Search found 142 matches

by Glumišek
09:48 13. Apr 2014
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403685

Re: Poděkování

Díky za příjemnou dopolední procházku.
by Glumišek
11:21 23. Mar 2014
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403685

Re: Poděkování

Díky všem za houbovou výpravu .... a že prý na jaře nerostou. :lol:
by Glumišek
15:04 14. Mar 2014
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO: Samec sekáče jeskynního
Replies: 7
Views: 4348

Re: Samec sekáče jeskynního

Derken- wrote:Nevystrasil si ho? Nam bojoval normalne
nevšiml jsem si, až tam zase pudu tak to okouknu ještě jednou
by Glumišek
10:51 14. Mar 2014
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO: Samec sekáče jeskynního
Replies: 7
Views: 4348

OPRAVENO: Samec sekáče jeskynního

NPC mini boss: Samec sekáče jeskynního
Lokace: Kahzet - Hagolská brána - stoky1 - jeskyně
Popis chyby: samec nebojuje, hned po začátku souboje s ním a skupinou pavouků kolem se otočí, přejde ke zdi a zůstane tam stát až do smrti - ověřeno 2x
by Glumišek
16:44 06. Mar 2014
Forum: Koš
Topic: Oživování mrtvých
Replies: 13
Views: 9257

Re: Oživování mrtvých

Zásadně oživením v chrámu (i kdyby byl v partě klerik s oživovacím kouzlem Oživ mrtvé nebo Vzkříšení).
2x jsem si neznaje obtíží dovolil oživení pomocí Oživ mrtvé, jednou to prošlo a podruhé se strhla lavina, která se naštěstí včas zastavila vzájemným pochopením. Od té doby pouze chrám ...
by Glumišek
22:29 11. Jan 2014
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: trpasličí/duergaří rodová zbraň
Replies: 11
Views: 5547

VYŘEŠENO: trpasličí/duergaří rodová zbraň

Ahoj, na trpasličí sekeru (rodovou zbraň) nejde vzít zaměření na zbra%n (počítám, že stejný problém bude i s se specializací a rozšířeným kritickým zásahem).
acc: Glumisek
postava: Durman Zlomocný (duergar)
by Glumišek
10:11 23. Dec 2011
Forum: Pokec
Topic: Vánoce....
Replies: 155
Views: 105915

Re: Vánoce....

Tak už je to tady ...... myslím samo zasloužený klid.
Krásné prožití svátků vánočních a nový rok hezčí a lepčejší než tento přeje trpasličí dvoučlenné komando. Theogil a Awadar.
by Glumišek
14:11 01. Dec 2011
Forum: Koš
Topic: Time stop a povolání epického draka
Replies: 104
Views: 35395

Re: Time stop a povolání epického draka

A prdí taky draci?
by Glumišek
10:04 23. Nov 2011
Forum: Koš
Topic: zlodej
Replies: 22
Views: 13930

Re: zlodej

FroziKk wrote:
Kuciku, co je to prosím česky? Dík.
Ostrost smyslů. Vrozená schopnost elfa - má pasivně zapnutej search mode.
Rozumím, děkuji.
by Glumišek
08:32 23. Nov 2011
Forum: Koš
Topic: zlodej
Replies: 22
Views: 13930

Re: zlodej

kucik wrote: (kór s keen sense).
Kuciku, co je to prosím česky? Dík.
by Glumišek
16:45 20. Nov 2011
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403685

Re: Poděkování

Jojo, díky Rejtymu za organizaci srazu, byl skvělý.
by Glumišek
17:18 16. Nov 2011
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1362335

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

za pavézu na Thalii je bonus k AC +9 max
Nevím kde se dá sehnat pavéza 3+6OC (+7OC na bodání) ale budiž.
2) kde je pavéza s bonusem +6 AC za štít, +7 AC proti bodným? Tuhle krásku jsi po "wipe předmětů" od Rejtyho viděl kde? Nějaký artefakt?
Jde o bug:
Do dřevařské kozy vložte 1x deska ...
by Glumišek
15:50 16. Nov 2011
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1362335

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

kucik wrote:Kukri má opravdu 1d6. A fakt nevim proč.
Tak jest.
by Glumišek
13:25 16. Nov 2011
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1362335

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

KaTo wrote:2) kde je pavéza s bonusem +6 AC za štít, +7 AC proti bodným? Tuhle krásku jsi po "wipe předmětů" od Rejtyho viděl kde? Nějaký artefakt?
ANO, tudíž je za normálních okolností pro 99,9% lidí nedostupná, vím o jedinné na světě, takže +9AC z pavézy bych asi neargumentoval. :wink:
by Glumišek
09:20 16. Nov 2011
Forum: Koš
Topic: Arena v podtemnu.
Replies: 41
Views: 22350

Re: Arena v podtemnu.

Hm, za sebe mohu říct že jsem arenu v tomto směru nevyužíval, koneckonců jsem hrál válečníka bez kouzel či hulek, takže nějakej REST mi byl někde... Tuto stránku hry jsem nikdy nijak moc neřešil, když mi to napsalo že jsem unavený, tak jsem šel spát.

Souhlasím s vlkem. Taktéž bych to coby hráč ...