o to hlavně kvůli alchymii.Když napráskáš suroviny do trerozu nestackujou se pak uvařený lektvary s těmi co už máš hotový v invu.Mám 4 záložky plný jen kvůli kytkám,ten kdo nevaří neposoudí.Stejný to můžou mít i postavy co frčej přes svitky.Když budu obyčejne war co má v báglu jen léčení a pár kravin taky řeknu ne.
Toť vše
Toť vše
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Pytlíky,bedínky na byliny
Popravdě mi neni jasný, proč máš plný 4 záložky kytkama. To jenom sbíráš a nevaříš? Pokud vaříš, tak to zase spotřebuješ...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Pytlíky,bedínky na byliny
Mě je to jednoBahnak wrote:Jinými slovy bys chtěl automaticky zvětšit množství políček v inventáři... ať už to má sloužit k zvětšení kapacity slotů k odnesení čehokoliv.Prasokralik wrote:Udělat batoh/krabici jako neodložitelný předmět, což lze, a dávat ho stávajícím postavám na požádání, novým postavám automaticky jeden kus při tvorbě u avatara zrození. tím odpadne zbytečná kontrola a zároveň každý bude mít svůj vysněný batůžek.
Inu to už řešení je, dostat item automaticky při tvorbě postavy stejně jako obdržíš žetony duše, emocí, kostek a buhvíčeho ještě.
Nastavit jako neodložitelné a šlus.
Otázkou je zda se taková myšlenka líbí vedení teamu, mě třeba osobně ne.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Pytlíky,bedínky na byliny
Tak nesbírám sám,mám na to lidi a prostě stát celej den u kotle taky není fajn,někdy se musíš taky protáhnout na procházce,při který stejně nespotřebuješ tolik lektvarů aby to vyvážilo jejich přírůstek při vaření.A to je ještě dělám do ampůlí který stackujou po 50ks.Možný řešení když už by nešlo protlačit zpátky batůžky nebo jak tomu chcete říkat,aby byliny,peří a jiný věci stackovali po více kusech než po 50.Něco nestackuje vůbec a to je ten zásadní problém.DenGrasse wrote:Popravdě mi neni jasný, proč máš plný 4 záložky kytkama. To jenom sbíráš a nevaříš? Pokud vaříš, tak to zase spotřebuješ...
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Pytlíky,bedínky na byliny
Tak ta alchymie je primárně určená k tomu, abys vařil co potřebuješ (popř. dokážeš prodat). Co se týče cviku, NPC obchodník ti lektvary vykoupí. Fakt nevidim žádnou nutnost štosovat takový množství surovin.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Pytlíky,bedínky na byliny
Prostě nevařím jen pro sebe to je celý,proto toho mám tolik.Obchodníkovi prodávám jen zmetky když něco testuju.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Pytlíky,bedínky na byliny
To je přece jedno. Když vařim pro někoho, tak ho necham přinýst si suroviny (nebo mam) a pak mu zase ty lektvoše předám. Furt mi nikde nazavazí.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Pytlíky,bedínky na byliny
Kdybych s místem problém neměl nezačínám tuhle diskuzi přeci.Dřív to šlo a zase kvůli blbosti jiných sou poškození všichni,kterým by se to hodilo.
edit to DG: prostě mi stačí říct ano je možné to nějak získat víc v tom rýpat nebudu,je to jen na Vás zda to do hry zase pustíte nebo ne
edit to DG: prostě mi stačí říct ano je možné to nějak získat víc v tom rýpat nebudu,je to jen na Vás zda to do hry zase pustíte nebo ne
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Pytlíky,bedínky na byliny
V dohledné době se to neplánuje,a spoň o ničem nevím.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: Pytlíky,bedínky na byliny
To je furt kecuuu vokolo bagluuu 
To ja svuj specielni vak "Vak na casti tel" s Berserkem mel
a nebyly tam zadny blby bylinky ani kaminky...
Nojooo Cernej Pluk moh mit peknou vybavicku i s vakem ... ale pan Gordul si to vzal sebou do nebe

To ja svuj specielni vak "Vak na casti tel" s Berserkem mel
Nojooo Cernej Pluk moh mit peknou vybavicku i s vakem ... ale pan Gordul si to vzal sebou do nebe
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: Pytlíky,bedínky na byliny
Tak nevaří pro sebe jen. Další jeden dva lidi navíc - více lektvarů.DenGrasse wrote:Tak ta alchymie je primárně určená k tomu, abys vařil co potřebuješ (popř. dokážeš prodat). Co se týče cviku, NPC obchodník ti lektvary vykoupí. Fakt nevidim žádnou nutnost štosovat takový množství surovin.
Co se týče surovin, stále tu jsou také které se stackujou špatně, či vůbec (krev mrchožrouta, ichory, peří plivníka...)
Ono mít třebas 100pírek u sebe tak to něco zabere, dále lektvary něco zaberou, jen já mám jednu záložku s lektvarama například.
A ono se to postupně nasčítá.
-speck- : Yitro Al Zakkai
Necrooo: Rot´Jare, Verens
-darkvision- : Izzrar Zau'ndar pan všemocný kolující v tělech mnoha drowů
Necrooo: Rot´Jare, Verens
-darkvision- : Izzrar Zau'ndar pan všemocný kolující v tělech mnoha drowů
Re: Pytlíky,bedínky na byliny
Znám případ kdy hráčovi byla od jiného hráče věnována tato bednička z důvodu, aby se mu jedy nezapletly mezi lektvary
. Já osobně bych krabici zavedl jako jakousi odměnu pro hráče co hrajou hezkou hru a účastní se dění.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Pytlíky,bedínky na byliny
Kdo nedělal alchymii nepochopí jaka prekérkaje skladovat suroviny i v rozumném nožství.
ve své tabulce mam 52 surovin - pocitam, že je to tak 80% toho, co je. Nastackovat ichory, krve mrochozruta, peri plivníka je nemožné v podstatě, pokud mam ruzne zdroje, tak nenasackuji ani jetel.
Moožná by stačila krabička, co by po vložení dvoustejných surovin povolila stacovatelnost. (nejaká krabička směšovačka)
Zavádět krabičku za odměnu dobrým RP hráčům, co se účastní dění, atd.... ..... sismarja, to je ale blbost...... Musel jsem to napsat prominte.
ve své tabulce mam 52 surovin - pocitam, že je to tak 80% toho, co je. Nastackovat ichory, krve mrochozruta, peri plivníka je nemožné v podstatě, pokud mam ruzne zdroje, tak nenasackuji ani jetel.
Moožná by stačila krabička, co by po vložení dvoustejných surovin povolila stacovatelnost. (nejaká krabička směšovačka)
Zavádět krabičku za odměnu dobrým RP hráčům, co se účastní dění, atd.... ..... sismarja, to je ale blbost...... Musel jsem to napsat prominte.
Re: Pytlíky,bedínky na byliny
Musím přiznat že tomu sem se taky trochu zasmál,ale jak přitom to je jednoduchý jak facka.Donesu krejčím obyčejnou kůži z jezevce a řeknu mu ušij mi z toho pytel na byliny.Jde ale o to zda to takhle jednoduše tým povolí a navíc musíš odchytit DM ve hře.Další možnost najít v lootu pytel drobností....atd. atd.Alvarion wrote:Zavádět krabičku za odměnu dobrým RP hráčům, co se účastní dění, atd.... ..... sismarja, to je ale blbost...... Musel jsem to napsat prominte.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Pytlíky,bedínky na byliny
Libovka mě napadla! Chcete batohy?
- Jsem pro to aby tyto itemy dropovali např. draci a bossové s lvl 50+. Kdo to chce mít, tak at za to klidně život položí
A pak si to vykempujte jak chcete 
Edit: Pro mě teda bude větší artefakt batoh než třeba nějaký meč, který se ani nevyrovná craftovému.. Ale to je jen můj názor. Mohlo by být fajn, kdyby tyhle "magické batohy" mohli dropovat bossy. Samozřejmě s nějakou úměrnou šancí že to padne a dát to jen těm opravdu silným..
- Jsem pro to aby tyto itemy dropovali např. draci a bossové s lvl 50+. Kdo to chce mít, tak at za to klidně život položí
Edit: Pro mě teda bude větší artefakt batoh než třeba nějaký meč, který se ani nevyrovná craftovému.. Ale to je jen můj názor. Mohlo by být fajn, kdyby tyhle "magické batohy" mohli dropovat bossy. Samozřejmě s nějakou úměrnou šancí že to padne a dát to jen těm opravdu silným..
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.