Search found 142 matches
- 09:48 13. Apr 2014
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1403685
Re: Poděkování
Díky za příjemnou dopolední procházku.
- 11:21 23. Mar 2014
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1403685
Re: Poděkování
Díky všem za houbovou výpravu .... a že prý na jaře nerostou. 
- 15:04 14. Mar 2014
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO: Samec sekáče jeskynního
- Replies: 7
- Views: 4348
Re: Samec sekáče jeskynního
nevšiml jsem si, až tam zase pudu tak to okouknu ještě jednouDerken- wrote:Nevystrasil si ho? Nam bojoval normalne
- 10:51 14. Mar 2014
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO: Samec sekáče jeskynního
- Replies: 7
- Views: 4348
OPRAVENO: Samec sekáče jeskynního
NPC mini boss: Samec sekáče jeskynního
Lokace: Kahzet - Hagolská brána - stoky1 - jeskyně
Popis chyby: samec nebojuje, hned po začátku souboje s ním a skupinou pavouků kolem se otočí, přejde ke zdi a zůstane tam stát až do smrti - ověřeno 2x
Lokace: Kahzet - Hagolská brána - stoky1 - jeskyně
Popis chyby: samec nebojuje, hned po začátku souboje s ním a skupinou pavouků kolem se otočí, přejde ke zdi a zůstane tam stát až do smrti - ověřeno 2x
- 16:44 06. Mar 2014
- Forum: Koš
- Topic: Oživování mrtvých
- Replies: 13
- Views: 9257
Re: Oživování mrtvých
Zásadně oživením v chrámu (i kdyby byl v partě klerik s oživovacím kouzlem Oživ mrtvé nebo Vzkříšení).
2x jsem si neznaje obtíží dovolil oživení pomocí Oživ mrtvé, jednou to prošlo a podruhé se strhla lavina, která se naštěstí včas zastavila vzájemným pochopením. Od té doby pouze chrám ...
2x jsem si neznaje obtíží dovolil oživení pomocí Oživ mrtvé, jednou to prošlo a podruhé se strhla lavina, která se naštěstí včas zastavila vzájemným pochopením. Od té doby pouze chrám ...
- 22:29 11. Jan 2014
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: trpasličí/duergaří rodová zbraň
- Replies: 11
- Views: 5547
VYŘEŠENO: trpasličí/duergaří rodová zbraň
Ahoj, na trpasličí sekeru (rodovou zbraň) nejde vzít zaměření na zbra%n (počítám, že stejný problém bude i s se specializací a rozšířeným kritickým zásahem).
acc: Glumisek
postava: Durman Zlomocný (duergar)
acc: Glumisek
postava: Durman Zlomocný (duergar)
- 10:11 23. Dec 2011
- Forum: Pokec
- Topic: Vánoce....
- Replies: 155
- Views: 105915
Re: Vánoce....
Tak už je to tady ...... myslím samo zasloužený klid.
Krásné prožití svátků vánočních a nový rok hezčí a lepčejší než tento přeje trpasličí dvoučlenné komando. Theogil a Awadar.
Krásné prožití svátků vánočních a nový rok hezčí a lepčejší než tento přeje trpasličí dvoučlenné komando. Theogil a Awadar.
- 14:11 01. Dec 2011
- Forum: Koš
- Topic: Time stop a povolání epického draka
- Replies: 104
- Views: 35395
Re: Time stop a povolání epického draka
A prdí taky draci?
Re: zlodej
Rozumím, děkuji.FroziKk wrote:Ostrost smyslů. Vrozená schopnost elfa - má pasivně zapnutej search mode.Kuciku, co je to prosím česky? Dík.
Re: zlodej
Kuciku, co je to prosím česky? Dík.kucik wrote: (kór s keen sense).
- 16:45 20. Nov 2011
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1403685
Re: Poděkování
Jojo, díky Rejtymu za organizaci srazu, byl skvělý.
- 17:18 16. Nov 2011
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1362335
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
za pavézu na Thalii je bonus k AC +9 max
Nevím kde se dá sehnat pavéza 3+6OC (+7OC na bodání) ale budiž.
2) kde je pavéza s bonusem +6 AC za štít, +7 AC proti bodným? Tuhle krásku jsi po "wipe předmětů" od Rejtyho viděl kde? Nějaký artefakt?
Jde o bug:
Do dřevařské kozy vložte 1x deska ...
Nevím kde se dá sehnat pavéza 3+6OC (+7OC na bodání) ale budiž.
2) kde je pavéza s bonusem +6 AC za štít, +7 AC proti bodným? Tuhle krásku jsi po "wipe předmětů" od Rejtyho viděl kde? Nějaký artefakt?
Jde o bug:
Do dřevařské kozy vložte 1x deska ...
- 15:50 16. Nov 2011
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1362335
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Tak jest.kucik wrote:Kukri má opravdu 1d6. A fakt nevim proč.
- 13:25 16. Nov 2011
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1362335
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
ANO, tudíž je za normálních okolností pro 99,9% lidí nedostupná, vím o jedinné na světě, takže +9AC z pavézy bych asi neargumentoval.KaTo wrote:2) kde je pavéza s bonusem +6 AC za štít, +7 AC proti bodným? Tuhle krásku jsi po "wipe předmětů" od Rejtyho viděl kde? Nějaký artefakt?
- 09:20 16. Nov 2011
- Forum: Koš
- Topic: Arena v podtemnu.
- Replies: 41
- Views: 22350
Re: Arena v podtemnu.
Hm, za sebe mohu říct že jsem arenu v tomto směru nevyužíval, koneckonců jsem hrál válečníka bez kouzel či hulek, takže nějakej REST mi byl někde... Tuto stránku hry jsem nikdy nijak moc neřešil, když mi to napsalo že jsem unavený, tak jsem šel spát.
Souhlasím s vlkem. Taktéž bych to coby hráč ...
Souhlasím s vlkem. Taktéž bych to coby hráč ...