Klerik - doména Rostliny - Barkskin - Kůra (Kůrokůže)
Klerik - doména Rostliny - Barkskin - Kůra (Kůrokůže)
Kouzlo Barkskin má slabší efekt, než by mělo mít. V mechanice není zmíněna úprava.
http://nwn.wikia.com/wiki/Barkskin
Dle standart NWN má dávat pro lvl 1-6 +3 AC, ale dává jen +2AC (ozkoušeno na komplet svlečené postavě, ačkoliv přirozené AC jiné už není a nemělo by se to tedy jak přebíjet).
http://nwn.wikia.com/wiki/Barkskin
Dle standart NWN má dávat pro lvl 1-6 +3 AC, ale dává jen +2AC (ozkoušeno na komplet svlečené postavě, ačkoliv přirozené AC jiné už není a nemělo by se to tedy jak přebíjet).
.
Re: Klerik - doména Rostliny - Barkskin - Kůra (Kůrokůže)
To bylo upraveno v rámci druidských kouzel, ale jelikož druid zatím, není, tak to není v informacích.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Klerik - doména Rostliny - Barkskin - Kůra (Kůrokůže)
lvl -> AC
<=6: 2
<=12: 3
<=18: 4
>18: 5
<[:]}
<=6: 2
<=12: 3
<=18: 4
>18: 5
<[:]}
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Klerik - doména Rostliny - Barkskin - Kůra (Kůrokůže)
Tohle nějak nechápu .. na 18lvl bude dávat +5ac? (Edit Myrpa: Na 19.)Myrpa wrote:lvl -> AC
<=6: 2
<=12: 3
<=18: 4
>18: 5
<[:]}
A proč pavoučí kůže dává +5ac až na 25lvl?
Mimoto že tahle rostlinna kura je na 2kruhu jeste. Pavoučí kuze az na 3.
Božská síla vesmes to samé. Je na dvou doménách. Válka a Síla. Podtemno může využít jen Síly. Čímž přichází o bitevní vřavu. A i ta doména síly je dost specifická. Pro hraní otroka nebo duergara dobrá.
edit
Last edited by -darkvision- on 12:31 10. Apr 2014, edited 2 times in total.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Klerik - doména Rostliny - Barkskin - Kůra (Kůrokůže)
Já zase pro povrch postrádám:
1) rasu s imkou na jed,
2) creep support v lokacích, jako to má podtemno,
3) opravené Velmistrovské toulce
(a pár dalších věcí)
...takže si z toho si nic nedělej...
Frakční svět holt není fér!
1) rasu s imkou na jed,
2) creep support v lokacích, jako to má podtemno,
3) opravené Velmistrovské toulce
(a pár dalších věcí)
...takže si z toho si nic nedělej...
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Klerik - doména Rostliny - Barkskin - Kůra (Kůrokůže)
K těm tvým frakčním nevýhodám:
1) Rasa s imkou na jed je supr, ale jde dohnat výdrží, proti jedům se dají sehnat itemy a když už tak se dá vypít lektvar co tě odjeduje. Ale pokud myslíš že hrát s ECL je fajn... Každá frakce má svoje subrasy, které jsou něčím zajímavé.
EDIT: mimojiné až taková pecka to asi není, vzhledem k počtu bronzových duergarů hrajících na shardu...
2) Nechápu, rozveď nějak konkrétně.
3) My v podtemnu máme snad nějaký speciální obchod s jinou municí než vy? Co vím tak munice se u nás kupuje pouze v Kelu, tak tipuji že tam máte přístup taky ne? Alespoň tam občas někoho z povrchu potkáváme, tak si myslím že vám lodě do pouště fungují.
To kouzlo mi přijde jako BUG, původní záměr byl dát klerikovi jiných bohů ekvivalent kůry (Helgaron, Xi´an a Zeir ho nemají v doméně), nejspíše to koukám nevyšlo, bylo by tedy fajn to srovnat.
1) Rasa s imkou na jed je supr, ale jde dohnat výdrží, proti jedům se dají sehnat itemy a když už tak se dá vypít lektvar co tě odjeduje. Ale pokud myslíš že hrát s ECL je fajn... Každá frakce má svoje subrasy, které jsou něčím zajímavé.
EDIT: mimojiné až taková pecka to asi není, vzhledem k počtu bronzových duergarů hrajících na shardu...
2) Nechápu, rozveď nějak konkrétně.
3) My v podtemnu máme snad nějaký speciální obchod s jinou municí než vy? Co vím tak munice se u nás kupuje pouze v Kelu, tak tipuji že tam máte přístup taky ne? Alespoň tam občas někoho z povrchu potkáváme, tak si myslím že vám lodě do pouště fungují.
To kouzlo mi přijde jako BUG, původní záměr byl dát klerikovi jiných bohů ekvivalent kůry (Helgaron, Xi´an a Zeir ho nemají v doméně), nejspíše to koukám nevyšlo, bylo by tedy fajn to srovnat.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Klerik - doména Rostliny - Barkskin - Kůra (Kůrokůže)
Nene bahnacku. Xi'An to kouzlo má. U ni je to v domene "pavouci".. nicméne na povrchu to rovnou mají dva bohove.
V podtemnu si nějak nedovedu moc představit že přijde otrok a řekne já uctívám XiAn. Jsem její kněží.
Takže je to nepřímo vázaný na rasu drowa.
A dále to je videt samo. Na 15lvl klerika, to kouzlo přidává +3ac.. už se těším až na svém 30.tém lvl dokážu zakouzlit +5ac. To bude žůžolabůžo.
V podtemnu si nějak nedovedu moc představit že přijde otrok a řekne já uctívám XiAn. Jsem její kněží.
Takže je to nepřímo vázaný na rasu drowa.
A dále to je videt samo. Na 15lvl klerika, to kouzlo přidává +3ac.. už se těším až na svém 30.tém lvl dokážu zakouzlit +5ac. To bude žůžolabůžo.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Klerik - doména Rostliny - Barkskin - Kůra (Kůrokůže)
Jenže kouzlo z domeny "pavouci" (Pavoučí kůže) prostě tedy funguje jinak než kůra z domény "příroda".
Ekvivalent by měl být totožný. Dosáhnout levlu 19 abys zakouzlil Natural AC +5 není sice žádnej med, ale rozhodě to jde lépe a rychleji než dosáhnout levlu 25+ (hm, kolik že jich je teď na shardu? NULA?)
To, že navíc mají obě kouzla jiný kruh je k další diskuzi.
Ekvivalent by měl být totožný. Dosáhnout levlu 19 abys zakouzlil Natural AC +5 není sice žádnej med, ale rozhodě to jde lépe a rychleji než dosáhnout levlu 25+ (hm, kolik že jich je teď na shardu? NULA?)
To, že navíc mají obě kouzla jiný kruh je k další diskuzi.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Klerik - doména Rostliny - Barkskin - Kůra (Kůrokůže)
Já se k tý rovnosti zeptám jinak. Kolik je na povrchu a kolik v podtemnu lvlů 22,23,24?Bahnak wrote:Jenže kouzlo z domeny "pavouci" (Pavoučí kůže) prostě tedy funguje jinak než kůra z domény "příroda".
Ekvivalent by měl být totožný. Dosáhnout levlu 19 abys zakouzlil Natural AC +5 není sice žádnej med, ale rozhodě to jde lépe a rychleji než dosáhnout levlu 25+ (hm, kolik že jich je teď na shardu? NULA?)
To, že navíc mají obě kouzla jiný kruh je k další diskuzi.
Mimochodem nerozumím tomu, proč tu na jednu a tu samou věc mají být dvě různá kouzla (předpokládám, že se nesčítají
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Klerik - doména Rostliny - Barkskin - Kůra (Kůrokůže)
Možnosti co vím jsou všude stejný, je to člověk od člověka, frakce v tom nemá příliš vliv.KaTo wrote: Kolik je na povrchu a kolik v podtemnu lvlů 22,23,24?
No, nad 21 už pár postav je, netuším kolik jich je na povrchu a kolik v podtemnu, přístup k daným expícím dungům je pro všechny stejný, tedy většina jich je přístupná dobře pro všechny, něco málo z obou stran je zabetonováno a v tuto chvíli co vím se maká na dungeonech nových a na lepší přístupnosti obou frakcí do všech koutů světa.
Equip je pro obě frakce také totožný, pokud komukoliv v equipu něco vyloženě chybí a bije to do očí, můžete to všichni vytvořit a poslat.
Expení není otázka lokace a její vzdálenosti od města. Je to otázka sehranosti družiny a ochoty lognout v domluvený čas a využívat vše co buildy nabízí. Takže doporučuji přestat uvažovat jednoduše přímočaře a spíše si na prstech spočítej, kolik je nahoře schopných družin, které hrají tak, aby dohromady skládali ideální komba na prorážení těžkých dungeonů.
Nechápu proč tady vedeme debatu o problematice dungeonů, xpů a levlů, když se tu řeší chyba v kouzlech.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Klerik - doména Rostliny - Barkskin - Kůra (Kůrokůže)
Jsem téhož názoru.KaTo wrote:Mimochodem nerozumím tomu, proč tu na jednu a tu samou věc mají být dvě různá kouzla (předpokládám, že se nesčítají)? To kůra nestačí?
Akorát asi rozumím záměru, aby kouzlo lépe odpovídalo jakýmsi vzhledovým a logickým podmínkám.
On drow se tak nějak obecně k přírodě a nějaké "kůře stromů" asi nemá, nejspíše má jen matné povědomí o tom, co to kůra stromů vlastně je...
Ale jsem pro, aby to kouzlo bylo mechanicky zcela ekvivalentní. Akorát to dělá nevyváženost v mechanice.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Klerik - doména Rostliny - Barkskin - Kůra (Kůrokůže)
No koukám na pavoučí kůži a dává natural AC casterlevel/5 + 1, max 5. Progress je trochu jiný, ale je to nuance.
<5: 1
>=5: 2
>=10: 3
>=15: 4
>=20: 5
<5: 1
>=5: 2
>=10: 3
>=15: 4
>=20: 5
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Klerik - doména Rostliny - Barkskin - Kůra (Kůrokůže)
Na 15ctym lvl klerika přidává +3 AC. Praxe.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Klerik - doména Rostliny - Barkskin - Kůra (Kůrokůže)
Ta pavoučí kůže mi přidá na 15lvlu +4 AC. Doublecheck that, pls.-darkvision- wrote:Na 15ctym lvl klerika přidává +3 AC. Praxe.