Pady serveru

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
maku
DM Thalie
Posts: 807
Joined: 14:19 29. Dec 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Pady serveru

Post by maku »

Chodit před pravidelným restartem do dungu je celkem hovadina, ne? A neprobíhající hláška o restartu nic nemění na faktu, že restart se opakuje den co den ve stejný čas.
DM THALIE
ICQ: 648-472-535
e-mail: mkubale@seznam.cz
http://youtube.com/user/ThalieDrow
User avatar
wallndwill
Nováček
Posts: 33
Joined: 11:45 21. Feb 2011

Re: Pady serveru

Post by wallndwill »

zda se mi to nebo server porad nejede?.. nerad bych cekal na naslapnuti serveru a pritom chyba byla nekde jinde :-)
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Pady serveru

Post by Sorrow »

Pořád je to seklé :?
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Pady serveru

Post by Sorrow »

Pořád je to seklé :?
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Pady serveru

Post by Sorrow »

Pořád je to seklé :?
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
Práček
Velmistr
Posts: 1180
Joined: 22:03 11. Mar 2010
Location: Práglevačka

Re: Pady serveru

Post by Práček »

takhle se spamuje sorrow :D ale už to konečně jde

edit: ale koukam ze nejsi sám :)
Last edited by Práček on 15:13 12. Mar 2011, edited 1 time in total.
Image
User avatar
Silvaner01
Měšťan
Posts: 176
Joined: 00:28 24. May 2010
Location: Brno

Re: Pady serveru

Post by Silvaner01 »

ty jo chudák admin co to bude přemazávat :P
=================
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.
wsweetjane
Šlechtic
Posts: 446
Joined: 14:52 07. Jun 2010

Re: Pady serveru

Post by wsweetjane »

maku wrote:Chodit před pravidelným restartem do dungu je celkem hovadina, ne? A neprobíhající hláška o restartu nic nemění na faktu, že restart se opakuje den co den ve stejný čas.

No byli sme v tom dungeonu asi hodinu - měli sme tam menší komplikace - a co se mě týče - myslela sem že do restartu je ještě chvíle času na cestu zpátky...a najednou se vypnul - nejlepší ovšem bylo že sem se při logu chytla do pasti která tam předtím samozřejmně nebyla...byla sundaná...:(
wsweetjane
Šlechtic
Posts: 446
Joined: 14:52 07. Jun 2010

Re: Pady serveru

Post by wsweetjane »

Radim wrote:Když server padne během dne tak se upozornění o restartu nekoná pokud se nepletu,na to si musíte dát bacha sami.

Nevím jestli to teď zlobí jen mě,ale zase se mi hlásí jako off-line

Měl to být normální restart ve dvě v noci - ale protože sme se v tom dungeonu zasekli byli sme tam snad hodinu, možná třičtvrtě - bez upozornění se prostě svět jen tak vypnul...jak vypadalo nalogování to si dokážeš představit;-)
User avatar
Silvaner01
Měšťan
Posts: 176
Joined: 00:28 24. May 2010
Location: Brno

Re: Pady serveru

Post by Silvaner01 »

wsweetjane wrote: No byli sme v tom dungeonu asi hodinu - měli sme tam menší komplikace - a co se mě týče - myslela sem že do restartu je ještě chvíle času na cestu zpátky...a najednou se vypnul - nejlepší ovšem bylo že sem se při logu chytla do pasti která tam předtím samozřejmně nebyla...byla sundaná...:(
Nic si z toho nedělej :) dneska o pul dasátý pochcípala pulka servru :twisted:
=================
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.
wsweetjane
Šlechtic
Posts: 446
Joined: 14:52 07. Jun 2010

Re: Pady serveru

Post by wsweetjane »

Silvaner01 wrote:
wsweetjane wrote: No byli sme v tom dungeonu asi hodinu - měli sme tam menší komplikace - a co se mě týče - myslela sem že do restartu je ještě chvíle času na cestu zpátky...a najednou se vypnul - nejlepší ovšem bylo že sem se při logu chytla do pasti která tam předtím samozřejmně nebyla...byla sundaná...:(
Nic si z toho nedělej :) dneska o pul dasátý pochcípala pulka servru :twisted:
No jo dvanáct K v háji ale to vem čert ale 4K8 xp mě docela mrzí - zvlášť když sem včera zemřela ještě dvakrát....:-/
User avatar
Narsith
Šlechtic
Posts: 418
Joined: 13:05 30. Jul 2009

Re: Pady serveru

Post by Narsith »

Silvaner01 wrote:
wsweetjane wrote: No byli sme v tom dungeonu asi hodinu - měli sme tam menší komplikace - a co se mě týče - myslela sem že do restartu je ještě chvíle času na cestu zpátky...a najednou se vypnul - nejlepší ovšem bylo že sem se při logu chytla do pasti která tam předtím samozřejmně nebyla...byla sundaná...:(
Nic si z toho nedělej :) dneska o pul dasátý pochcípala pulka servru :twisted:
No jo..ale ta pulka serveru dostane expy zpatky :) My ne :wall:.I kdž je opravdu hovadina jit pred restartem do dungu jak napsal maku ale my tam fakt byli asi hodinu.Takže poučeni,do dungu choďte minimalně dvě hodiny před restartem,protože jak se vyskytnou nejaky komplikace nebo si jen chcete dokazat ze přeci ty potvory jedny nehezky mužete sundat tak muže přijt restart bez hlašeni a třeba i o 10 minut dřiv 8)
Last edited by Narsith on 15:26 12. Mar 2011, edited 1 time in total.
ACC Bziik
Awken Nord-Nabručeny zaklinač,druh překrasne bardky Sally a hrdy otec
Robert Ness-Kněz na baterky
Dermond Meynolds-Chladně arogantni synek Kory a Falliona

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Všechno v životě se dá přežít,kromě smrti
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Pady serveru

Post by Sorrow »

Práček wrote:takhle se spamuje sorrow :D ale už to konečně jde

edit: ale koukam ze nejsi sám :)
No já taky koukám, zřejmě jsem se zasekl i já :D
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
Silvaner01
Měšťan
Posts: 176
Joined: 00:28 24. May 2010
Location: Brno

Re: Pady serveru

Post by Silvaner01 »

Narsith wrote:
Silvaner01 wrote:
wsweetjane wrote: No byli sme v tom dungeonu asi hodinu - měli sme tam menší komplikace - a co se mě týče - myslela sem že do restartu je ještě chvíle času na cestu zpátky...a najednou se vypnul - nejlepší ovšem bylo že sem se při logu chytla do pasti která tam předtím samozřejmně nebyla...byla sundaná...:(
Nic si z toho nedělej :) dneska o pul dasátý pochcípala pulka servru :twisted:
No jo..ale ta pulka serveru dostane expy zpatky :) My ne :wall:.I kdž je opravdu hovadina jit pred restartem do dungu jak napsal maku ale my tam fakt byli asi hodinu.

možná dostane, ale koukám že jak je to furt seklý tak možná příští vánoce :twisted:
=================
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.
wsweetjane
Šlechtic
Posts: 446
Joined: 14:52 07. Jun 2010

Re: Pady serveru

Post by wsweetjane »

My tam ale nešli před restartem:(
Šli sme tam a byla snad hodina do restartu, ale sekli sme se tam...:-/ Šlo nám to opravdu z tuha...Tím že se to protáhlo...nám ani nedošlo že už by se to mělo blížit k restartu...

Sme byli u zlobrů a sme celkem slabé lvl nakonec sme ten dungeon stejně nezvládli dojít dokonce ale tohle se stalo tak v půlce:(

Gorgonu sem pak nezvládla ani s mordekainovým mečem:(
Locked