Persistentní světy NWN2
Persistentní světy NWN2
Zdravíčko všem!
Vím, že tu už nějakou dobu moc nehraju, protože na to nemám čas.
Nicméně se chci zeptat Vás hráčů na tomto serveru co si myslíte o rodících se světech se persistentních světech NWN2. Hladal jsem nějaké vlaštovky a našel jsem tohle
http://mystake.imach.cz/index.php?sec=news
Díky za odezvu.
PS. Nejedná se o sabotáž kdy Vás chci přesvědčit o přechodu s NWN1 na NWN2! xD
pouze mě zajímá Váš názor.
Vím, že tu už nějakou dobu moc nehraju, protože na to nemám čas.
Nicméně se chci zeptat Vás hráčů na tomto serveru co si myslíte o rodících se světech se persistentních světech NWN2. Hladal jsem nějaké vlaštovky a našel jsem tohle
http://mystake.imach.cz/index.php?sec=news
Díky za odezvu.
PS. Nejedná se o sabotáž kdy Vás chci přesvědčit o přechodu s NWN1 na NWN2! xD
pouze mě zajímá Váš názor.
Diodric
Lathanien
Delrick
Lathanien
Delrick
Re: Persistentní světy NWN2
Ani jsem nevěděl,že už něco takového frčí.Ale co se týče hratelnosti u mě vede NWN1 na plné čáře,dvojka mě vůbec nezaujala jak hratelností tak i vším ostatním.
Asi to stojí za vomrknutí,ale Thalku neopustím ani za mega na ruku
Asi to stojí za vomrknutí,ale Thalku neopustím ani za mega na ruku
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Persistentní světy NWN2
Rodí se pomalu i tohle http://demona2.neverwinter.cz/forum/
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Persistentní světy NWN2
na Mystake jsem hrál kdysi...server je převážně v angličtině a rozhodně není moc RP...krom toho už nefunguje aspoň podle toho co vím já...
Jestli chceš hrát NWN2 na persistentním RP severu doporučuju BGTSCC1.com - Baldur's Gate the Sword Coast Chronicles (teda pokud jsi schopný hrát v angličtině)...naprosto skvěle zařízený svět kde nechybí ani překladač do skoro všechm možných jazyků včetně goblinštini, spousta nových PRCa jiných hezkých systémů a kůli zatíženosti tam musí běžet dva servery je tam asi 100 hráčů a pořád je to slušný RP server
Jestli chceš hrát NWN2 na persistentním RP severu doporučuju BGTSCC1.com - Baldur's Gate the Sword Coast Chronicles (teda pokud jsi schopný hrát v angličtině)...naprosto skvěle zařízený svět kde nechybí ani překladač do skoro všechm možných jazyků včetně goblinštini, spousta nových PRCa jiných hezkých systémů a kůli zatíženosti tam musí běžet dva servery je tam asi 100 hráčů a pořád je to slušný RP server
Pokrok je jako stádo sviní v humně. Z takého stáda, to sa mosí uznat, je užitek. Je uzený špek, je ovar, je prejt, sú klobásky, sú nožky v rosolu. Tož sa nesmí ohrnovat nos, že je všecko posrané.
Re: Persistentní světy NWN2
No tak jsem se tam z pověstné . . . . . . lognul. Mají to tam pěkné, určitě by to bylo zajimavé, ale má to jeden háček neni tam ani noha!!-RoF- wrote:Rodí se pomalu i tohle http://demona2.neverwinter.cz/forum/
Diodric
Lathanien
Delrick
Lathanien
Delrick
- Silvaner01
- Měšťan
- Posts: 176
- Joined: 00:28 24. May 2010
- Location: Brno
Re: Persistentní světy NWN2
Jkerry wrote:No tak jsem se tam z pověstné . . . . . . lognul. Mají to tam pěkné, určitě by to bylo zajimavé, ale má to jeden háček neni tam ani noha!!-RoF- wrote:Rodí se pomalu i tohle http://demona2.neverwinter.cz/forum/
Beta test jede asi 3 týdny, možná měsíc, ale rodí se to pomalu,
a ještě dlouho se to bude testovat...
=================
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.
Re: Persistentní světy NWN2
No připravuje se ještě další NWN2 server : http://www.mecovepobrezi.cz/
-tak mě hned nekamenujete že to sem píšu
-tak mě hned nekamenujete že to sem píšu
Re: Persistentní světy NWN2
Nwn2 má jednu velkou zradu - neexistuje generátor klíčů.
U nwn1 velká skupina možná i 60% hráčů nejprve hru zkusili pirátsky až pak si hru koupili, nebo stále hrají na vygenerovaných klíčích. U nwn vyšel generátor po roce po hře a tak hráči mohli nezávazně nwn zkoušet a tím se velmi rozšiřovala komunita.
U nwn1 velká skupina možná i 60% hráčů nejprve hru zkusili pirátsky až pak si hru koupili, nebo stále hrají na vygenerovaných klíčích. U nwn vyšel generátor po roce po hře a tak hráči mohli nezávazně nwn zkoušet a tím se velmi rozšiřovala komunita.
Re: Persistentní světy NWN2
Shaman88 wrote:Nwn2 má jednu velkou zradu - neexistuje generátor klíčů.
U nwn1 velká skupina možná i 60% hráčů nejprve hru zkusili pirátsky až pak si hru koupili, nebo stále hrají na vygenerovaných klíčích. U nwn vyšel generátor po roce po hře a tak hráči mohli nezávazně nwn zkoušet a tím se velmi rozšiřovala komunita.
Pokud má někdo zájem NWN2 se dá pořídit na Steamu, už 2x jsem viděl že měli akci za 50% takže to potom i vyjde na cca 400kč ... což za tak dobrou hru, byť hrajete single není moc. A příběhově se mi to dost líbilo.
http://store.steampowered.com/app/2760/
Re: Persistentní světy NWN2
Týýjo, jsem do odkliknul a po pár vteřinách na mě z monitoru kouká taková gramatická chybaCizaD wrote:No připravuje se ještě další NWN2 server : http://www.mecovepobrezi.cz/
Jestli je někdo znáte tak ať si to plís opraví, nehorázně to bije do očí.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Persistentní světy NWN2
Pominu-li to, že počeštěný výraz pro anglické Fantasy je skutečně Fantazy - a dá se to najít přímo i v názvech oddělení v knihovnách/knihkupectvích - tak toto sedí od člověka, který si ani neumí napsat svůj podpis bez chyb/překlepů - pár vět, které má (skoro) denně na očích...Bahnak wrote:Týýjo, jsem do odkliknul a po pár vteřinách na mě z monitoru kouká taková gramatická chybaCizaD wrote:No připravuje se ještě další NWN2 server : http://www.mecovepobrezi.cz/![]()
Jestli je někdo znáte tak ať si to plís opraví, nehorázně to bije do očí.
Každopádně díky za upozornění. Ještě zvážíme, zda nepoužijeme originální název.
Btw. je takový problém se registrovat a napsat to k nám přímo na fóru bez takovéhle šaškárny? Asi zjevně je...
Atti alias Saarun alias Akin
running man...
Re: Persistentní světy NWN2
Je to naprosto správně, v ČJ může být fantasy i fantazy, takže nechápu kde je chybaBahnak wrote:Týýjo, jsem do odkliknul a po pár vteřinách na mě z monitoru kouká taková gramatická chybaCizaD wrote:No připravuje se ještě další NWN2 server : http://www.mecovepobrezi.cz/![]()
Jestli je někdo znáte tak ať si to plís opraví, nehorázně to bije do očí.
Nimue
Re: Persistentní světy NWN2
Proč bych měl věnovat byť jen minimální čas registrací někde kde v životě nebudu nic řešit?
Fantasy/Fantazy - http://cesky-jazyk.okhelp.cz/pravidla-p ... /index.php - vyzkoušejte sami, ale možná se pletu.
Můj podpis je hustě mimo, na druhou stranu jej neprezentuji v úvodním menu...
Ale jo, beru, už se vám do tohoto topicu navážet nebudu. Hluboce se omlouvám a přeji hezký večer.
Fantasy/Fantazy - http://cesky-jazyk.okhelp.cz/pravidla-p ... /index.php - vyzkoušejte sami, ale možná se pletu.
Můj podpis je hustě mimo, na druhou stranu jej neprezentuji v úvodním menu...
Ale jo, beru, už se vám do tohoto topicu navážet nebudu. Hluboce se omlouvám a přeji hezký večer.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Persistentní světy NWN2
Ano pleteš se. Používá se oboje. Ten postřeh jsi mohl napsat úúúúplně jiným způsobem, ale ono je lepši ze všech hnedle dělat blby... konstruktivní kritiku berem naprosto v pohodě (je-li i vhodně napsaná).Bahnak wrote:Proč bych měl věnovat byť jen minimální čas registrací někde kde v životě nebudu nic řešit?
Fantasy/Fantazy - http://cesky-jazyk.okhelp.cz/pravidla-p ... /index.php - vyzkoušejte sami, ale možná se pletu.
Můj podpis je hustě mimo, na druhou stranu jej neprezentuji v úvodním menu...
Ale jo, beru, už se vám do tohoto topicu navážet nebudu. Hluboce se omlouvám a přeji hezký večer.
I přesto jsem ti poděkoval a napsal, že to v teamu rozvážíme. Čekals, že ti snad za tvůj post pošlu ještě dárek? Nebo? Tvoje urážení se a sarkasmus - vnímam-li to dobře (psané slovo zkresluje) - pak není vůbec na místě.
EDIT: Dost nesmyslů - nemá smysl tu zaplácávat topic tímhle. Ještě jednou dík za postřeh.
running man...
Re: Persistentní světy NWN2
Tak když jsi takový hovnožrout *kření se* vážně se obojí používá, počeštěný název výrazně méně. Co třeba tady a nebo tadyBahnak wrote:Proč bych měl věnovat byť jen minimální čas registrací někde kde v životě nebudu nic řešit?
Fantasy/Fantazy - http://cesky-jazyk.okhelp.cz/pravidla-p ... /index.php - vyzkoušejte sami, ale možná se pletu.
Můj podpis je hustě mimo, na druhou stranu jej neprezentuji v úvodním menu...
Ale jo, beru, už se vám do tohoto topicu navážet nebudu. Hluboce se omlouvám a přeji hezký večer.
A ještě něco, až zahodíš předsudky a podíváš se do pořádně udělaného světa NWN2 rozhodně ti 1 přijdou jak když vyměníš normální černobílou televizi za barevnou. Babičce se taky zdála Manuela jako nejlepší seriál na světě
Nimue