Search found 15 matches

by Bulvic
14:07 22. Apr 2010
Forum: Koš
Topic: Můj pohled na kraft
Replies: 217
Views: 56337

Re: Můj pohled na kraft

Naprosto souhlas s Pilníkem... nechat devast, jak je.

Zajímalo by mě, ti, kdo tu tak odsuzují AC u obouručáku, kolikrát viděli šermovat někoho s obouručním mečem, kdo to opravdu uměl... pomíjím teď filmy.. sny.. apod..
by Bulvic
13:56 22. Apr 2010
Forum: Koš
Topic: Craft podle vlastností
Replies: 17
Views: 7386

Re: Craft podle vlastností

To je blbost ne? Podle toho, kolik máš přirozenou vlastnost se ti přiděluje počet craft xp. Čím vyšší, tím více.. To mi přijde logické, v reálu taky někomu jde řemeslo hned, odvádí brzo dobrou práci a někdo je netáhlo a musí se učit dlouho.
by Bulvic
15:21 02. Apr 2010
Forum: Koš
Topic: CD key
Replies: 7
Views: 3665

Re: CD key

Jen takový můj postřeh, mě se tohle stávalo, když jsem doma měl nahozenou wifinu, nevím, v čem je problém, ale když jsem do routeru píchnul kabel, tak všechno jede v pohodě. Nedokážu to vysvětlit, snad jen ztrátovostí paketů. Vím, že to zní jako blbost, nicméně mě se to tím srovnalo.
by Bulvic
15:15 26. Feb 2010
Forum: Koš
Topic: Nemozne pripojeni
Replies: 181
Views: 56596

Re: Nemozne pripojeni

Ahoj, je možný, že ti to včera přeskočilo přihlášení k bioware a teď už ho chce. Mělo by ti pomoct tohle.
C:\WINDOWS\system32\drivers\etc

V souboru Host připsat řádek: 127.0.0.2 nwmaster.bioware.com
by Bulvic
11:50 19. Feb 2010
Forum: Koš
Topic: stinova zraneni
Replies: 13
Views: 5904

Re: stinova zraneni

kucik wrote:Neni, ale stát se to může. Teda myslim. Vim, že tam byla chyba, že pokud jsi tělo nějakym způsobem přenášel, tak ten příznak stínovejch zmizel.
Když mého trpaslíka nedávno nosil Bers v baťůžku, tak se žádná chyba neobjevila, mohl mě trápit dle libosti.
by Bulvic
14:38 11. Feb 2010
Forum: Pokec
Topic: Kde pracujete / Co studujete?
Replies: 110
Views: 84347

Re: Kde pracujete / Co studujete?

IT analytik v jedné finanční společnosti, prakticky dělám něco jako testera softwaru.
by Bulvic
18:33 10. Feb 2010
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1332125

Re: Vtípky

marii wrote: Kdo vi..co se za ni schovava..treba je to jen osklivej ,starej , uprdenej chlap:))
Jéé, tak to jsem asi vážně já :mrgreen:
by Bulvic
12:25 10. Feb 2010
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1332125

Re: Vtípky

Tak jsem taky zagooglil sebe a našel tuhle pani :mrgreen:

http://www.facebook.com/people/Serena-Bulvic/1720828701
by Bulvic
12:19 20. Jan 2010
Forum: Koš
Topic: PRAVOPISNÉ CHYBIČKY
Replies: 23
Views: 11494

Re: PRAVOPISNÉ CHYBIČKY

Přidám taky trošku do mlýna, jen co mě praštilo do očí:

bylinka Trolý slzy
u zlatníka v Karathe prsten Hbytosti
při sběru: Už zbíráš
by Bulvic
16:22 19. Jan 2010
Forum: Koš
Topic: Magove
Replies: 82
Views: 30994

Re: Magove

Zajímalo by mne, kolik z vás, kdo tu hrajete mágy, jste hráli původní papírovou podobu D&D nebo chtete-li AD&D. To, že tvůrci Neverwinter nights pojali úpravu memorování ve stylu vyspím se kdekoliv a namemoruji, tak udělali z kouzlících postav bohy. To, že tu DM byli aspoň trochu rozumní a omezili ...
by Bulvic
16:07 17. Dec 2009
Forum: Koš
Topic: Animal Empathy
Replies: 10
Views: 5843

Re: Animal Empathy

Zvirata "modraji" az po kole, co vejdes do lokace, pokud si te targetnou driv nez zmodraji tak uz automaticky provadi utoky modri. Takze pokud to jde a nejsou hned u prechodu vyplati se chvilku pockat. Proto je treba aby do lokace vchazel prvni nekdo, kdo ma animal empathy a az pak jeho partaci ...
by Bulvic
11:49 17. Dec 2009
Forum: Koš
Topic: Animal Empathy
Replies: 10
Views: 5843

Re: Animal Empathy

No jde mi hlavně o to, že by se tím eliminovala chyba, kdy na mě, nebo na parťáka útočí zvíře které vidíme s modrou "aurou". Pokud bych tento skill nechtěl použít, bylo by vše jasné. Postava by se chovala tak, aby u zvířat nezpůsobovala sympatie a parťáky by nevystavovala neočekávanému nebezpečí.
by Bulvic
15:50 16. Dec 2009
Forum: Koš
Topic: Animal Empathy
Replies: 10
Views: 5843

Re: Animal Empathy

Hmm, tak pokud je to takhle správně, šlo by udělat vypínání tohohle skillu, aby char mohl vědět na čem je?
by Bulvic
12:08 16. Dec 2009
Forum: Koš
Topic: Animal Empathy
Replies: 10
Views: 5843

Animal Empathy

Ahoj, mám postavu rangera a zdá se mi, že zlobí tenhle skill. Několikrát se mi stalo, že jsem vlezl do lokace, kde některá zvířata na mě byla agresivní, některá ne. Agresivní zaútočila, utekl jsem do míst, aby to neviděla ta neagresivní, zabil agresivní a vrátil se k neagresivním. Ta ačkoliv se ...
by Bulvic
18:55 20. Sep 2009
Forum: Diskuze
Topic: Portréty postav
Replies: 522
Views: 350758

Re: Portrety postav

Ahoj, dávám portrét Cyntherey a Nemesiidae.
B.
CynthereaNemesiidae.rar
(40.13 KiB) Downloaded 345 times
Image