Nevim proc, ale obcas se mi stane ze postava behem boje prestane bouchat. Proste jen uhyba, a nic. Kdyz aktivuju aktivni featy napr. virivy utok, tak zautoci ale sama pak opet nic. Vetsinou musim prezbrojit, pak se vzpamatuje, ale obcas nepomaha ani to. Mozna je to lagama, ale pak nechapu proc mi jde pouzivat itemy bez potizi - lektvary, menit zbrane a dalsi, a postava proste neutoci. Mozna to dela virivy utok, ale uz se mi to parkrat stalo i kdyz jsem ho nepouzil
Vypadek utoku
Vypadek utoku
Nevim kam to napsat tak snad se to uz nekde neresilo.
Nevim proc, ale obcas se mi stane ze postava behem boje prestane bouchat. Proste jen uhyba, a nic. Kdyz aktivuju aktivni featy napr. virivy utok, tak zautoci ale sama pak opet nic. Vetsinou musim prezbrojit, pak se vzpamatuje, ale obcas nepomaha ani to. Mozna je to lagama, ale pak nechapu proc mi jde pouzivat itemy bez potizi - lektvary, menit zbrane a dalsi, a postava proste neutoci. Mozna to dela virivy utok, ale uz se mi to parkrat stalo i kdyz jsem ho nepouzil
Nevim proc, ale obcas se mi stane ze postava behem boje prestane bouchat. Proste jen uhyba, a nic. Kdyz aktivuju aktivni featy napr. virivy utok, tak zautoci ale sama pak opet nic. Vetsinou musim prezbrojit, pak se vzpamatuje, ale obcas nepomaha ani to. Mozna je to lagama, ale pak nechapu proc mi jde pouzivat itemy bez potizi - lektvary, menit zbrane a dalsi, a postava proste neutoci. Mozna to dela virivy utok, ale uz se mi to parkrat stalo i kdyz jsem ho nepouzil
Re: Vypadek utoku
No jestli se ti to stává po tom vířivym útoku jen, tak je to tím. Mě se to občas stává taky. Většinou, začne reagovat až po dalším vířivym, když k tomuhle dojde.
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: Vypadek utoku
Tak tak, vířivej je prostě buglej. Buď musíš hold počkat na další vířivej, nebo přezbrojit, nebo poodběhnout (to taky myslím pomáhalo).
-speck- : Yitro Al Zakkai
Necrooo: Rot´Jare, Verens
-darkvision- : Izzrar Zau'ndar pan všemocný kolující v tělech mnoha drowů
Necrooo: Rot´Jare, Verens
-darkvision- : Izzrar Zau'ndar pan všemocný kolující v tělech mnoha drowů
Re: Vypadek utoku
Jsou opravdu lamky extrémisti jako já, kerým padal utok, protože si behem boje rovnaly veci v batůžku. Po smrti za moc XP jsem s rovnáním v báglíku přestal 