Naprosto souhlas s Pilníkem... nechat devast, jak je.
Zajímalo by mě, ti, kdo tu tak odsuzují AC u obouručáku, kolikrát viděli šermovat někoho s obouručním mečem, kdo to opravdu uměl... pomíjím teď filmy.. sny.. apod..
Search found 15 matches
- 14:07 22. Apr 2010
- Forum: Koš
- Topic: Můj pohled na kraft
- Replies: 217
- Views: 56337
- 13:56 22. Apr 2010
- Forum: Koš
- Topic: Craft podle vlastností
- Replies: 17
- Views: 7386
Re: Craft podle vlastností
To je blbost ne? Podle toho, kolik máš přirozenou vlastnost se ti přiděluje počet craft xp. Čím vyšší, tím více.. To mi přijde logické, v reálu taky někomu jde řemeslo hned, odvádí brzo dobrou práci a někdo je netáhlo a musí se učit dlouho.
Re: CD key
Jen takový můj postřeh, mě se tohle stávalo, když jsem doma měl nahozenou wifinu, nevím, v čem je problém, ale když jsem do routeru píchnul kabel, tak všechno jede v pohodě. Nedokážu to vysvětlit, snad jen ztrátovostí paketů. Vím, že to zní jako blbost, nicméně mě se to tím srovnalo.
- 15:15 26. Feb 2010
- Forum: Koš
- Topic: Nemozne pripojeni
- Replies: 181
- Views: 56596
Re: Nemozne pripojeni
Ahoj, je možný, že ti to včera přeskočilo přihlášení k bioware a teď už ho chce. Mělo by ti pomoct tohle.
C:\WINDOWS\system32\drivers\etc
V souboru Host připsat řádek: 127.0.0.2 nwmaster.bioware.com
C:\WINDOWS\system32\drivers\etc
V souboru Host připsat řádek: 127.0.0.2 nwmaster.bioware.com
- 11:50 19. Feb 2010
- Forum: Koš
- Topic: stinova zraneni
- Replies: 13
- Views: 5904
Re: stinova zraneni
Když mého trpaslíka nedávno nosil Bers v baťůžku, tak se žádná chyba neobjevila, mohl mě trápit dle libosti.kucik wrote:Neni, ale stát se to může. Teda myslim. Vim, že tam byla chyba, že pokud jsi tělo nějakym způsobem přenášel, tak ten příznak stínovejch zmizel.
- 14:38 11. Feb 2010
- Forum: Pokec
- Topic: Kde pracujete / Co studujete?
- Replies: 110
- Views: 84347
Re: Kde pracujete / Co studujete?
IT analytik v jedné finanční společnosti, prakticky dělám něco jako testera softwaru.
Re: Vtípky
Jéé, tak to jsem asi vážně jámarii wrote: Kdo vi..co se za ni schovava..treba je to jen osklivej ,starej , uprdenej chlap:))
Re: Vtípky
Tak jsem taky zagooglil sebe a našel tuhle pani
http://www.facebook.com/people/Serena-Bulvic/1720828701
http://www.facebook.com/people/Serena-Bulvic/1720828701
- 12:19 20. Jan 2010
- Forum: Koš
- Topic: PRAVOPISNÉ CHYBIČKY
- Replies: 23
- Views: 11494
Re: PRAVOPISNÉ CHYBIČKY
Přidám taky trošku do mlýna, jen co mě praštilo do očí:
bylinka Trolý slzy
u zlatníka v Karathe prsten Hbytosti
při sběru: Už zbíráš
bylinka Trolý slzy
u zlatníka v Karathe prsten Hbytosti
při sběru: Už zbíráš
Re: Magove
Zajímalo by mne, kolik z vás, kdo tu hrajete mágy, jste hráli původní papírovou podobu D&D nebo chtete-li AD&D. To, že tvůrci Neverwinter nights pojali úpravu memorování ve stylu vyspím se kdekoliv a namemoruji, tak udělali z kouzlících postav bohy. To, že tu DM byli aspoň trochu rozumní a omezili ...
- 16:07 17. Dec 2009
- Forum: Koš
- Topic: Animal Empathy
- Replies: 10
- Views: 5843
Re: Animal Empathy
Zvirata "modraji" az po kole, co vejdes do lokace, pokud si te targetnou driv nez zmodraji tak uz automaticky provadi utoky modri. Takze pokud to jde a nejsou hned u prechodu vyplati se chvilku pockat. Proto je treba aby do lokace vchazel prvni nekdo, kdo ma animal empathy a az pak jeho partaci ...
- 11:49 17. Dec 2009
- Forum: Koš
- Topic: Animal Empathy
- Replies: 10
- Views: 5843
Re: Animal Empathy
No jde mi hlavně o to, že by se tím eliminovala chyba, kdy na mě, nebo na parťáka útočí zvíře které vidíme s modrou "aurou". Pokud bych tento skill nechtěl použít, bylo by vše jasné. Postava by se chovala tak, aby u zvířat nezpůsobovala sympatie a parťáky by nevystavovala neočekávanému nebezpečí.
- 15:50 16. Dec 2009
- Forum: Koš
- Topic: Animal Empathy
- Replies: 10
- Views: 5843
Re: Animal Empathy
Hmm, tak pokud je to takhle správně, šlo by udělat vypínání tohohle skillu, aby char mohl vědět na čem je?
- 12:08 16. Dec 2009
- Forum: Koš
- Topic: Animal Empathy
- Replies: 10
- Views: 5843
Animal Empathy
Ahoj, mám postavu rangera a zdá se mi, že zlobí tenhle skill. Několikrát se mi stalo, že jsem vlezl do lokace, kde některá zvířata na mě byla agresivní, některá ne. Agresivní zaútočila, utekl jsem do míst, aby to neviděla ta neagresivní, zabil agresivní a vrátil se k neagresivním. Ta ačkoliv se ...
- 18:55 20. Sep 2009
- Forum: Diskuze
- Topic: Portréty postav
- Replies: 522
- Views: 350758
Re: Portrety postav
Ahoj, dávám portrét Cyntherey a Nemesiidae.
B.
B.
