Pytlíky,bedínky na byliny

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Pytlíky,bedínky na byliny

Post by Radim »

Jednalo se mi o to hlavně kvůli alchymii.Když napráskáš suroviny do trerozu nestackujou se pak uvařený lektvary s těmi co už máš hotový v invu.Mám 4 záložky plný jen kvůli kytkám,ten kdo nevaří neposoudí.Stejný to můžou mít i postavy co frčej přes svitky.Když budu obyčejne war co má v báglu jen léčení a pár kravin taky řeknu ne.

Toť vše
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Pytlíky,bedínky na byliny

Post by DenGrasse »

Popravdě mi neni jasný, proč máš plný 4 záložky kytkama. To jenom sbíráš a nevaříš? Pokud vaříš, tak to zase spotřebuješ...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Pytlíky,bedínky na byliny

Post by Prasokralik »

Bahnak wrote:
Prasokralik wrote:Udělat batoh/krabici jako neodložitelný předmět, což lze, a dávat ho stávajícím postavám na požádání, novým postavám automaticky jeden kus při tvorbě u avatara zrození. tím odpadne zbytečná kontrola a zároveň každý bude mít svůj vysněný batůžek.
Jinými slovy bys chtěl automaticky zvětšit množství políček v inventáři... ať už to má sloužit k zvětšení kapacity slotů k odnesení čehokoliv.
Inu to už řešení je, dostat item automaticky při tvorbě postavy stejně jako obdržíš žetony duše, emocí, kostek a buhvíčeho ještě.
Nastavit jako neodložitelné a šlus.
Otázkou je zda se taková myšlenka líbí vedení teamu, mě třeba osobně ne.
Mě je to jedno ;) Spíš mě to napadlo jako schůdné řešení poté, co jste tu probírali jak toho kdo zneužíval/nezneužíval. Ono vůbec celé tohle téma se týká zvětšení kapacity inventáře samo o sobě, já jen napsal řešení které mě napadlo. Rozumím variantě, že se vám nelíbí batohy obecně a proto nejsou. Rozumím variantě, že každý má nárok na jeden batoh a tuto variantu nějak systémově vynutit, třeba tak jak jsem psal. Čemu nerozumím je tvrzení, žeten jeden povolený batoh stejně není k dostání, protože toho lidi zneužívali. Snad z toho lze pochopit, jak to myslím :)
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Pytlíky,bedínky na byliny

Post by Radim »

DenGrasse wrote:Popravdě mi neni jasný, proč máš plný 4 záložky kytkama. To jenom sbíráš a nevaříš? Pokud vaříš, tak to zase spotřebuješ...
Tak nesbírám sám,mám na to lidi a prostě stát celej den u kotle taky není fajn,někdy se musíš taky protáhnout na procházce,při který stejně nespotřebuješ tolik lektvarů aby to vyvážilo jejich přírůstek při vaření.A to je ještě dělám do ampůlí který stackujou po 50ks.Možný řešení když už by nešlo protlačit zpátky batůžky nebo jak tomu chcete říkat,aby byliny,peří a jiný věci stackovali po více kusech než po 50.Něco nestackuje vůbec a to je ten zásadní problém.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Pytlíky,bedínky na byliny

Post by DenGrasse »

Tak ta alchymie je primárně určená k tomu, abys vařil co potřebuješ (popř. dokážeš prodat). Co se týče cviku, NPC obchodník ti lektvary vykoupí. Fakt nevidim žádnou nutnost štosovat takový množství surovin.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Pytlíky,bedínky na byliny

Post by Radim »

Prostě nevařím jen pro sebe to je celý,proto toho mám tolik.Obchodníkovi prodávám jen zmetky když něco testuju.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Pytlíky,bedínky na byliny

Post by DenGrasse »

To je přece jedno. Když vařim pro někoho, tak ho necham přinýst si suroviny (nebo mam) a pak mu zase ty lektvoše předám. Furt mi nikde nazavazí.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Pytlíky,bedínky na byliny

Post by Radim »

Kdybych s místem problém neměl nezačínám tuhle diskuzi přeci.Dřív to šlo a zase kvůli blbosti jiných sou poškození všichni,kterým by se to hodilo.

edit to DG: prostě mi stačí říct ano je možné to nějak získat víc v tom rýpat nebudu,je to jen na Vás zda to do hry zase pustíte nebo ne
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Pytlíky,bedínky na byliny

Post by DenGrasse »

V dohledné době se to neplánuje,a spoň o ničem nevím.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Pytlíky,bedínky na byliny

Post by Lord_Berserk »

To je furt kecuuu vokolo bagluuu :mrgreen:
To ja svuj specielni vak "Vak na casti tel" s Berserkem mel :P a nebyly tam zadny blby bylinky ani kaminky...

Nojooo Cernej Pluk moh mit peknou vybavicku i s vakem ... ale pan Gordul si to vzal sebou do nebe :twisted: :twisted:
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
-speck-
Měšťan
Posts: 289
Joined: 01:12 27. Jan 2009

Re: Pytlíky,bedínky na byliny

Post by -speck- »

DenGrasse wrote:Tak ta alchymie je primárně určená k tomu, abys vařil co potřebuješ (popř. dokážeš prodat). Co se týče cviku, NPC obchodník ti lektvary vykoupí. Fakt nevidim žádnou nutnost štosovat takový množství surovin.
Tak nevaří pro sebe jen. Další jeden dva lidi navíc - více lektvarů.
Co se týče surovin, stále tu jsou také které se stackujou špatně, či vůbec (krev mrchožrouta, ichory, peří plivníka...)
Ono mít třebas 100pírek u sebe tak to něco zabere, dále lektvary něco zaberou, jen já mám jednu záložku s lektvarama například.

A ono se to postupně nasčítá.
-speck- : Yitro Al Zakkai
Necrooo: Rot´Jare, Verens
-darkvision- : Izzrar Zau'ndar pan všemocný kolující v tělech mnoha drowů
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Pytlíky,bedínky na byliny

Post by Molly23 »

Znám případ kdy hráčovi byla od jiného hráče věnována tato bednička z důvodu, aby se mu jedy nezapletly mezi lektvary :D. Já osobně bych krabici zavedl jako jakousi odměnu pro hráče co hrajou hezkou hru a účastní se dění.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Alvarion
Šlechtic
Posts: 325
Joined: 22:47 15. Nov 2010

Re: Pytlíky,bedínky na byliny

Post by Alvarion »

Kdo nedělal alchymii nepochopí jaka prekérkaje skladovat suroviny i v rozumném nožství.
ve své tabulce mam 52 surovin - pocitam, že je to tak 80% toho, co je. Nastackovat ichory, krve mrochozruta, peri plivníka je nemožné v podstatě, pokud mam ruzne zdroje, tak nenasackuji ani jetel.
Moožná by stačila krabička, co by po vložení dvoustejných surovin povolila stacovatelnost. (nejaká krabička směšovačka)

Zavádět krabičku za odměnu dobrým RP hráčům, co se účastní dění, atd.... ..... sismarja, to je ale blbost...... Musel jsem to napsat prominte.
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Pytlíky,bedínky na byliny

Post by Radim »

Alvarion wrote:Zavádět krabičku za odměnu dobrým RP hráčům, co se účastní dění, atd.... ..... sismarja, to je ale blbost...... Musel jsem to napsat prominte.
Musím přiznat že tomu sem se taky trochu zasmál,ale jak přitom to je jednoduchý jak facka.Donesu krejčím obyčejnou kůži z jezevce a řeknu mu ušij mi z toho pytel na byliny.Jde ale o to zda to takhle jednoduše tým povolí a navíc musíš odchytit DM ve hře.Další možnost najít v lootu pytel drobností....atd. atd.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Pytlíky,bedínky na byliny

Post by Derken- »

Libovka mě napadla! Chcete batohy?

- Jsem pro to aby tyto itemy dropovali např. draci a bossové s lvl 50+. Kdo to chce mít, tak at za to klidně život položí :) A pak si to vykempujte jak chcete :lol:

Edit: Pro mě teda bude větší artefakt batoh než třeba nějaký meč, který se ani nevyrovná craftovému.. Ale to je jen můj názor. Mohlo by být fajn, kdyby tyhle "magické batohy" mohli dropovat bossy. Samozřejmě s nějakou úměrnou šancí že to padne a dát to jen těm opravdu silným..
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Locked