Nebo mit namemorovynych vice summonuHacanus wrote:Daanri - no ale pri pocte volnych slotu na kouzla si carodej nizsiho levelu muze po tom, co mu jeho summona sejmou akorat zajit nekam do tepla a cekat dalsi pulhodinu na dalsi pokus
Holt no kdo umi tak umi.. a na nizsich lvlech doba mezi meditacema je dost kratka.. takze nejake to RP sezeni v hospode neni az tak dlouhe..
Btw jsem predtim hral kouzelnika hral dost davno (3nrbo vic let??) a uplne bez summonu, tady na Thalii se ale i pri malinkem talentu z nej stava zabijeci masina a hlavne solista, kterej dava vsechno SAM. to podle me neni dobry pristup.
Jasne, ma mi tmoznost xpit i sam, ale ne tak, ze da cokoliv na serveru sam. a to i to, kde si particka 3-4 postavicek na stejnym lvlu neskrtnou.