nomis_b wrote:
Jinak umisteni rozhovoru kco o to bude zadat je vcelku jednoduche, kdyz se ti to nezda, a bude vas vic, Rejty to urcite muze prenest o jedno NPC dal.. treba k nejakemu vasnivemu druidovi sberateli ovoce

Tak to musí byť fakt nepraktické, keď sa ti to hneď po vytvorení nedá vyskúšať.
Ale fakt, proste sa mi to moc nezdá, aby kňaž zháňal bylinky. Vieš, ono by nevadilo keby chce "občas" aj bylinky, ale to napríklad o jeho povolaní moc nevypovedá. Intenzívny príjem byliniek, priam ako na bežiacom páse, by potrebovala trebárs kuchárka či pekárka do svojich koláčov, možno nejaký znudený ,maškrtný pulčik, ktorý nevie čo s peniazmi...
Možno by to nemal byť kňaz kto ponúka questy, ale napríklad tí lvl majstri, ktorí by mohli ponúkať limitované množstvo a obtiažnosť Q. za lvl...ale viem, s tým je viacej práce