Pro ty co zajima obsah Tellu STACI JEN STRUCNE SPROSTE URAZKY NA MOU OSOBU A NEHODLANI SI VYSVETLIS CO SE ODEHRALO
MAM TEZ VSECHNY SCREENY OD MEHO VLEZENI DO DILEN I PO DOKONCENEM UKLIDU VNICH.
Proto si myslim ze je i zbitecne straceni casu reasenim toho co se odehralo.
Ma postava ignorovala trpaslika kterej na mou postavu nabeh a zacal ji kazat jako zakonodarce i presto ze spravce dilen rek jasnej verdikt co mam udelat a ja stim souhlasil jednak uklizeni dilen a zaplaceni pokuty ale trpaslik si rek ze proste on je zakon a zabil me pak Sandra ozivila me telo.
Tam i presto kdyz jsem ve vsi slusnosti hral ignoraci a respektoval jsem spravce a taky svuj prestupek privedeni muli do dilel si odcinil a jeste me tam DM upozornil jak me jinej hrac okrada drevo co mam na podlaze a vytiram.
Co si pak vice otom mam myslet?
A reci o tom ze toto je RP servr a ze kdyz tu chci hrat mam hrat RP od nekoho co se tak chova a sproste nadava jako silenec do telu a ohani se tu RP k hraci co tu hraje jiz dlouha leta pres pet let je vazne zabavne