Search found 61 matches

by Morn
16:59 16. Oct 2009
Forum: Pokec
Topic: Jakou hudbu posloucháte?
Replies: 2134
Views: 702374

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Taky něco dám :D

http://www.youtube.com/watch?v=it4992Bfj2Y&feature=related
****************************************************
http://www.youtube.com/watch?v=FlfdoObRyoc&feature=channel
**************************************************
http://www.youtube.com/watch?v=jU6iP0WLsU8&feature=related ...
by Morn
00:49 10. Feb 2008
Forum: Koš
Topic: Nehratelne
Replies: 95
Views: 33664

Re: Nehratelne

Podtemno je asi jen pro někoho :twisted:
Mě třeba se tam hraje dobře :twisted: musíš si tam někoho najít a ne hrát solo.Jinak díky za medvědy :twisted:
by Morn
20:01 09. Feb 2008
Forum: Koš
Topic: Nehratelne
Replies: 95
Views: 33664

Re: Nehratelne

Podtemno je tvrdý místo kde smrt je na každým kroku ale dá se hrát :twisted:
Jen kdyby tam bylo víc možností si vydělat tak by to šlo lépe :wink: ty lékarny jsou děsný :lol:
by Morn
04:29 09. Feb 2008
Forum: Koš
Topic: Stahování trofejí
Replies: 50
Views: 16838

Re: Stahování trofejí

Podtemno - Jeskyně u Hagolu vstup

Fertox nejdou stáhnout ani maso :evil:
by Morn
01:30 08. Feb 2008
Forum: Koš
Topic: Osel
Replies: 11
Views: 5183

Re: Osel

Co já vím tak Res je už veterán ne *kouká mu do papírů* :twisted:
by Morn
15:56 07. Feb 2008
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403893

Re: Poděkování

Chtěl bych poděkovat za pěkný noční hraní s Beatris :P Jitko díky moc stebou hrát je radost, doufám že tě nohy už nebolej :lol:
by Morn
10:22 31. Dec 2007
Forum: Koš
Topic: Subrasy
Replies: 92
Views: 37799

Mám stejnej problém u Thala vše v pořádku ale při lognutí do hry vše vráceno zpátky :(

Udělal jsem si Black Goblina.
by Morn
15:15 16. Oct 2007
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403893

Já děkuji Tobě Jitko že jsi a že jsem rád že jsem Tě potkal :) jenom doufám že se zase jednou potkáme a projdeme se zase večerní pouští jako posledně: DÍKY MOC a mějse :)
by Morn
23:40 12. Oct 2007
Forum: Koš
Topic: PODZIMNI SRAZ THALIE - RIJEN
Replies: 77
Views: 61992

Chlapy to netrefíte do hospody :D když to čtu ta se divím že tam vůbec jedete :twisted:
by Morn
16:02 11. Oct 2007
Forum: Koš
Topic: Poštovní služby?
Replies: 34
Views: 17104

Kup jsi v Karathe psa a nebo ptáka :)

Já používám psa je dobrej ale nedoporučiju používat jako stopu ponožky :twisted: ! Použil jsem Vrogovi a pes pošel :evil:
by Morn
13:08 08. Oct 2007
Forum: Koš
Topic: Dobro a Zlo
Replies: 113
Views: 48184

Koukám že tu se to pěkně rozjelo starý ožehavý téma DOBRO - ZLO .

Myslím že na toto téma se tu napsalo už dosta i řeklo a stejně se to pořád vrací :) podle mě je to na každým hráči jak si představuje zlo a dobro . Nejde určit ty jsi zlej a budeš zabíjet zlo může být pro někoho i jiný činnosti ...
by Morn
20:27 21. Sep 2007
Forum: Koš
Topic: PODZIMNI SRAZ THALIE - RIJEN
Replies: 77
Views: 61992

Hele kluci to je jedete do Plzně vyspat? :D
by Morn
08:50 06. Sep 2007
Forum: Koš
Topic: PODZIMNI SRAZ THALIE
Replies: 22
Views: 23532

Jo to by šlo HK je z Prahy kousek a 500 lidí tam určitě nepřijede :D

I když zase se těším na Plzenáky :wink: ale semnou je to těžký vždy něco do toho příjde bohužel :?
by Morn
18:04 16. Jul 2007
Forum: Koš
Topic: Příslušnost k Mlžným ostrovům
Replies: 78
Views: 39268

Přístup na forum ostrovanů dával Rejty teda aspon když jsem já tu začínal.


No a ty popisky nejsou špatný ale mají háček - aspon ze svojí zkušenosti co já vím tak jako na potvoru nemohu na nic přijít když dělám postavu . :shock:
Ale stejně si myslím že třeba i časem se ta postava může změnit ...
by Morn
16:50 15. Jul 2007
Forum: Koš
Topic: Příslušnost k Mlžným ostrovům
Replies: 78
Views: 39268

Tak chlapci mě to funguje 8) No asi nejste dostatečně zlý :twisted: :twisted: