Persistentní světy NWN2

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Jkerry
Poutník
Posts: 93
Joined: 09:27 30. Aug 2009

Persistentní světy NWN2

Post by Jkerry »

Zdravíčko všem!

Vím, že tu už nějakou dobu moc nehraju, protože na to nemám čas.

Nicméně se chci zeptat Vás hráčů na tomto serveru co si myslíte o rodících se světech se persistentních světech NWN2. Hladal jsem nějaké vlaštovky a našel jsem tohle

http://mystake.imach.cz/index.php?sec=news

Díky za odezvu.

PS. Nejedná se o sabotáž kdy Vás chci přesvědčit o přechodu s NWN1 na NWN2! xD
pouze mě zajímá Váš názor.
Diodric
Lathanien
Delrick
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Persistentní světy NWN2

Post by Radim »

Ani jsem nevěděl,že už něco takového frčí.Ale co se týče hratelnosti u mě vede NWN1 na plné čáře,dvojka mě vůbec nezaujala jak hratelností tak i vším ostatním.
Asi to stojí za vomrknutí,ale Thalku neopustím ani za mega na ruku :!:
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Persistentní světy NWN2

Post by -RoF- »

Rodí se pomalu i tohle http://demona2.neverwinter.cz/forum/
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
User avatar
mandos
Rytíř
Posts: 524
Joined: 23:19 23. May 2009
Location: Kladno/Praha

Re: Persistentní světy NWN2

Post by mandos »

na Mystake jsem hrál kdysi...server je převážně v angličtině a rozhodně není moc RP...krom toho už nefunguje aspoň podle toho co vím já...

Jestli chceš hrát NWN2 na persistentním RP severu doporučuju BGTSCC1.com - Baldur's Gate the Sword Coast Chronicles (teda pokud jsi schopný hrát v angličtině)...naprosto skvěle zařízený svět kde nechybí ani překladač do skoro všechm možných jazyků včetně goblinštini, spousta nových PRCa jiných hezkých systémů a kůli zatíženosti tam musí běžet dva servery je tam asi 100 hráčů a pořád je to slušný RP server :)
Pokrok je jako stádo sviní v humně. Z takého stáda, to sa mosí uznat, je užitek. Je uzený špek, je ovar, je prejt, sú klobásky, sú nožky v rosolu. Tož sa nesmí ohrnovat nos, že je všecko posrané.
User avatar
Jkerry
Poutník
Posts: 93
Joined: 09:27 30. Aug 2009

Re: Persistentní světy NWN2

Post by Jkerry »

-RoF- wrote:Rodí se pomalu i tohle http://demona2.neverwinter.cz/forum/
No tak jsem se tam z pověstné . . . . . . lognul. Mají to tam pěkné, určitě by to bylo zajimavé, ale má to jeden háček neni tam ani noha!!
Diodric
Lathanien
Delrick
User avatar
Silvaner01
Měšťan
Posts: 176
Joined: 00:28 24. May 2010
Location: Brno

Re: Persistentní světy NWN2

Post by Silvaner01 »

Jkerry wrote:
-RoF- wrote:Rodí se pomalu i tohle http://demona2.neverwinter.cz/forum/
No tak jsem se tam z pověstné . . . . . . lognul. Mají to tam pěkné, určitě by to bylo zajimavé, ale má to jeden háček neni tam ani noha!!

Beta test jede asi 3 týdny, možná měsíc, ale rodí se to pomalu,
a ještě dlouho se to bude testovat...
=================
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.
User avatar
CizaD
Poutník
Posts: 51
Joined: 19:33 03. May 2007
Location: Veselá
Contact:

Re: Persistentní světy NWN2

Post by CizaD »

No připravuje se ještě další NWN2 server : http://www.mecovepobrezi.cz/

-tak mě hned nekamenujete že to sem píšu :ewink:
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Persistentní světy NWN2

Post by Shaman88 »

Nwn2 má jednu velkou zradu - neexistuje generátor klíčů.
U nwn1 velká skupina možná i 60% hráčů nejprve hru zkusili pirátsky až pak si hru koupili, nebo stále hrají na vygenerovaných klíčích. U nwn vyšel generátor po roce po hře a tak hráči mohli nezávazně nwn zkoušet a tím se velmi rozšiřovala komunita.
User avatar
CizaD
Poutník
Posts: 51
Joined: 19:33 03. May 2007
Location: Veselá
Contact:

Re: Persistentní světy NWN2

Post by CizaD »

Shaman88 wrote:Nwn2 má jednu velkou zradu - neexistuje generátor klíčů.
U nwn1 velká skupina možná i 60% hráčů nejprve hru zkusili pirátsky až pak si hru koupili, nebo stále hrají na vygenerovaných klíčích. U nwn vyšel generátor po roce po hře a tak hráči mohli nezávazně nwn zkoušet a tím se velmi rozšiřovala komunita.

Pokud má někdo zájem NWN2 se dá pořídit na Steamu, už 2x jsem viděl že měli akci za 50% takže to potom i vyjde na cca 400kč ... což za tak dobrou hru, byť hrajete single není moc. A příběhově se mi to dost líbilo.

http://store.steampowered.com/app/2760/
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Persistentní světy NWN2

Post by Bahnak »

CizaD wrote:No připravuje se ještě další NWN2 server : http://www.mecovepobrezi.cz/
Týýjo, jsem do odkliknul a po pár vteřinách na mě z monitoru kouká taková gramatická chyba :mrgreen:
Jestli je někdo znáte tak ať si to plís opraví, nehorázně to bije do očí.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
akin
Poutník
Posts: 96
Joined: 18:23 17. Apr 2009

Re: Persistentní světy NWN2

Post by akin »

Bahnak wrote:
CizaD wrote:No připravuje se ještě další NWN2 server : http://www.mecovepobrezi.cz/
Týýjo, jsem do odkliknul a po pár vteřinách na mě z monitoru kouká taková gramatická chyba :mrgreen:
Jestli je někdo znáte tak ať si to plís opraví, nehorázně to bije do očí.
Pominu-li to, že počeštěný výraz pro anglické Fantasy je skutečně Fantazy - a dá se to najít přímo i v názvech oddělení v knihovnách/knihkupectvích - tak toto sedí od člověka, který si ani neumí napsat svůj podpis bez chyb/překlepů - pár vět, které má (skoro) denně na očích... :)
Každopádně díky za upozornění. Ještě zvážíme, zda nepoužijeme originální název.

Btw. je takový problém se registrovat a napsat to k nám přímo na fóru bez takovéhle šaškárny? Asi zjevně je...

Atti alias Saarun alias Akin
running man...
Enceladus
Nováček
Posts: 29
Joined: 21:13 05. Dec 2008

Re: Persistentní světy NWN2

Post by Enceladus »

Bahnak wrote:
CizaD wrote:No připravuje se ještě další NWN2 server : http://www.mecovepobrezi.cz/
Týýjo, jsem do odkliknul a po pár vteřinách na mě z monitoru kouká taková gramatická chyba :mrgreen:
Jestli je někdo znáte tak ať si to plís opraví, nehorázně to bije do očí.
Je to naprosto správně, v ČJ může být fantasy i fantazy, takže nechápu kde je chyba :-P.
Nimue
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Persistentní světy NWN2

Post by Bahnak »

Proč bych měl věnovat byť jen minimální čas registrací někde kde v životě nebudu nic řešit?
Fantasy/Fantazy - http://cesky-jazyk.okhelp.cz/pravidla-p ... /index.php - vyzkoušejte sami, ale možná se pletu.
Můj podpis je hustě mimo, na druhou stranu jej neprezentuji v úvodním menu...
Ale jo, beru, už se vám do tohoto topicu navážet nebudu. Hluboce se omlouvám a přeji hezký večer.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
akin
Poutník
Posts: 96
Joined: 18:23 17. Apr 2009

Re: Persistentní světy NWN2

Post by akin »

Bahnak wrote:Proč bych měl věnovat byť jen minimální čas registrací někde kde v životě nebudu nic řešit?
Fantasy/Fantazy - http://cesky-jazyk.okhelp.cz/pravidla-p ... /index.php - vyzkoušejte sami, ale možná se pletu.
Můj podpis je hustě mimo, na druhou stranu jej neprezentuji v úvodním menu...
Ale jo, beru, už se vám do tohoto topicu navážet nebudu. Hluboce se omlouvám a přeji hezký večer.
Ano pleteš se. Používá se oboje. Ten postřeh jsi mohl napsat úúúúplně jiným způsobem, ale ono je lepši ze všech hnedle dělat blby... konstruktivní kritiku berem naprosto v pohodě (je-li i vhodně napsaná).

I přesto jsem ti poděkoval a napsal, že to v teamu rozvážíme. Čekals, že ti snad za tvůj post pošlu ještě dárek? Nebo? Tvoje urážení se a sarkasmus - vnímam-li to dobře (psané slovo zkresluje) - pak není vůbec na místě.

EDIT: Dost nesmyslů - nemá smysl tu zaplácávat topic tímhle. Ještě jednou dík za postřeh.
running man...
Enceladus
Nováček
Posts: 29
Joined: 21:13 05. Dec 2008

Re: Persistentní světy NWN2

Post by Enceladus »

Bahnak wrote:Proč bych měl věnovat byť jen minimální čas registrací někde kde v životě nebudu nic řešit?
Fantasy/Fantazy - http://cesky-jazyk.okhelp.cz/pravidla-p ... /index.php - vyzkoušejte sami, ale možná se pletu.
Můj podpis je hustě mimo, na druhou stranu jej neprezentuji v úvodním menu...
Ale jo, beru, už se vám do tohoto topicu navážet nebudu. Hluboce se omlouvám a přeji hezký večer.
Tak když jsi takový hovnožrout *kření se* vážně se obojí používá, počeštěný název výrazně méně. Co třeba tady a nebo tady

A ještě něco, až zahodíš předsudky a podíváš se do pořádně udělaného světa NWN2 rozhodně ti 1 přijdou jak když vyměníš normální černobílou televizi za barevnou. Babičce se taky zdála Manuela jako nejlepší seriál na světě :-D a do dneška si to vymluvit nenechala... :-P
Nimue
Locked