windows 7
windows 7
ahoj prosimvas velice rad bych si zase zahral na thalii ale nemuzu se pripojit protoze musim do systemu windows napsat tuhle hlasku 127.0.0.1 nwmaster.bioware.com jenze hacek je v tom ze mi to system nedovoli a hlasi ze nemam prava admina ikdyz je v uctu mam nastaveny.poradi nekdo co by se s tim dalo delat?
diky
diky
Tagar z rodu Bílých Tygrů-půlork,který se dlouhá léta učil bojovat jako správný bojovník a ne jako barbar.Je to ten který ti nakope prdel,když ho nasereš.
http://www.powerplaymanager.com/r213127
http://www.powerplaymanager.com/r213127
Re: windows 7
Já to na vistě řešil tak, že ten soubor jsem přetáhl na plochu, přepsal a vrátil zpět.
Nevím jestli win 7 bude stejně blbý, ale skus.
Nevím jestli win 7 bude stejně blbý, ale skus.
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Re: windows 7
tak diky za pomoc funguje to.
Tagar z rodu Bílých Tygrů-půlork,který se dlouhá léta učil bojovat jako správný bojovník a ne jako barbar.Je to ten který ti nakope prdel,když ho nasereš.
http://www.powerplaymanager.com/r213127
http://www.powerplaymanager.com/r213127
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: windows 7
kdyz sme u win7. Je to skvely system, ael NWN mi v nem "pada" asi tak 1/hodina. proste se vzdy zasekne pri prechodech do lokace (zhruba v 99%nacitani). Jen sem to kopiroval z XP, takez mozan tam je problem. nema nekdo stejenj problem s win7 ?
A zase se craftí...
Re: windows 7
no jeste sem nehral tak pak pisnu jestli se mi to stava.
Tagar z rodu Bílých Tygrů-půlork,který se dlouhá léta učil bojovat jako správný bojovník a ne jako barbar.Je to ten který ti nakope prdel,když ho nasereš.
http://www.powerplaymanager.com/r213127
http://www.powerplaymanager.com/r213127
Re: windows 7
s kopírováním by neměl bejt problém, naopak, je to lepší jak přeinstalace, akorát si v nwn.ini přepiš firstrun=0 na firstrun=1 (sekce [Config]), vono si to při příštím spuštění nwn vohrabe drajvry a zapíše se do registry
pokud nepomůže, chce to nějaký experimenty s drajvrama, nVidia teď chodí i s nejnovějšíma bez problémů (řada 200 a 9x) ostatní nevim
ty sedmy máš kupovaný nebo jiný ? pokud jiný, dohodim ti drobnej fix, kterým se ofiko lišej od těch jinejch a kterej ti ty jiný polepší, wupdate to nedělá
pokud budeš mít problémy dál, napiš pár slov o svým hw a drajvrech
pokud nepomůže, chce to nějaký experimenty s drajvrama, nVidia teď chodí i s nejnovějšíma bez problémů (řada 200 a 9x) ostatní nevim
ty sedmy máš kupovaný nebo jiný ? pokud jiný, dohodim ti drobnej fix, kterým se ofiko lišej od těch jinejch a kterej ti ty jiný polepší, wupdate to nedělá
pokud budeš mít problémy dál, napiš pár slov o svým hw a drajvrech
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: windows 7
No tak ja mam iny problem pod W7 a to s toolsetom.
Nainstaloval som nanovo NWN, nahadzal vsetky potrebne veci a ked spustim toolset a idem robit lokaciu tak mi nahodne zacne vyhadzovat hlasku u veci z tilesetu "Acces violation at address 6920A9F in module atioglxx.dll. Read of address 0AC18004."
Mam najnovsie ovladace na ATInu a predtym mi to v zivote takto neblblo. Neviete niekto co s tym?
Nainstaloval som nanovo NWN, nahadzal vsetky potrebne veci a ked spustim toolset a idem robit lokaciu tak mi nahodne zacne vyhadzovat hlasku u veci z tilesetu "Acces violation at address 6920A9F in module atioglxx.dll. Read of address 0AC18004."
Mam najnovsie ovladace na ATInu a predtym mi to v zivote takto neblblo. Neviete niekto co s tym?
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: windows 7
Stejnej problém mívám i na XP, ale jen jednou za pár dní.nomis_b wrote:kdyz sme u win7. Je to skvely system, ael NWN mi v nem "pada" asi tak 1/hodina. proste se vzdy zasekne pri prechodech do lokace (zhruba v 99%nacitani). Jen sem to kopiroval z XP, takez mozan tam je problem. nema nekdo stejenj problem s win7 ?
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Re: windows 7
Tento problem jsem mel s vistama. Na 99% a pak to padlo. Nekdy mi to bezelo 2hodky, nekdy půl hodky. Cas se ruznil. Pomohlo mi preinstalovat ovladace graficke karty na starsi (NVidia) a pak reinstal nwn.Sobik wrote:Stejnej problém mívám i na XP, ale jen jednou za pár dní.nomis_b wrote:kdyz sme u win7. Je to skvely system, ael NWN mi v nem "pada" asi tak 1/hodina. proste se vzdy zasekne pri prechodech do lokace (zhruba v 99%nacitani). Jen sem to kopiroval z XP, takez mozan tam je problem. nema nekdo stejenj problem s win7 ?
Re: windows 7
Jo asi ovladače nomisi, mám W7 RC7100 i origoš a jede mi NWN v pohodě, s toolsetem nevim na RC mi to hlásí nějakou nesmyslnou chybu.
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Re: windows 7
to dělaj ovladače, přeinstalace někdy pomůže, někdy ne
chce to vyzkoušet různý nastavení
u starších nVidia ovladačů to dělala "optimalizace podprocesů"
u ATI nevím, já na grafiku používám grafický karty a ne takovýdle ptákoviny
pro nVidia karty se dá stáhnou utilitka nHancer, kde sou různý nastavení poněkud přehlednější než přímo v ovladačích a pro plno her (včetně nwn) si to nahodí přednastavenej profil
jinak pozor na výraz optimalizace, je to taková lehce klamavá reklama, je myšlená optimalizace z pohledu výpočetního výkonu gpu, ne z pohledu kvality obrazu, bez všech "optimalizací" to gpu počítá na férovku, pokud nestíhá, je třeba zapnout "optimalizace" a výpočetní rutiny se začnou šidit, je to výkon na úkor kvality, takže pokud grafika stíhá, optimalizace nebrat
chce to vyzkoušet různý nastavení
u starších nVidia ovladačů to dělala "optimalizace podprocesů"
u ATI nevím, já na grafiku používám grafický karty a ne takovýdle ptákoviny
pro nVidia karty se dá stáhnou utilitka nHancer, kde sou různý nastavení poněkud přehlednější než přímo v ovladačích a pro plno her (včetně nwn) si to nahodí přednastavenej profil
jinak pozor na výraz optimalizace, je to taková lehce klamavá reklama, je myšlená optimalizace z pohledu výpočetního výkonu gpu, ne z pohledu kvality obrazu, bez všech "optimalizací" to gpu počítá na férovku, pokud nestíhá, je třeba zapnout "optimalizace" a výpočetní rutiny se začnou šidit, je to výkon na úkor kvality, takže pokud grafika stíhá, optimalizace nebrat
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh